Пълна Измама - по повод "Пълна Промяна"

  • 1 918
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 237
Трябва да се съглася със Славундер.Никой никога не е казвал,че ще има кастинг за предаването.Ако бяха съобщили,пък тихомълком си бяха избрали хора...да,това е измама.Явно така са решили за първото предаване,за следващите вероятно вече ще има общонационален кастинг.Незнам.
Така или иначе по прости сметки предаването вече се снима,операциите вече се правят.
Така че момичета не ни остава нищо друго освен да чакаме март и да видим за какво става въпрос .  Peace


П.С. Да,аз казах че съм чула ,наистина е така.Говорих с човек от екипа,който още тогава ми каза това ,което вече е факт.Не съм агенция "Как Сийка".Подчертавам обаче,че това беше през месец май......След това не мога да гарантирам че информацията е актуална.....нещата се променят.....

# 16
  • Мнения: 5 370
Търсих инфо, както съм писала и по-горе.

А как иначе да се избират участниците? Като не е даден телефон и адрес? Работата мирише.

а Slavunder момичето което даде инфото е точно над теб - blizna4e!

И информацията че предаването се монтира май вече я има официално.
Аz пак не сЪм в Час, може ли да поясниШ zа какво иде реЧ? Embarassed
И темите не сЪм ги Чела....

# 17
  • Мнения: 1 097
Това не звучи ли малко.... информационна агенция "Как"Сийка"?
newsm78
Това какво трябва да означава  Thinking
Означава...чух от лелята на стринка ми, на вуйчо и на  брат му жената.... Mr. Green
мерси  Mr. Green помислих, че за друго нещо иде реч  Blush

# 18
  • Мнения: 2 237
Искам само да допълня....Не трябваше въз основа на това което съм казала,да сигнализираш "Господари на ефира".Я си представи че момчето просто се е бъзикало с мен ? Защото едно е нещо да се каже,а истината може да е съвсем друга....Но станалото,станало.

# 19
  • Мнения: 5 468
Е, чак пък да я съдят... Ако не е вярно това, което се е коментирало във форума за връзки и подмолни истории, просто няма да направят нищо от Господарите и това е.
Аз също не вярвам, че ще поканят мен и стринка ми Гюрка да ни правят зъбите, носовете и задниците безплатно. Че ще е с връзки е ясно, както че ще съмне Mr. Green. Има ли нещо хубаво в наш`та мил`та родин`та без връзки? Sad

# 20
  • Мнения: 5 539
Къде е проблемът?
Всички предавания тръгват пилотно с подобен "манипулиран" брой. В следващите броеве ще имате възможност да се кандидатирате, сигурна съм.
Само че не се заблуждавайте, че ще ви поканят за участие само защото си мечтаете за по-голям бюст или за липосукция. Според мен ще избират хора със сериозни проблеми във външността и с много понижено самочувствие. Коя от вас се има за такава? Wink

# 21
  • Мнения: 461
Муахаххаххах!
Може ли АЗ - мноооооого  съм крива, изкривена и закривена Mr. Green

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
И според мен пилотния брой е нормално да е с избрани от тях хора, аз лично не бих се кандидатирала без да видя поне няколко пъти какво и как правят. Ами представете си, че не са чак толкова добри и не харесате какво са наравили с хората? Бихте ли рискували да сте опитно зайче? Аз не. Нормално е да снимат първо без кастинг.

А иначе и аз мисля че ще търсят фрапиращи случаи, Пеньо например би могъл да съжалява много че участва в БигБрадър. Simple Smile Изобщо не вярвам да оправят само някакъв си виснал бюст или липса на такъв. Не е престижно, не е и интересно. И в оригинала е така.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 105
Според мен ще избират хора със сериозни проблеми във външността и с много понижено самочувствие. Коя от вас се има за такава? Wink

Да, а според мен точно такива хора заслужават да участват в това предаване. А не такива дето имат пъпка и ги е страх да я изстискат у дома. Аз се кефя, например като съм гледала по Фокс предаванията с точно такива хора и после не мож ги позна.  Grinning

# 24
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
аз искам  за ми присадят коса, лифтинг, цици, липосукция на бедра, дупе и корем и лазерна епилация. Peaceама май пак ще ми се размине, значи. Crossing Arms

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Според мен ще избират хора със сериозни проблеми във външността и с много понижено самочувствие.

Да, но и с възможност за радикална промяна.
Някои дефекти и операция не може да оправи( колкото и да са се сериозни) и не е комерсиално да се занимават с тях.

Общи условия

Активация на акаунт