Най -после да си купя свестни препарати за чистене!

  • 40 915
  • 385
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Ще съм ти благодарна,Вери найс.Наистина ми стана любопитно и ми се иска да пробвам продуктите.Ще следя темата.

# 76
  • Мнения: 780
момичета за Варна май можеше да станете дистрибутури на някоя от презентациите които се правят и след това получавате поръчките си по автобус ако не бъркам нещо  де newsm78 поне така ми бяха казали на мен
но май минаха презентациите иначе аз също мога да поптам като ходя в офиса тия дни а и трябва някой да ви стане спонсор  Wink Laughing

# 77
D
Ще съм ти благодарна,Вери найс.Наистина ми стана любопитно и ми се иска да пробвам продуктите.Ще следя темата.
мимичета , как се регистрирате в мрежата като потребители, аз нещо не намирам къде трябва да отида
помогнете  Praynig  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 111
Не ми стана ясно как се регистрирате в мрежата.И в този сайт няма телефон за контакт дори.Нещо не ми се връзват нещата.Няма дори имейл,на който да пишеш.Само на въпросната Ваня Янкова,изработила страницата.Как станахте дистрибутори,кажете.Някои са се регистрирали само като потребители.Как става това,питам аз.Прочетох много внимателно всички публикации,но никой не отговори точно на тези въпроси.Само уклончиви писания и хвърчащи тел.номера.Лични.Не всички сме от София.Питаха за Пловдив,за Варна-глас в пустиня.Е?

Момичета аз ще отговоря  имат фирмата има офиси във Пловдив ,Враца и Велико Търново.В другите градове няма,но има дистрибутори за това никой не може да ви насочи!!!
 (До края на месеца отварят и в Бургас и Варна)

момичета за Варна май можеше да станете дистрибутури на някоя от презентациите които се правят и след това получавате поръчките си по автобус ако не бъркам нещо  де newsm78 поне така ми бяха казали на мен
но май минаха презентациите иначе аз също мога да поптам като ходя в офиса тия дни а и трябва някой да ви стане спонсор  Wink Laughing

Не само на презентациите може да станеш дистрибутор,просто трябва да имаш спонсор,за да те насочи към кой да се обърнеш за инфо и регистрация ,но наистина трябва да си ги получаваш по рейс или куриер имат мрежа в цялата страна!Няма значение каде си например да те регистрираш  и да ти изпращат продуктите,това е начина на работа в градовете дето няма офиси  Peace

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 07:16 от Mihaela82

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 704
А тези продукти изцяло на билкова основа ли са? Нямат ли консерванти или там подобни....?
Био продукти са изцяло!  Peace

tilieva, можеш ли да напишеш тук състава на пастата примерно?

# 80
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
А тези продукти изцяло на билкова основа ли са? Нямат ли консерванти или там подобни....?
Био продукти са изцяло!  Peace

tilieva, можеш ли да напишеш тук състава на пастата примерно?

Паста за домакинството
          Съдржа екстакт от коприва и глицерин, така че благотворно действа върху кожата. Не съдържа прах, а козметични микрогранули. Използва се за почистването на силно замърсени повърхности, а едновременно дезинфекцира и ароматизира. На влажна повърхност нанесете тънък слой от пастата и оставете да действа 15 минути, след което изплакнете или избършете с влажна кърпа. Ефикасно премахва варовиковите напластя- вания и почиства керамични повърхности, подове, метални предмети, съдове, накити, силно замърсени ръце. Ако почиствате електрическа фурна трябва да я загреете до 50 градуса, навлажнете я и нанесете пастата, която ще престои 1/2 часа. Успешно премахва петна (по-точно мазни) на различни повърхности като зидове и текстил. Върху навлажненото с вода петно нанасяме пастата с четка. Ако е необходимо повторете няколко пъти действието. Ако с тази паста измиете 2-3 пъти месечно своите зъби ще премахнете зъбния камък и други наслоявания. Не се препоръчва честата употреба, тъй като пастата съдържа гранули, които могат да наранят зъбите. Може да се исползва за пилинг на лактите, коленете и петите, а веднъж месечно може да се направи маска и на лицето. При изгаряне от горещо или вода нанесете веднага от пастата и оставете да действа 15 минути. След премахването ще се уверите, че не остават никакви белези. А всъщност тя извлича лимфата от мазолите и по този начин изсушава раните. 600 мл. Внимание: пастата трябва да бъде суха - не слагайте вода в кутията !

