Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/Проекти и Колеги /Тема 16

  • 22 282
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 370
ИВ, благодаря за темата 💐

Ма, как ще изрежат от този знаменателна сцена най-важния кадър, този с Буче!?!?!? Не може, олмаз без тази скъпоценна
физиономия 😁.

Възможно е и да сънува Сейран тази раздяла. Защо Кязъм ще идва чак насутринта? Пело нали прати съобщение на някой, предполагам на майка си. Онази голямата акула, защо ще чака да съмне, та да се обади на Кязъм?

За фланелките - май ги слагаха ту на Ферит, ту на Сейран, защото много ще им личи, ако са кожа до кожа 😉.

За Суна нямам идея какво са й замислили, но Аби излезе слаба ракия. Докато я омъжваха, той май обяви за къщи гледаше. Сетил се, но много късно. Никакъв план и идея досега.

Все ми се струва, че дъртия ще ги жени Ферит и Пело. Ако Ферит я изостави на сватбената маса, много ще ми е кеф и тя съответно ще ни награди с безценната си физиономия. Но това сигурно ще стане след като са подписали.

Дъртият знаеше реакцията на Ферит, затова в салона имаше 10 човека от охраната!
Долен и безчувствен изкуфял старец! Пак да напиша, че лелята навремето се е отървала!

# 31
  • Мнения: 33 435
Дори не разбирам защо Дъртия пергиш чак толкова се настрои срещу Сейран 🤮

Ще се стигне ли до Антеп? Ако съм на Сейран, ще пусна бомбата с бременността и ще им затворя устите на всичките. 😳 Пък после, ако вече не е факт, ще си забременея 😁😁😁

# 32
  • Мнения: 9 544
За сега с гифките още съм на 33 еп така,че ще се забавя че реших да си огифя всичко което ми хареса ,но и 34 еп ще е така предните серии бяха постни по отношение на сцени и като има искам да имам всичко на мегдана

33 еп 10 броя малки гифчета
Ще има още...Имам и големи за смаляване на размер за тумблр









Терко , търсят виновници за смъртта на Фуат а не вижда той как се отнесе и най-лошото е ,че продължава в същия дух с другия си внук - Нямал право да страда не вярвал на нито една негова сълза той направо щеше да падне на земята ако не го беше хванала Сейран.Как си причинява още това бедствие да стои в тази вила и аз не знам ,но сега обеща на мама ,че няма да я остави.Ще видим какво ще стане като хукнат всички към Антеп...

# 33
  • Мнения: 1 308
Много хубаво се отразява развода на СейФер Heart Може би, ако не се бяха развели нямаше да видим нищо от това.

Хубави гифки, Дид! Трябва да запечатаме всички красиви моменти! Heart

# 34
  • Мнения: 361
Здравейте на всички снощната серия беше с много емоции от всички аспекти. Пуснали са снимки от автогарата явно ще има заминаване към Антеп Хатуч и Сейран, Казъм едва ли. За сватба с Пелин дано няма, но предвид факта че майка и отлита ме побиват тръпки. За Суна няма да коментирам жертва на страха, на баща си той наистина се уплаши за тях и видя че всички са луди. предполагам това са мои мисли сезона ще завърши с новината за бебе и още един пострадал.

# 35
  • Мнения: 33 435
Тези наистина не са качили епизода в YouTube. Само сцената седи. Много тъпо, исках пак да гледам последната сцена.

Относно критиките, че Ферит не е казал, че Сейран е в стаята, а е излъгал. Нормално, тя в крайна сметка избяга от тях, а и вече не са женени. 😒

# 36
  • Мнения: 22 223
Тери, тук гледай

https://www.startv.com.tr/dizi/yali-capkini/bolumler/34-bolum

Благодаря за новата тема Kissing Heart

# 37
  • Мнения: 9 544
Ив, 💓






Аз вече си ги свалих от сайта където качват без иконката че тя ми разваля привкус буквално..

# 38
  • Мнения: 4 732
Много сладки бяха сутринта. Много 😍
Оф, бе, защо не завършиха така епизода.

# 39
  • Мнения: 9 544
Коментари че Мерт отново е издран 😂😂😂 ех тези котки бе 💓 пардон котка... 🔥

# 40
  • Мнения: 4 732
Бъзикат се в Т, тагнали даже Бурджу, питат я дали поне след заснемане на сцената, дори и да ставало от първи дубъл, то имало различни ъгли, така че нямало как да не повтарят, Та дали ги оставили после насаме.

# 41
  • Мнения: 4 370
Аз пък за Есмето да напиша. Нали много му се переше на Кязъм, сега какво направи!? НИЩО!!!!! Не само е безполезна да защити децата си, но даже тя е пречката те двете да не избягат още преди няколко епизода. Лелята направи някакви опити, а Есмето само подсмърча и гледа отстрани. Поне да се опита, а тя и това не прави. Какво може да й си случи, освен да я пребие Кязъм. За толкова години е претръпнала вече и би трябвало да си е прежалила живота в замяна на щастието на децата си!

# 42
  • Мнения: 2 344
Добро утро
Ама Ферит как я предразположи сутринта.. личи си когато един халвет е правен с любов😍

# 43
  • Мнения: 9 544
Искам да кажа че на сцената как Ферит гледаше всички как ядат халва та на Фуат настръхнах всячески много бих коментирала но нямам това време че трябва да си ходя в дупката в която работя.



Това е картинката сам срещу всички където да я видя е познавам.
Ще погребе всички и това е другото което виждам.

Абидин е голямо разочарование за мен нямам думи толкова е зает със себе си че забрави Ферит едно съболезнование не му изказа бяга от него...
Без коментар съм...

# 44
  • Мнения: 2 344
Аз се чудя за някой неща, изникват ми въпроси в главата..
1. На Мерт семейството не е ли  малко религиозно..смисъл за тази сцена и то качена в ютуб и малко даваха и по телевизията..
2. Ппц когато почине някой нали не трябваше да има интимни взаимоотношения, докато не минат там няколко седмици
3.Те са разведени.. за обичаите на Турците това е много строго секретно..

Общи условия

Активация на акаунт