препоръчайте лятна количка

  • 1 789
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 126
А какво ви е мнението за Прима на Чиполино? Аз съм си я харесала, но май е тежичка newsm78

# 16
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Наистина цената на Каролината може да е над 100 лв.Аз преди време я взех за 75лв. Моля за извинение за невярната информация. newsm17

# 17
  • Мнения: 74
Леле, какви цени за лятни колички. Аз марка не мога да ти препоръчам, но си вземи някоя от тези, които се сгъват тип чадър, тежат максимум до 5 кг и струват до 60 лв.

# 18
  • София
  • Мнения: 8 932
Аз имам ето тази:
http://www.shtarkel.com/m6.html
В оранжев цвят, много красива. Полвах я цяло лято за 2-3 месечно бебе.
Струва 93 лв.

# 19
  • Мнения: 4 428
А какво ви е мнението за Прима на Чиполино? Аз съм си я харесала, но май е тежичка newsm78

Много е тежка, не си заслужава  Naughty Ако ще я взимаш още в началото, става. Но целта на лятната количка е да е лека все пак  Peace

# 20
  • Мнения: 784
За да е удобна, лятната количка трябва да има:
1.Ограничител между крачетата на детето - учудващо е колко много от най-луксозните модели нямат такъв и се разчита само на коланите, които обаче много малко деца изтърпяват на себе си, а и е много неудобно като трябва да го вадиш и слагаш в количката. А без ограничител детето направо се изхлузва от нея.
2.Подвижна поставка за крачетата - в смисъл да може да са им вдигнати крачетата когато спят. Направо ми дожалява като видя дете в Чико или друга баровска количка да спи и да му висят крачетата.... Cry
3.Сваляща се облегалка - до легнало положение.
4.Естествено да е възможно най-лека.
5.Разумна цена.
Бордът е излишен - каквото и да сложиш на него ще бъде моментално метнато извън количката. Нали не си представяш, че детето ще си пийва сокче и ще си оставя шишето или чашката на него Wink

Единствената количка, която открих да отговаря на тези критерии беше на "Пикадили" на Бертони! Цена - около75 лв. Направих компромис с дизайн и  цвят, но на детето ми беше удобно, а на мен - леко.
Само името й е лятна - ползвам я цяла година, много е удобна, нося я барабар с 15-килограмовото дупе в нея и качвам сама стълбите Peace
 

Общи условия

Активация на акаунт