Родени през ⛱🐟🦀АВГУСТ 🦀🐟🏖 (Тема 11)

  • 12 144
  • 750
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 987
Miss не си сама,като те чета все едно аз го пиша,при нас ситуацията е единтична. Снощи се будеше на всеки кръгал час,не знам дали спи непрекъснато повече от 2 часа . Проплаква ,но като го взема млъква и ако е сукал преди 2 часа му дам отново а ако пък е било преди 30 минути само залюшквам/друсам и до 5 минути е заспал и това така до сутринта 5:30/6 . Аз отдавна свикнах с мисълта ,че моето дете явно няма да е от тези,които спят по цяла нощ или се будят по веднъж,а още по-малко ще е от тези ,на които не им е нужно друсане да заспят , а просто ги слагаш в кошарката и то ще заспи . Моето малко чудовище без друсане не заспива,миналата седмица от 23 до 02:30 го друсах а той ми се усмихва ,а не е като да не му се спеше ,заспива и като го оставя в кошарата ококори очички и така до 2:30 . Ти казваш,че е плакал снощи доста ,можеби го мъчат и зъбки . Напълно те разбирам,надявам се да е някаква утеха за теб това,че не само при вас е така 🩷прегръдки

# 676
  • Мнения: 3 364
Като ви чета си спомням какъв ужас беше с каката и съм благодарна, че бебето няма нищо общо с нея. Това беше нещото, от което най-много ме беше страх през цялата бременност, не знам дали щях да оцелея с още едно такова. Мога само да ви дам кураж, че скоро ще свърши този период.

# 677
  • Мнения: 1 495
Не са зъбки Ради. Рева защото го "хвърлих" в кошарата и казах няма да те клатя. Краката не ме държат. При нас на леглото не се спира и ще падне. Оставям го, опитваме и там, но заспиване и двамата с ММ и става опасно.

Дано, Болибон Disappointed Relieved

# 678
  • Мнения: 2 886
Ами и Палмена се буди на всеки час или два поревава гушкам я и заспива. Тя спи при нас де,но аз съм казвала не ми пречи,искам си я до мен.И батко и беше така. Много са рядко бебетата,които спат цяла нощ без да се будят. А сън 12 часа е изключително рядко🤷♀

# 679
  • Мнения: 1 495
Не искам сън 12 часа, аз самата не спа повече от 8, ако ги имам...
Аз също нямам проблем да е при нас. Но разлика няма, така че по добре да си имам пространството и спокойствието... Дали ще е в кошарата или на леглото, гушкане не знае какво е... Не дава...
Първа дрямка 30мин... Стана в 10:15... Какво да го правя Rage
И в 13да легне и в 14ч.. Пак идва да заспи по рано от 20 ч даже от 19:30...

# 680
  • Варна
  • Мнения: 953
Ако го държиш в теб, не спи ли повече от 30 мин?

# 681
  • Мнения: 1 495
Ако го държиш в теб, не спи ли повече от 30 мин?
Не, но на тази дрямка не съм и опитвала защото той попринцип спи повече от 1:30... Консултантката казва, че се събуждат на 30татта минута от преумора.
Също така, че щом е заспал сам, значи не е бил преуморен. Той заспа сам и се събуди на 30тата минута... Нищо не важи просто за това дете...
Държала съм го на ръце за да спи повече, пак се събужда. Не е спал 30мин сутринта от повече от месец, винаги е над час, даже го будех на 1:45 за да не стават 2 часа.... Днес ще е на три дремки и това е, няма да му дам да легне в 19ч...
А на ръце категорично приключихме, затова и не заспа сега, защото нямаше кой да го клати... Рева рева и толкова, не дава д го гушна, не дава д го успокоя. Като не даваш, отивай да си играеш, щом си се наспал....

