Хайде на театър - 10

  • 71 780
  • 896
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 188
Давам отзиви за два спектакъла, които гледах наскоро Simple Smile
„Междинна зона“ в Сфумато. Ами какво да кажа, имаше една интересна актриса - мисля, Слава Зайкова се казва или нещо подобно. От там нататък, аз отидох защото пиесата като текст от нова българска драма - беше с номинация Аскеер. Може би нещо не разбирам, обаче  не ме хвана. Прекалено много псевдофилософия, която взета от тук там се превръща в празни приказки. Нарочна песимистичност като това: светът е кофти, хубаво е да умреш... абе тягостно беше. Лична оценка: 4 / 10.
Дебело Прасе в Младежкия. Драматургията има важно послание, и артистите според мен играят добре. Малко преекспонирани са някои от тях, но общо взето гледа се и има вълнение от историята. Аз знаех предварително за какво става дума, не надскочи очакванията ми, но не съм си загубила вечерта. Лична оценка 7 / 10

Последна редакция: чт, 15 юни 2023, 02:23 от Tilda Moon

# 76
  • Мнения: 1 224
Как съм изпуснала новата тема, значи Cold Sweat

Тази седмица ми е доста плодовита сценичко, та ще споделя коментар.

Някой питаше за Койна Русева. В "Граф Монте Кристо" в Младежкия театър ми направи много добро впечатление.

Деян Донков хич не ми е любимец, особено след "Орфей". Добре, че беше "Русалка" да повярвам отново в Народния. Това беше за мен идеално представление. 

Прави ми впечатление обаче че са махнали от програмата "Разходка с Гогол", а много исках да я гледам. Някой ако е успял да я гледа, поне да каже струва ли си.

# 77
  • София
  • Мнения: 3 124
За "Разходка с Гогол" дадох отзив в началото на май: https://www.bg-mamma.com/?topic=1465570.msg46386066#msg46386066. На мен много ми хареса. За последно този сезон се игра на 6 юни, ако не се лъжа. Мисля, че наесен ще има още представления. Не е част от репертоара на театъра, а партньорски проект с платформата "Театър +", затова му дават по-малко дати.

# 78
  • София
  • Мнения: 9 963
В Народният, всички ли постановки на голяма сцена са с озвучаване (микрофон) и от кога е тази практика?
Пп. В Театро пак ли е така?
За „Място, наречено Другаде“ ми е питането, понеже са останали за 10ред и назад.

# 79
  • София
  • Мнения: 749
В Театро е с микрофони (със сигурност "Място, наречено другаде")
Изобщо, все повече са с микрофони и мен това адски много ме дразни.

# 80
  • София
  • Мнения: 6 735
Вчера бяхме в Народния на испански театър и беше без микрофони, чуваше се прекрасно.

# 81
  • София
  • Мнения: 12 576
Тази вечер гледахме "Народът на Вазов". Много ни хареса, емоционално е и накрая ми се насълзиха очите. Вергов беше чудесен, както и всички други актьори.

# 82
  • София
  • Мнения: 9 963
.

Последна редакция: чт, 22 юни 2023, 08:37 от Starrydream

# 83
  • Мнения: 71
Здравейте!Имам два онлайн билета за моноспектакъла на Мариус Куркински за довечера.За съжаление няма да мога да отида,някой ако проявява интерес мога да му ги пратя по мейл!

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 40 973
Момичета, някой с мнение за Моето мъжко момиче с Билалов?

# 85
  • Мнения: 2 475
Момичета, някой с мнение за Моето мъжко момиче с Билалов?

Забавна и разтоварваща комедия.

# 86
  • Мнения: 42
Говорейки за забавна комедия Simple Smile, какво друго бихте препоръчали? Имам нужда от разтоварване и се чудя!

Мерсии

# 87
  • Мнения: 2 475
Говорейки за забавна комедия Simple Smile, какво друго бихте препоръчали? Имам нужда от разтоварване и се чудя!

Мерсии

Бих препоръчала горещо "Милионерът", "Светици и перверзници" и "Смях на сбогуване" в Сатирата, "Разделям двойки по домовете" в Младежкия театър и "Ало, ало" в театър Възраждане.

# 88
  • Мнения: 246
Говорейки за забавна комедия Simple Smile, какво друго бихте препоръчали? Имам нужда от разтоварване и се чудя!

Мерсии
"Всички обичат Гари" в Сатирата.

# 89
  • Мнения: X
Аз искам да се оплача от касиерките на Сатирата. Не знам все аз ли попадам при тях, когато не им е ден или просто са зле.Вчера обявиха happy hour на всичко от репертоара до края на сезона. Видях в сайта им за кои има места и реших да взема за мен и 2 приятелки.Отидох в обедната си почивка, когато им е първият час за промоцията, касиерка нямаше, дойде една дъвчеща жена някъде отзад и се държа нелюбезно… и ме отказа. Отидох отново след работа. Една жена пушеше отпред, още една говореше по телефона. Това - пред касата. Влязох, но вътре нямаше никой. Едната надникна и ме попита ще купувам ли и за какво. Simple Smile Ами не, няма да купувам. Какво е това отношение? Две, хора! Две служителки и вътре няма никой. Купих билети за народния, в крайна сметка. Ще гледаме Хъшове и Големанов, макар и на задни места.

Последна редакция: пт, 23 юни 2023, 13:26 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт