В ДОБРИЧ цъфнали кокичета и грейнали момчета и момичета (19)

  • 17 275
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Добрич
  • Мнения: 958
Верно гаден вятър  Close
Ние бяхме едни от малкото престрашили се да излязат днес. Дори до градината ходихме, но там действително щеше да издуха детето  ooooh! 3 пъти пада Rolling Eyes, сякаш сега прохожда, та затова направихме кръгом и по центъра - там беше малко по-закътано. Обаче нагоре към нашия квартал съвсем се раздуха и правих едни въртележки и лупинги, за да не се напълнят очичките на Ванко с прахоляци. Както и да е прибрахме се читави, ама от бързане да го скрия дъх не ми остана  Twisted Evil

Скорошно оздравяване на всички   bouquet

# 241
  • Мнения: 531
Здравейте на всички!И ние днес сме по- добре.Младен се запозна със Симона и много я хареса. hug
Радвам се за Дени.

# 242
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Добре дошла Nimi! Hug
Аз също много ще похваля д-р. Милев и да знаеш, че си в сигурни ръце, не се терзай излишно. Ако наистина ти трябват някакви допълнителни изследвания той със сигурност ще ти ги предпише. Той следеше последните ми две бременности, никога не се е скъпял за направления, пращал ме е на анестезеолог, алерголог и пр, така че ако имаше и най-малки съмнения, че са ти необходими по-обстойни изследвания със сигурност ще те посъветва и препрати адекватно. Така че леко и безпроблемно бременеене ти пожелавам!
mama Blue, то малко останало бе. Все пак няма ли да споделиш дали в началото или в края на месеца. Сега сигурно ти е най-трудно, последните дни и седмици толкова бавно минават!
Sof, исках да те питам за отзивите ти за хан Аспарух. Ние сме в квартала и сега почвам да се оглеждам за училище за сина ми. Имаш ли впечатления от началните учителки там? Ще съм ти много благодарна,  защото никого не познавам тук. Препоръчват  ми учителки в Отец Паисий, Смирненски и др, но те са ни доста далеч, а бих искала, да учи наблизо, за да може да си намери приятелчета от квартала, а и е по-удобно. Може и на личен.
Това дето feel_u се е разболяла е много неприятно. Как ли издържа в болницата, милата, дано по-бързо ги изпишат!

# 243
  • Мнения: 3 810
fapua, не ти препоръчвам Отец Паисий, а и от Хан Аспарух и Смирненски аз лично бих предпочела Хан-а.
Една позната работеше там- децата са хубави, а ако коспожата може да се избере, децата от класа са до късмет. А това също е много важно.
Другото предимство е, че е близо. До 4 клас поне пък после ще му мислим.

Очакваме feel_u и Дени да се завърнат  в редиците на здравите.

nimi, споко всичко ще е наред!
А и ние тук стискаме палци на всички! WinkЕто fapua ще каже...

Наближава 15-а стр. Предложение за нова тема:
Добрич- малкия градец, очакваме да завали снежец(20)

Заглавието след ден два може да не е актуално, така че и вие мислете. Hug

# 244
  • Мнения: 1 114
мими, не ми харесва това с малкия градец честно казано. малък градец е например Ген.Тошево...Добрич е от по-големите градчета пък Wink 
предлагам  Добрич - в очакване на снега
или  Добрич - Всички имат си шейна и очакват вече снега 
                                  Joy Joy Joy

# 245
  • Мнения: 4 392
Здравейте на всички!И ние днес сме по- добре.Младен се запозна със Симона и много я хареса. hug
Радвам се за Дени.
Ами тя и Моната цял ден бърбори "бате, бате"! Laughing Нищо, че не и е батко. hahaha Голям сладур е Младен!  Heart Eyes Имаме си и подарък от каката! Grinning

 fapua , мислиш ли да даваш Лилито на детска градина по- нататък? Аз чух, че в нашата ги вземали след 2.5 год. и трябвало да са без памперс и да се хранят сами. Какви отзиви си чувала за тази детска градина?  Симона е още с памперс, макар че отвреме- навреме пуска по нещичко и в гърнето Mr. Green, но  не е практика, а за храненето> зависи какво яде..Ако е супа, докато стигне лъжицата до устата и, половината отива на лигавника Confused Ще отнеме време, докато се обиграе с лъжицата. На наши роднини детенцето е в първи клас в училището до нас. Ако искаш, ще разпитам майката за впечатления. Расте ли бебаната?

За вятъра> Нас не можа да ни спре да излезем.  Grinning Но си беше доста опасничко. От съседния вход се откъснаха две ламаринени парчета и полетяха в неизвестна посока. Sad

# 246
  • Добрич
  • Мнения: 193
Dобро утро,момичета HugЧерпя по едно кафе ..
Хайде ,май наистина наближава зимата.Какво ще правим по цял ден у дома ,,,незнам.Рая май е в някакъв период,многоо се изнервя,плаче,без сълзи,по-скоро вика и едвам я успокоявам,Зъбите ли е и аз незнам newsm78
Вчера ходихме до Изито,небяхме ходили все още.Ами хареса ми горе-долу,чистичко е ,детския кът не е кой знае какво,ама Рая игра там.Най ми харесва ,че е просторно...нооо много ака жега е,там направо може да се отиде с лятно облекло,,дано да се усетят и да нормализират Т.Еми,ако четеш-специални поздрави и бладарско за обслужването  bouquet Heart Eyes
Днес май все още няма да е много студено,дали ще може да си откраднем една разходка... Thinking
mama_Blue ама наистина не е останало много,надявам се да не ти е много тежко и да си спокойна,че накрая ,поне за мен,май е най -изнервящо,такава нерва ме беше хванала...ужасТ...
Хайде,до после..

# 247
  • Мнения: 377
Добро утро и от мен.Ще се мчоля наистина feel_u и Дени да ги изпишат скоро .Горката и тя се е разболяла а и е придружител на малко дете-как ли се справя?ОООО вчера вятъра беше ужасен аз имах излизане и да си призная беше ме  страх.Днес ако не вали е приятно времето без вятър  е .Лек и спорен ден на всички.

# 248
  • Мнения: 101
Добро утро!  И от мен по едно кафенце  food010 и по една тортичка  party023, че мъжо днес е рожденник. След обяд сме на консултация, ще ни бият ваксина - ужас, ще плачем newsm45. Болничките да оздравяват.

# 249
  • Мнения: 377
Добро утро!  И от мен по едно кафенце  food010 и по една тортичка  party023, че мъжо днес е рожденник. След обяд сме на консултация, ще ни бият ваксина - ужас, ще плачем newsm45. Болничките да оздравяват.
Гала честит ти рожденник да ти е жив и здрав!А ваксината дано мине без проблем-аз колкото пъти се настроя че Гого ще плаче от ваксина той изобщо не се обаждаше!Мен ме беше повече страх и повече ме болеше от него.Успех!

# 250
  • Мнения: 531
Здравейте и от мен!
Симона, днес ще излизаме ли? Grinning
Мими пак е турила мерудията.Питайте мен. Mr. GreenПърво- за детската градина-много съм доволна, а каква госпожа имаше дъщеря ми, иднес като види децата ги прегръща и целува, а и те често отскачат до там да я видят.Не ме разбирайте погрешно-всичките са готини, аз, покрай детето се познавам с мнозина от тях.Вярно, градината не е богата, нито претенциозна, но на нас какво ни трябва? Да се грижат добре за децата ни.
Училището- smile3529Пак съм ЗА!Гжоспожата е много мила, класът е малък и сплотен.Има колектив.Децата са от наща маала и заедно ходят и се прибират от училище.По мои наблюдения не учат повече от тези в други училища,в смисъл, пак толкова са умни.За след 4ти клас и аз не знам.Една майка сподели, че успехът на сина и се променил като минал в прогимназиален клас и тя сериозно се замисля за дъщеряси.Но гаранции никакви няма.

# 251
  • Мнения: 531
    В Добрич-китния градец- всички чакаме снежец
Добричките мами и деца чакат да завали снега
 ooooh!Друго не можах да родя.

# 252
  • Мнения: 531
Седя, седя и на магарето "чуш", както се казва.
Добрич в радостни игри чака сняг да завали

# 253
  • Мнения: 163
Здравейте и от мен...нека спорен ви е днешният ден!  Черпя с food010 kaffeetrmker_2  food010
Пожелавам на feel_u и Денис  да се оправят по-бързо и скоро да са тук с нас! Praynig
А като стоя и чета...да дам и аз едно -две предложения за темичка Wink
"В Добрич чакаме снега,за да изгони той грипа"
"Добрич сняг го покри и грипа се някъде скри"   - това в случай че имаме късмет да завали:)
...та така.....айде за сега....лек ден на всички... Mr. Green

# 254
  • Мнения: 167
Ще изям на Аделина фибата и бузите CrazyПу-пу - да ти е жива и здрава... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт