Силата на екипа

  • 1 131
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На сегашната ми работа промених много неща. Не бавно и полека, а раз-прас Mr. Green Такава съм. Просто организацията им на работа не отговаряше на мащаба на фирмата и от това страдаше работния процес. Сега се опитвам се да проявявам разбиране, но има неща, които не мога да свърша, дори и да искам. В този смисъл - екипът трябва да свърши работата, но аз нося отговорността за качеството и. И, ако някой има неблагоразумието да каже, че колегата му е крив - стой, та гледай! Работиш ли в екип-  не можеш да си приписваш заслуги или  да избягваш вина.
А и аз си падам лекичко темерут, не обичам да ми се бъркат в работата, докато я работя. После разяснявам как съм го свършила, но никой не може да ме накара да го направя в процеса на работа Crazy Те затова и не мога да бъда учител Mr. Green

# 16
  • Мнения: 293
Ваня, мислещите хора са кът. За раз-праз - не ми достига нещо... вероятно все пак се съобразявам с всеобщия кеф (никога не съм пробвала сама да съм шеф, друга тема е това)

Но да режеш опашката, щото така се прави.. идиотско. Боря се срещу това, вкл. и със себе си.
Я да вмъкна любимата си дума: креативност.

Май би трябвало да си върша работата в момента, 'место да философствам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт