Слагате ли нещо във водата като къпете бебето?

  • 6 130
  • 180
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
Айде нЕма нужда...

# 16
  • София
  • Мнения: 35 961
Категорично - не! Naughty

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Тъкмо се бях притеснила, че скоро е нямало такава тема.

И аз не съм слагала, а и не знам защо се прави подобна практика. Не знам обаче защо така скачат всички и се гнусят, а не споделят защо го правят или не. Понякога ме удивлява крайното мнение на дадени мами и как категорично отхвърлят някои неща без да имат доводи за това.

Приеми, че някои хора са тук не от вчера и им е омръзнало да пишат едно и също по 100 пъти.

Слагането на сол във водата за къпане на новородено е абсолютно безсмислено, а ако се прекали с количестовото - опасно за живота.
Това стига ли ти като довод?

На тези, които ще кажат, че една лъжичка сол не вреди бих предложила да слагат и чубрица.
Също не вреди.
 Peace

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 339
На тези, които ще кажат, че една лъжичка сол не вреди бих предложила да слагат и чубрица.
Също не вреди.
 Peace

И в крайна сметка ще се окаже по- добре да ползваме направо Вегета, нали Mr. Green

А относно отхвърлянето без доводи- щом съм преценила, значи съм имала доводи да приема или отхвърля дадено нещо. Наистина, такава тема излиза поне веднъж месечно, малко са хората, дето отново и отново надълго и широко ще ти обяснят защо Е вредна солта  Naughty

# 19
  • Мнения: 101
Аз не слагам сол и не мисля да го правя.Четох в едно списание,че солта запушва порите на бебето и не е редно да се слага! Peace

# 20
  • Мнения: 689
Ъхъм, газ, мас и оцет превантивно против въшки и свещички в дупето против хемороиди... Хора, вие сте луди!
  smile3532

Определено е вредно да се слага сол. Бабини деветини.

# 21
  • Мнения: 990
Дали са ти лош съвет  Naughty .Солта е наистина много вредна. Никога не съм слагала и не бих го направила  Stop

# 22
  • Мнения: 209
 Simple SmileИ мен една бабка ме караше да слагам сол,за да не се потели краката на бебето,ама аз предпочетох да си я къпя с чиста вода.Просто се замислих как аз се чувствам ако не взема душ след излизане от морето и изобщо не й приех идеята за добра.

# 23
  • Мнения: 4 621
Никога не съм чувала дори за такова нещо.  Naughty

# 24
  • Мнения: 2 159
Никога не съм чувала дори за такова нещо.  Naughty
Shocked

# 25
  • Мнения: 2 577
Това са бабешки "трикове".Аз знам, че се слага сол във водата, за да не мирише на пот детето .Както и че се слага жълтък да се подхрани кожата му.Да си призная-първото съм го правила до 40ден.
Embarassed и аз така с баткото
После като попрочетох малко.....ужас, с какъв акъл съм го правила?
Сега малката не съм я подлагала на подобни неща  Naughty

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 978
Пълни идиотщини

# 28
  • Мнения: 5 362
Не съм слагала,но съм чувала за подобни неща.
Както всички преди мен са те посъветвали-не ги прави тези процедури.

# 29
  • Мнения: 999
Никога не съм чувала дори за такова нещо.  Naughty
Peace

Общи условия

Активация на акаунт