Медицински център "Св. Иван Рилски" - гр. Тутракан /тема 6/

  • 15 947
  • 335
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 53
Искам да ви попитам, ако се падне цикъл в петък или събота, а аз трябва да съм там на втори ден на МЦ за започване на процедурата - какво следва? Как трябва да процедирам? Благодаря

# 226
  • Мнения: 868
Може да се почне и на 3 ден, спокойно, ако се падне в петък звъните, ако е събота или неделя , понеделник директно в клиниката.
Няма да ви върнат.

# 227
  • Мнения: 204
Искам да ви попитам, ако се падне цикъл в петък или събота, а аз трябва да съм там на втори ден на МЦ за започване на процедурата - какво следва? Как трябва да процедирам? Благодаря
При мен се падна точно така в събота сутрин ми дойде, от клиниката не вдигаха телефона и звъннах на сестрата на доктора, която ми каза да ида в понеделник сутринта в 8:00 и да пусна хормони. Не е проблем и на 3ти ден от цикъла да се започне. И да не ви вдигат телефона направо понеделник сутрин в клиниката за хормони.

# 228
  • Мнения: 30
Имате ли успех или наблюдения дали клиниката се справя с тежък мъжки фактор? Понеже се колебая накъде да се насочим. Също дали да изберем Л. Бойчев или Б. Бойчев.

# 229
  • Мнения: 138
Здравейте Лора, ние успяхме с тежък мъжки фактор, с 0% морфология. Имаме момченце на 2 месеца благодарение на д-р Л. Бойчев , от втори опит, като първия приключи със спонтанен аборт. Пожелавам ви успех

# 230
  • Мнения: 11
Здравейте! Изчетох последните няколко теми за клиниката и ми се изясниха няколко неща за което благодаря на всички дами в групата.
Моят случай е следният - пациентка съм на др. Б.Бойчев, направена ми цветна снимка  (лека запушване на едната тръба) и спрмограма без големи отклонения. Пробвахме естествено забременяване на естествен цикъл, не се получи. Пробвахме стимулация по къс протокол 2 пъти, правя много фоликулчета, но не овулират. Последният път отново направих стимулация по къс протокол и инсеминация, то в деня в които я извърши не бях в овулация. Въпросът ми е при вас имаше ли овулация при самата инсеминация или вас докторът ви е изпратил при др. Лекар ( защото сме от Варна и да не ни разкарва само за преглед за овулация) на следващия ден да видите дали сте овулирали?
Другият ми въпрос е чеслед всичко изчетено оставам с впечатление че инвитрото е нашият вариант и искам да попитам каква е цената ако не е по фонда? Знам че е строго индивидуално, но все пак да направя сравнение. Извинявам се за дългия пост!

# 231
  • Мнения: 477
А.D.
Мисля, че инвитро на частен прием започва от 5 хиляди лева. Допълнителните плащания могат да споделят момичетата, които са минали по този път. Предполагам , че най- общо казано вариацията е 5-7 хиляди.

# 232
  • Русе
  • Мнения: 249
Здравейте! Изчетох последните няколко теми за клиниката и ми се изясниха няколко неща за което благодаря на всички дами в групата.
Моят случай е следният - пациентка съм на др. Б.Бойчев, направена ми цветна снимка  (лека запушване на едната тръба) и спрмограма без големи отклонения. Пробвахме естествено забременяване на естествен цикъл, не се получи. Пробвахме стимулация по къс протокол 2 пъти, правя много фоликулчета, но не овулират. Последният път отново направих стимулация по къс протокол и инсеминация, то в деня в които я извърши не бях в овулация. Въпросът ми е при вас имаше ли овулация при самата инсеминация или вас докторът ви е изпратил при др. Лекар ( защото сме от Варна и да не ни разкарва само за преглед за овулация) на следващия ден да видите дали сте овулирали?
Другият ми въпрос е чеслед всичко изчетено оставам с впечатление че инвитрото е нашият вариант и искам да попитам каква е цената ако не е по фонда? Знам че е строго индивидуално, но все пак да направя сравнение. Извинявам се за дългия пост!

Инсеминация се прави около ден преди овулация, за да може малките човечета да нападнат веднага 😀, може да се прави реинсеминация на следващия ден. Да, после се проверява дали се е спукал фоликула.  Има опция , ако не е ,да се да сложи инжекция ,която го прави при следващ опит.

# 233
  • Мнения: 49
Здравейте. На нас ни излезе около 5000, но стимулацията беше минимална. Всъщност, трябваше да е само с хапчета, но започнаха да растат десетина фоликула, затова д-р Б. Бойчев включи и инжекции - за общо пет дни и в малки дози. Медикаментите за стимулация могат доста да оскъпят процедурата. В тези 5000 се вместихме,  включително за замразяване и съхранение на 4 останали след трансфера ембриончета.
При нас всичко мина по най-късметлиийския начин, имаме близначки на 2 години и 3 месеца. Успех и на Вас!
Здравейте! Изчетох последните няколко теми за клиниката и ми се изясниха няколко неща за което благодаря на всички дами в групата.
Моят случай е следният - пациентка съм на др. Б.Бойчев, направена ми цветна снимка  (лека запушване на едната тръба) и спрмограма без големи отклонения. Пробвахме естествено забременяване на естествен цикъл, не се получи. Пробвахме стимулация по къс протокол 2 пъти, правя много фоликулчета, но не овулират. Последният път отново направих стимулация по къс протокол и инсеминация, то в деня в които я извърши не бях в овулация. Въпросът ми е при вас имаше ли овулация при самата инсеминация или вас докторът ви е изпратил при др. Лекар ( защото сме от Варна и да не ни разкарва само за преглед за овулация) на следващия ден да видите дали сте овулирали?
Другият ми въпрос е чеслед всичко изчетено оставам с впечатление че инвитрото е нашият вариант и искам да попитам каква е цената ако не е по фонда? Знам че е строго индивидуално, но все пак да направя сравнение. Извинявам се за дългия пост!

# 234
  • Мнения: 57
Здравейте!
Вчера беше моята първа пункция и днес имам зацапване. Дали това е нормално?
Благодаря!

# 235
  • Мнения: 53
Здравейте!
Вчера беше моята първа пункция и днес имам зацапване. Дали това е нормално?
Благодаря!

Нормално е - да! Не се притеснявай Simple Smile

# 236
  • Мнения: 6
Здравей!
При нас спермограмата беше с под 1% ставащи сперматозоиди и накратко историята ни е следната. Още от самото начало АГ от Варна ни изпрати при д-р Богомил Бойчев. Направихме 4 неуспешни инсеминации, след това преминахме към ин витро, като преминах през стимулация по къс протокол. Резултатът от пункцията беше 14 извадени яйцеклетки от които 9 бяха оплодени по класическия начин и чрез ИКСИ. Замразиха два още на третия ден, а останалите ги оставиха до ден 5ти. На свеж трансфер ми сложиха един 5-дневен, но безуспешно. Направихме месец почивка и след това последва замразен трансфер на двата 3-дневни.
 Сега очакваме близначки. ❤
Успех и не се отказвайте! 


Цитат на: Lora94 [b
[/b]link=topic=1559189.msg47604619#msg47604619 date=1707745255]
Имате ли успех или наблюдения дали клиниката се справя с тежък мъжки фактор? Понеже се колебая накъде да се насочим. Също дали да изберем Л. Бойчев или Б. Бойчев.

# 237
  • Мнения: 548
Момичета някой имали номер на доктора....

# 238
  • Мнения: 57
Момичета някой имали номер на доктора....
На кой доктор?

# 239
  • Мнения: 136
Аз търся на д-р Любомир Бойчев. Изобщо има ли такава практика да комуникира по Вайбър например.
Свързването чрез рецепция и те да предават на доктора ми е много сложно, уж ми казват звъннете в толкова часа за коментар от доктора и като се обадя няма как да ме свържат.

Някой ако може да ми отговори? И при вас ли е така или аз съм карък?
Може ли да напишете номера на д-р Л. Бойчев?

Общи условия

Активация на акаунт