Последна редакция: чт, 22 юни 2023, 13:05 от Miss AG

# 682
  • Мнения: 2 886
Не искам сън 12 часа, аз самата не спа повече от 8, ако ги имам...
Аз също нямам проблем да е при нас. Но разлика няма, така че по добре да си имам пространството и спокойствието... Дали ще е в кошарата или на леглото, гушкане не знае какво е... Не дава...
Първа дрямка 30мин... Стана в 10:15... Какво да го правя Rage
И в 13да легне и в 14ч.. Пак идва да заспи по рано от 20 ч даже от 19:30...
Аз гледам единствено да спазвам интервал 3ч да е будуването за първата,а после и втората дрямка. Напоследък режима и хич го няма. Днес излизахме с татко и да пазарим. Естествено тя е клюкарка от класа и нямаше как да заспи. Днес е станла в 7,като първата и дрямка беше чак в 11:30 до 12:45🤷♀Пълна каша. Сега ще гледам да я сложа към 15:30 за 30 минутки,за да може горе долу да заспи поне към 21 ч. От втората дрямка за нощният сън при нея трябва да има 5 часа🤷♀Ние отдавна нямаме точен режим. Затова казвам заспива между 20ч/21:30ч🤷♀

Последна редакция: чт, 22 юни 2023, 15:33 от Милото

# 683
  • Мнения: 2 987
Момичета аз с един тъп въпрос. Ако пера дрехите на малкия с прогряма Hygiene Steam дали може да пропусна гладенето след това

# 684
  • Велико Търново
  • Мнения: 903
И Виктория днес няма режим, от сутринта заспа чак сега, не знам какво стана. Сега ми е интересно като стане дали ще издържи до 20 часа , или ще дремне и следобед. Аз никога не съм я будила, само ако спешно трябва да излезем. Тя не спи повече от 3 часа , а вече даже не прави и по 2.

Мисс, ако е като Вики да не търпи на жега, 25-26 градуса ми се струват доста.

# 685
  • Мнения: 1 495
И Виктория днес няма режим, от сутринта заспа чак сега, не знам какво стана. Сега ми е интересно като стане дали ще издържи до 20 часа , или ще дремне и следобед. Аз никога не съм я будила, само ако спешно трябва да излезем. Тя не спи повече от 3 часа , а вече даже не прави и по 2.

Мисс, ако е като Вики да не търпи на жега, 25-26 градуса ми се струват доста.
Пламинго в Англия е ужасно жега. А климатици тук няма. Затова правихме разместване и отидохме в по хладна стая... Не мога да го сваля повече. Спи гол с боди къс ръкав.

# 686
  • Варна
  • Мнения: 953
Аз бебешки дрехи съм гладила първите седмици само

Не мисля, че се събуждат на 30 мин от преумора честно казано.. не съм забелязала да има значение, поне при мен.

Боже, как успявате така.. аз правя целия ден около режима, никога няма да изляза, ако трябва да спи.. а навън ако е интересно абсурд да заспи иии става ужасно всичко

# 687
  • Мнения: 2 886
Аз гладя всичко,но не откакто се е родила малката,а принципно. Плами задължително едната дрямка първата е около 30-60 мин. Втората е 1:30 мин или 2 часа макс. В нас е адска жега и пускам климатик,то не се издържа. В интерес на истината Племeна рядко спи на вън. Ако спи,спи макс 30 мин😃
Излизаме сутрин и вечер☺

# 688
  • Мнения: 882
И аз приключих с гладенето преди около месец 😃
Ави я будя през деня, защото ако има повече от 2:30 часа дневен сън започва да се буди много рано. Например във вторник съм заспала с нея, ММ ни е "изпуснал" и сме преспали. Резултат - вчера цъфна в 7. Вчера я будих и на двете дремки, ако я бях оставила да навакса щеше да има 3 часа сън сигурно и пак да се събуди рано, рано тази сутрин. А днес спахме до 8, доволна съм, буденето работи за нас 😃 иначе Ави заспива навън, сега в жегите сме си вкъщи от 10:30 до 18:00 и си спи вкъщи, но като бяхме на море си изкара всички дремки на плажа. ММ я приспиваше до колоната за музика 😁
Аз имам въпрос към момичетата, които кърмят, как са нощните хранения при вас? Ава продължава като новородено да има 3, напоследък ги е фиксирала на 1:30, 4 и 6 часа 🙄🙄 когато звездите са наредени под прав ъгъл пропуска последното. През деня си хапва стабилно, така че не го прави , за да наваксва. Вече нямам надежда, че ще отпадне някое хранене. Нещата ще се случат с рев, каквото и да съм чела за плавното отбиване е неприложимо при нас.

# 689
  • Варна
  • Мнения: 953
Аз я кърмя веднъж нощем. Теоритически бих пробвала и без, ама ме е страх 😀

Общи условия

Активация на акаунт