Той изневерява ли ми и или аз си внушавам?

  • 3 889
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 422
Каква точно означава закъснение? Ти да не очакваш да предписваш на съпруга си под час кога къде ще ходи и какво ще прави.
И какви точно проблеми сте имали? Проблем е болест, оставане без работа, кражба, значим конфликт с близки роднини, който не е по твоите сили да овладееш. Личните отношения трябва да се развиват политически правилно и за тази цел и двете страни трябва да влагат усилия. Любовта е ангажимент към другия човек. Твоята задача като съпруга е да се грижиш за партньора си, а не да се конфликтираш с него. Изхвърли вяскаква подозрителност и грубост от отношението си. Това няма да премахне фактите, ако ги има, а само ще вгорчи живота ти. А ако имаш прекрасен любящ съпруг, какъвто ти пожелавам, с такова поведение ще изпепелиш нежността му към теб и ще го отблъснеш от себе си.
И какво е това "да не го изгубя". Съпругът ти не е твоя собственост. Целта е да си най-прекрасната жена за него във всяко отношение, така че той всячески да желае да бъде само и единствено с теб. А това не се постига с драми и кризи. Бъди самоуверен, активен и интересен човек. Нека съпругът ти да се гордее, че си избрала тъкмо него, за да кажеш "да". Той не ти е направил подаяние да се ожените все пак, а се е стремил към тебе!!!!!!!!!!!
И погледни реално, ако този човек е ангажиран с другиго, за какво му е да се жени за теб?

Последна редакция: сб, 13 яну 2007, 17:15 от NadG

# 16
Преживяла съм подобно нещо. В началото ще ти е много трудно щом вече си страдала от друг мъж, да повярваш на своя. Но трябва съзнателно да си внушаваш, че настоящия ти съпруг няма да те нарани както предишния,макар че знам съмнението винаги си остава дълбоко в душата, след като някога вече си бил предаден ConfusedЖелая ти късмет и много да се обичате , а това със сигурност ще ви помогне!

Общи условия

Активация на акаунт