Какви са вашите ритуали за разкрасяване, които ДЕЙСТВАТ.

  • 8 298
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 583
Моето мнение за корейската козметика е смесено. Не виждам причина за мания по всички корейски маски, кремове и пр. На сходна и по-ниска цена мога да си намеря европейски с по-добро действие.

Иначе ако е само за успокоение на кожата - пакетчета добре охладен чай от лайка вършат чудеса, а при редовно ползване лекичко заглаждат малки бръчици. Не е ясно видимо в началото, но след няколко седмици като се вгледаш им ефект.

# 46
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Ще го пробвам това.
Това с корейската козметика ми е много измислено, понеже не можеш да прочетеш какво има крема, защо трябва изведнъж да започна да го ползвам…?!? Според мен е рекламен трик. Да си преведат съдържанието първо и ще си го купя ако ми допада, но така без да разбирам не искам.

# 47
  • Мнения: 1 513
Тия корейски пачове много ги хвалеха в една друга тема и затова ги взех. В търсене съм на други, не целя бръчки, а освежаване и тъмни кръгове.

# 48
  • София
  • Мнения: 38 535
Аз мацам един серум с кофеин под очите.

# 49
  • Мнения: 506
А има ли такива които са ползвали популярните силиконови пачове за бръчки? Наистина ли са толкова чудодейни?

# 50
  • Мнения: 3 313
Действат да, поне тези които са по- скъпички. Но ефекта отминава когато ги спреш.
По- евтин вариант са тези skin plumping кремове.

# 51
  • Мнения: 18 562
Много хубава тема.
Аз нямам кой знае какви ритуали.
Даже режим нямам твърде стриктен.
Не се мажа с нищо специално.
Крем Здраве лека формула ползвам от години и съм супер доволна.
Имам акнетична кожа,дадох 200лв за кремове и нищо. Затова спрях всичко и сега само крем дневен и ексфолиране три пъти седмично.
И слънцезащитен фдт с висок фактор.
Правя си маски с аспирин и мед,но не съм особено редовна.
Напоследък съм много редовна със спорт и йога -всеки ден по час на колелото и по час йога,а два пъти седмично йога в студио.
Това е над което съм се съсредоточила в момента и се чувствам много добре.
Гледам да не ям почти никакви въглехидрати.
Основно месо и зеленчици, пия всякакви чайове-мента,коприва,зелен чай,джинджифил,най-различни.
Приемам пробиотик редовно.
Добавки за коса,кожа нокти -два пъти годишно.
Маникюр -всеки месец. Педикюр си правя сама. Имам лампа.
Подстригване на три,четири месеца,боя през два месеца.
Маски домашни за коса и всякакви глезотии-от 16 годишна. Мания ми е. Косата ми е много гледана.
Масла редовно,спрейове,балсами,купешки маски,не изправям с преси.
Не цъфти от години.
Гледам да ходя пеша поне три пъти седмично в гората.
Не винаги се получава.
Има още много какво да се желае. Засега е това.

# 52
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Еха, как успяваш да намериш време за всичко това?

Между другото вместо маша за коса, съм започнала да я начупвам с ластик - правя си разни кокчета влажни и после ги пускам и стои по естествено.

# 53
  • Мнения: 3 313
С правилните продукти за коса, уреди и техника косата няма да се увреди при къдрене и изправяне. Косата ми е второто нещо, за което получавам най- много комплименти.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 259
За лицето маска със зелена хума. Подсушава и успокоява опъпчваща се кожа, която не желае да разбере, че на 47 години е време да се спре да пъпчасва ката месец.
Крем за ръце с 15% уреа. Вечер намазана, сутрин кожата е мека и гладка.

# 55
  • Мнения: 18 562
Еха, как успяваш да намериш време за всичко това?

Между другото вместо маша за коса, съм започнала да я начупвам с ластик - правя си разни кокчета влажни и после ги пускам и стои по естествено.

Ако е към мен-не работя и затова имам време в момента.
И аз така си правя косата от години. На 70% мокра коса слагам пяна(италианска Онтева,супер евтина,но е най-добрата за мен) и омотавам на колче и спя така.
Моята коса си е чуплива и така си оформям естествените вълни в косата по-добре. Стои до следващото миене.
Преси много рядко ползвам. Вече не се харесвам с идеално правя коса и си ходя рошава и начупена с пяна.
От над седем години не си изправям и горя косата с преси и маши,само за поводи или ако нещо много ми се прииска права коса или много къдрава.

# 56
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Ще пробвам и твоя метод.

# 57
  • Мнения: 9 882
Движение на чист въздух за младо и тонирано лице. Доказано.

# 58
  • Мнения: 15 356
За хубава кожа при мен помага изключително много спортът. Нищо друго не ми тонизира и избистря така кожата. Но почиствам лицето от слънцезащита в съблекалнята, тренирам без никакъв грим или крем.

# 59
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Едно хубаво спане ми оправя кожата на мен.

Общи условия

Активация на акаунт