Фауст vs. Историята на къривурст-a (Забавна немска тема 243)

  • 27 758
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 691
"хубавите,спортуващи и нечетящи немчета "☝️🤣
Ами не може всичката хубост на едно място, бря! Laughing

...
Събрал лъвът всички животни от гората и им казал: - Всички да се строят, умните отляво, красивите отдясно! Само жабата стояла в средата и гледала недоумяващо. Лъвът я попитал: - Ти какво правиш там? - а жабата отговорила: - Е, да се разчекна ли?

# 16
  • Мнения: 429
"Цар Плъх" толкова хора са писали, че го препрочитат, свалих си книгата и едвам я избутах. Нещо не можах да вникна в идеята.
При мен също вали често, днес беше голяма буря, но напече ли е истинска жега, после пак дъжд и така. Малко съм разочарована понеже никъде не можеш с децата да отидеш някъде за няколко дни. Нито подходящи обувки, нито дрехи съм взела.

# 17
  • Мнения: 1 334
Дзак и от мен.

Бибит, благодаря за новата тема Heart Eyes !

# 18
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 661
Благодарности за новата тема!
Интересна тематика сте подхванали. Като гледам децата какво изучават в училище и се чудя понякога. Ту имат интересен избор, ту са някакви тъпотии, че да се чудиш как да ги анализираш - съдейки по последната писмена работа на първородния. Мисля, че всяка книга си е с времето и за времето. На съвремените деца как да обясниш "Под игото" като половината неща не са ги виждали и не знаят за какво става дума? Няма как да им е интересно нещо такова. Много от класиците са трудни за прочитане и си имат времето, в което да ги четеш, за да ги разбереш.
На Георги Господинов имам "Времеубежище" и "Физика на тъгата". Първата я почнах, за сега ми върви леко, има приятен стил на писане. Надявам се да си остане приятна до края, че аз с бг авторите, съвремените такива, трудно се разбирам и ми е трудно да ги подкрепя Simple Smile

# 19
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Благодаря Бибит! 😃

За мен историята на къривурста, моля,. 😃 Направо с един къривурст и една бира. 😃

Заради една постановка в Театър зад Канала на Гьоте едно време и до ден днешен не обичам театър.

# 20
  • Мнения: 1 247
Ко пийми?

# 21
  • Мнения: 6 445
Валидолче.

# 22
  • Мнения: 1 247
С един секс он дъ бийч ако гo омешаш, ще действа по-добре.

# 23
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 661
Мьос, как е детето?

# 24
  • Мнения: 429
Фрапенце, обожавам 😊

# 25
  • Мнения: 9 355
Наздраве с вино. 17 г. брак празнуваме днес. Едното дете е във Франция, другото отива на рожден ден на приятел и ние двамата като младоженци сам-самички на ресторант. Наздраве!

# 26
  • Мнения: 252
Дени,честита годишнина!💐
„Човек е богат не с това, което е взел, а с това което е дал!Много да си давате и много да получавате още дълги години!“
Наздраве!🍼🥛☕️🫖🍵🍶🍾🍷🍸🍹🍺🍻🥂🥃🫗🥤🧋🧃🧉

# 27
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Дени,честита годишнина!💐
„Човек е богат не с това, което е взел, а с това което е дал!Много да си давате и много да получавате още дълги години!“
Наздраве!🍼🥛☕️🫖🍵🍶🍾🍷🍸🍹🍺🍻🥂🥃🫗🥤🧋🧃🧉
Много хубаво пожелание!
Наздраве от мен с Watzdorfer Festpils!

# 28
  • Мнения: 1 090
Честита годишнина, Дени!

Бибит, благодаря за темата! Flowers Bouquet

Ние се радваме на топлото време, макар и да ни хвана някакъв вирус последните дни.

# 29
  • Мнения: 9 152
Deni-meni, честита годишнина. Здраве и сплотеност ви желая! Да се чувствате като младоженци и в сърцата си! Heartpulse Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт