Лешникотрошачката и други забави :-)

  • 3 551
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 792
 На 18 не можем, Димана в четвъртък е на училище да 18.30 ч.  Виж на Леонардо съм му хвърлила и аз око, вече сме се уговорили да ходим, този уикенд няма да стане, че сме в провинцията но другия със сигурност  Laughing. Изложбата е до края на март, май или средата, не съм сигурна.

# 16
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Лешникотрошачката! Добра идея!
Мисля, че от другия месец ще има и постановка "Пинокио" в операта, няма да пропуснем.
 Wink
Други забави:
1. В неделя се чудя дали да не се вдигнем до Радомир, ще има шествие с кукери в 11 часа на площада, дребният ще зяпа, аз ще поснимам.

2. Пътешествие до Кюстендил с влака - забелязах, че влакът, който ходи до Кюстендил е ултра модерен, сигурно ще е много вълнуващо преживяване едно едно-дневно пътешествие.

# 17
  • Мнения: 3 360
как ви завиждам само....Точно затова и само за това съжалявам ,че не живеем в София Cry

# 18
  • Мнения: 1 210
Някой знае ли от къде мога да си купя билети онлайн? За операта специално питам.

Нямам физическата възможност да отида за билети, а не ми се рискува да ходя без да имам (едва ли ще е фраш), но и без това задръстванията са сериозни и се чудя къде бих спряла.

Та това са ми притесненията. Иначе с удоволствие бих гледала отново представлението. Не Петър ще му хареса със сигурност. Миналата седмица в градината бяха гледали на DVD анимационния филм и се опита нещо да ми разкаже - явно е впечатлен и ще е заинтригуван.

Така че, Анда май ще се видим скоро.

# 19
  • В офиса
  • Мнения: 4 019
За 27-ми нямаме никакъв шанс  Mr. Green
За 18-ти, ако не съм родила, или пред раждане, ще се опитаме да дойдем. Но билети ще купя в последния момент. Това ще й е последното културно мероприятие за няколко месеца напред  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 473
Как смятате - дали да рискувам да заведа дребния - на 2,5 г. или да поизчакам още малко? Ходили сме на театър - хареса му, но това е вес пак доста по-различно......

# 21
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз и за моята се чудя как ще й понесе. Я по-добре изчакай - малък е. Може и да се стресне - в операта е доста шумно и впечетлително. Не е за такова мъниче.

# 22
  • Мнения: 219
http://www.books.bg/book.php?ISBN=9544740635&aid=abc

Това открих.
Анда, намери ли някакви материали, нещо в кратце Laughing.
Моето съкровище заяви, че няма да ходим, но има време, може да размисли Grinning.

# 23
# 24
  • Мнения: 219
Много благодаря, вълшебни са.
Ellie  bouquet

# 25
  • Мнения: 3 034
хм, това с билетите онлайн и мен ме вълнува... Thinking
а дали ще ме пуснат в операта с бебето?  newsm78 то е кротко, милото, със сигурност няма да създава проблеми.

иначе, Анда, мерси за инфото, точно си говорихме тези дни с Макка за операта, тамън навреме ни идва.  bouquet

# 26
  • Мнения: 119
Anda niama6 miasto v li4nite... newsm78

# 27
  • Мнения: 5 877
Вече имам  Laughing
така, аз съм в момента с грип. Ако не се оправя до четвъртък - а се надявам да се оправя - ще се опитам да прехвърля билетите си за 27-и. Ако не, ще си ходим на 18-и.

Много са хубави линковете на Ели!

А ето Dance of the Sugarplum Fairy:
http://store2.data.bg/sonyctemple/Classics/Millenium%20Classics/ … r%20Plum%20Fa.MP3

Валс на цветята:
http://www.data.bg/f.php?fid=1839900

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
открих работното време на касата на Операта (когото го интересува)
пон. - пет. 9:00-14:00; 14:30-18:00
събота       11:00-18:00

# 29
  • виртуално
  • Мнения: 2 864
Къде да взема билети ( за 27.01 ) - партер или балкон. Хайде да се организираме да сме горе-долу на близки места Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт