Пие и не създава проблеми...

  • 7 417
  • 174
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 646
Да, наистина да НЕ пушиш е модерно в днешно време.

Но пък е модерно да пафкаш някакви други гадости. И точно в това е проблема всъщност.

# 166
  • Мнения: 68 658
Прочетох първият пост два пъти. Алкохолизъм си е за мен. Не само пие, но и се напива - при алкохолиците е така, не носят. Този два пъти седмично не знае на кой свят е.
Мисля че и авторката го знае това. Но се опитва да го извини като изрежда чистене, прегръщане и т.н. дейности, които обаче не отменят фактът, че той е алкохолик.

Той не пие нормалните една две бири след работа, той пие по три четири денем.

# 167
  • Мнения: 1 021
Супер отблъскващо е някой да се напие и да ти фъфли насреща. Аз с такъв бих била постоянно нащрек какво ще сътвори в това състояние.

# 168
  • Мнения: 5 248
Аз всеки път като видя заглавието на тази тема и ме напушва на смях. Сякъш авторката е учудена и сама си търси проблемите.

# 169
  • Мнения: 68 658
А на мен ми звучи така - проблем има, знам го /пие/, но аз се опитвам да намеря извинене и мижам с едното очо / не създава проблеми/...

Проблемът е, че пие до заваляне и фъфлене.
Много хора удрят по бира/питие вечер, но остават адекватни и в кондиция.
Това е разликата с пиянките- те не носят и са на черешата и след малко алкохолец.

Последна редакция: ср, 14 юни 2023, 08:09 от teta75

# 170
  • София
  • Мнения: 4 668
Аз всеки път като видя заглавието на тази тема и ме напушва на смях. Сякъш авторката е учудена и сама си търси проблемите.
На мен заглавието ми звучи като някакво куче, "кротува си там и не прави проблеми".

# 171
  • Мнения: 1 021
И като му дойде музата лъска прозорците. То това май е единственият плюс от цялата работа.

# 172
  • SF
  • Мнения: 21 226
Прочетох първият пост два пъти. Алкохолизъм си е за мен. Не само пие, но и се напива - при алкохолиците е така, не носят. Този два пъти седмично не знае на кой свят е.
Мисля че и авторката го знае това. Но се опитва да го извини като изрежда чистене, прегръщане и т.н. дейности, които обаче не отменят фактът, че той е алкохолик.

Мене пък това прегръщане в такова състояние ме отвращава.
Много целуващи и прегръщащи стават, когато се напият. Лигавене и досада, която лично аз отблъсквам, защото ми е неприятна. Нито дъхът им ми харесва да е наблизо, нито стоварването на чуждото тяло върху гърба ми.
Много мъже и жени споделят, че само с алкохол могат да се отпуснат за физически контакти.

# 173
  • Мнения: 2 925
Пие и пуши марихуана. След като питаш тук значи има проблем и ти го чувствуваш. Моят въпрос е защо си го причиняваш? Доброто отношение ще мине и замине. Пороците ще останат завинаги.

# 174
  • Мнения: 6 705
На мен темата ми звучи като "пие, но не бие".....значи проблем няма.

Общи условия

Активация на акаунт