# 81
Просто се свьрзвате с някой, който е дистрибутор и той ви записва и вас.Това е начина да можете да си купувате и вие от продуктите. Няма нищо сложно и тайно.Ако, нямате време и желание да ходите сами до офиса,поръчвате на дистрибутора и той ви доставя нещата,където се уговорите.Аз,съм дистрибутор и съм от София,по-нагоре писах телефон,ако мога да бъда полезна на някой с имформация или иска от страхотните продукти,ще се радвам да помогна.

# 82
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не ми стана ясно как се регистрирате в мрежата.И в този сайт няма телефон за контакт дори.Нещо не ми се връзват нещата.Няма дори имейл,на който да пишеш.Само на въпросната Ваня Янкова,изработила страницата.Как станахте дистрибутори,кажете.Някои са се регистрирали само като потребители.Как става това,питам аз.Прочетох много внимателно всички публикации,но никой не отговори точно на тези въпроси.Само уклончиви писания и хвърчащи тел.номера.Лични.Не всички сме от София.Питаха за Пловдив,за Варна-глас в пустиня.Е?
Ето официалния сайт на фирмата:
http://www.dionisipg.com/bg/

# 83
  • Мнения: 718
Хей, и аз искам препарати и то за 2-3 семейства...Удобни са ми Лозенец,НДК и Слатина...Ако има дистрибутори в тези райони-пишете ми на лични
Благодаря

# 84
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
И аз вече мога да се похваля,че станах дисртибутор на "Дионис" Crazy.Ако има мами от Бургас които се интересуват от продуктите могат да ми пишат на лични. Peace

# 85
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Хайде мамите от ВАРНА да свиркат.Кой какво ще желае,ще ги пробваме да видим дали са толкоз хубави
http://dionis-ipg.hit.bg/kristina.html
http://www.dionisipg.com/bg/

# 86
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Хайде мамите от ВАРНА да свиркат.Кой какво ще желае,ще ги пробваме да видим дали са толкоз хубави
http://dionis-ipg.hit.bg/kristina.html
http://www.dionisipg.com/bg/

Да не би да си станала дистрибутор за Варна, защото ако е така ще искам да си поръчам тази прословута паста.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Хайде мамите от ВАРНА да свиркат.Кой какво ще желае,ще ги пробваме да видим дали са толкоз хубави
http://dionis-ipg.hit.bg/kristina.html
http://www.dionisipg.com/bg/

Да не би да си станала дистрибутор за Варна, защото ако е така ще искам да си поръчам тази прословута паста.
Току-що още незнам как да го измисля.Чакам да ми дадат цените.Набелязала съм си две-три неща и ще видя кой какво иска заедно да ги поръчам.

# 88
  • Мнения: 1 167
Всички цени които цитирам по-долу ги имам от mishaela82, момичето ги е пуснало на стр.3-4 от тази тема

Цени от 01.03.2007


Паста за домакинството-4.20лв
Санитарен гел-7.20лв
Препарат за почистване на стъкла-5.60
Течен абразив-6.50лв
Течен Органичен Концентрат-ТОК-8.20лв
Концентрат за ръчно миене на съдове-8.20лв
Универсален избелител-11.70лв
Концентрат за пране на дрехи(машинно и ръчно)-8.20лв
Универсален прах за пране-11.70лв
Омекотител за дрехи-5.20лв
Концентрат за пране на килими(машинно и ръчно)-8.00
Бионеутрал-5.70лв
Крем-гел за кожени изделия-6.80лв
Микрофибърна кърпа-7.80лв
Ароматизатор-5.20лв
Соли за къпане-5.20лв

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 17:15 от desiniko

# 89
  • Мнения: 780
Десинко можеш ли да ми кажеш каква е новата цена на гела за сухо миене на ръце че нямам новата ценова листа а ми трябва да знам мрсаж предварително  Hug

Общи условия

Активация на акаунт