Помощ при хазартна зависимост.

  • 886
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте,
Казвам се Иво и съм хазартно зависим. Накратко моята история. Имах добър живот, добре платена работа и уважение от другите. Преди 6 години от скука се регистрирах в сайт за онлайн залагания. Естествено първите пъти имах високи печалби. Постепенно залозите се увеличиха, депозитите и загубите зачестиха. Започнах да тегля бързи кредити и да взимам заеми от близки и приятели. В един момент започнах да правя измами в работата, за да си набавя средства за хазарт. 5 години се въртях в този ад. В един момент стигнах до 7 кредита, без семейството до мен и условна присъда . Това не ме спря и продължих да залагам. Последваха нови присвоявания на средства и две дела, от които ме грози затвор. В този момент потърсих помощ, защото осъзнах, че не мога да спра сам. Влязох в център за лечение на зависимости. Изкарах програмата там. Беше ми много трудно, но не исках да се връщам в онзи АД. Започнах да ходя на сбирки, да служа и да помагам на други зависими. Живота ми се промени, промених се и аз към по-добро. Чист съм вече 14 месеца. Ако мога да помогна на някой с опит, аз съм насреща безвъзмездно.

Последна редакция: пт, 26 май 2023, 12:47 от Ivo82

# 1
  • Мнения: 1 033
Браво! Дано има повече хора отказали се, като теб.

# 2
  • Мнения: 16
Здравейте, брат ми на 23 г е хазартно зависим.Записа се по наше, не по негово желание в регистъра на НАП.Към този момент, предполагаме,че не играе, но започна с хипохондрия, паник атаки, тервожност и агресия.Търся добър психиатър, психолог в гр.Пловдив за помощ

Общи условия

Активация на акаунт