Февруарски мами 2024

  • 24 453
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 373
На мен АГ ми каза, че е опасен през първия триместър, защото най-честите случай на кървене и отлепване са именно след секс.

# 661
  • Мнения: X
Не знам аз казвам след 5 бременности че нито едно АГ не ми е казвало такова нещо , беше ми забранено само от трансфер до положителен тест .Ако всичко е наред с бременноста секса нее причина за беспокойство , даже оргазма спомага на добрия приток на кръв към ембриона.

# 662
  • Мнения: 3 640
На мен АГ ми каза, че е опасен през първия триместър, защото най-честите случай на кървене и отлепване са именно след секс.
Точно заради това и аз нямам никакво желание. Не е да кажеш, че искам, но се ограничавам. Самото ми либидо е нула. 😔 Даже започнах да се чудя и да чета в Интернет, естествено, дали е нормално.. 😔

# 663
  • Мнения: 353
Трета бременност при мен. Не сме се ограничавали. Нямала съм кървене след това. Ако нямате проблем ,не виждам защо. И ако изрично доктор не го е казал. А бременността влияе различно- при едни засилва желанието,при други намаля.
С предните бременности по-накрая помня имах едни интересни сънища 🤣,чак се бях учудила от себе си, но после четох,че и това е нормално, хормоните са виновни.

# 664
  • Мнения: 59
За момента ще съм по-активна тук. Като се поокопитя, ще съм активна и в групата. В 7гс според АГ, а още не смея да се зарадвам. Имате ли дискомфорт, гадене? От 1.07 сме на море и се чудя ако минсе догади какво ще правя. До момента нямам, но втора вечер леки позиви и си мисля как ще е на морето.
Аз живея на морето и работя на плажа, гади ми се постоянно, така и разбрах, че ми е време да си направя тест. Без значение къде си, нещата седят по един и същи начин, просто ще чакаш да ти поотмине не в града, в който живееш, а на плажа под някоя тлъста сенчица с лимонадка в ръка 😂 Пожелавам ви прекрасна почивка ❤️
Вие къде сте? Simple Smile Май ми се стпри, че има 2 мадами от Бургас.
В Несебър, но ще се следя в Бургас, още имам чуденка къде точно. Та дано се включат и да дадат някоя идея 😁 Бях до Дева Мария днес, но не съм сигурна дали попаднах на правилното място 🤔 По принцип съм от София и първото ми раждане беше в болница Надежда. Всичко сякаш там ми беше много подредено като примерно женска консултация, график на всички прегледи, после и самото раждане. Сега съм в голяма чуденка.


Ммм Девата - бих я избягвала ако мога. Там ми правиха първия аборт. Сградата не е лоша, добре е, но от бивш вътрешен човек знам/правил е поръчки на материали/, че ако мога да избегна, да избегна.
Аз заради застраховката се бях насочила натам, но се отказах.
Била съм при 2 гурута оттам, но не бих повторила.

# 665
  • Мнения: X
ооо желанието при мен е като в мечтите на мъжа ми но сега не правим нищо само ако много превърта сама съм си кеф 😀точно заради сънищата. чак ми се случва на сън да имам оргазми  това разбирасе е хормонално и от прилива на кръв в матката и клитора

# 666
  • Мнения: 2 289
На нас ни забрани АГ да правим секс. Когато помолих да уточни кое, каза че оргазмът може да предизвика съкращения на матката, което изключва удоволствието за мен напълно. Ние сме търпеливи, чакали сме и преди. Няма да рискуваме, защото забременяхме по чудо.

# 667
  • Мнения: 228
Привет и от мен.
Трябваше да съм част от тази група, но след днешния преглед не знам какво да мисля…
Зачеването се случи на 24-25 май, но днес АГ каза, че ембрионът изостава с растежа и не се установява пулс.
Симптоми почти нямам (но от самото начало нямах гадене и т.н) и болката в гърдите сякаш я няма вече.
Според вас има ли смисъл от второ мнение, или да изчакам още седмица до следващия преглед и да се подготвя за най-лошото Cry

# 668
  • Мнения: 348
Не мога да направя нещо сметките? В коя седмица трябва да си според ПРМ и в коя седмица измерват ембриона?

# 669
  • София
  • Мнения: 248
Иди на още едно място след 1 седмица според мен. Всичко зависи от личната ти история, ние няма как да знаем без подробности.

Привет и от мен.
Трябваше да съм част от тази група, но след днешния преглед не знам какво да мисля…
Зачеването се случи на 24-25 май, но днес АГ каза, че ембрионът изостава с растежа и не се установява пулс.
Симптоми почти нямам (но от самото начало нямах гадене и т.н) и болката в гърдите сякаш я няма вече.
Според вас има ли смисъл от второ мнение, или да изчакам още седмица до следващия преглед и да се подготвя за най-лошото Cry

# 670
  • Мнения: X
ако си заченала на 24-25 това по естествен начин ли е било или инвитро ? Ако е било инвитро би следвало да си горе долу в 8 седмица ? Би следвало да има пулс , но понеже ние не знам подробности според мен задължително е второ мнение даже не знам дали трябва да чакаш защото най малкото ще чуеш друго мнение какво се случва реално в този момент и сега

# 671
  • Мнения: 228
Естествено, случи се бързо (за месец) като за първа бременност на 31год. Нямам установени заболявания или хормонални нарушения, затова и не очаквах подобно развитие…
CRL 8mm, отговаря на 6гс - това е резултатът от днес

ако си заченала на 24-25 това по естествен начин ли е било или инвитро ? Ако е било инвитро би следвало да си горе долу в 8 седмица ? Би следвало да има пулс , но понеже ние не знам подробности според мен задължително е второ мнение даже не знам дали трябва да чакаш защото най малкото ще чуеш друго мнение какво се случва реално в този момент и сега

# 672
  • Мнения: X
ако е естественно как си сигурно че тогава се е случило ?
Ако е 6 седмица може да няма пулс.Отиди на още едно мнение

# 673
  • Мнения: 359
Blueorchid може овулацията Ви да е била по-късно. Това първи преглед ли беше? Ако не, пораснало ли е от предишния път?

Момичета и аз днес бях на преглед. Видяхме бебчо, чухме сърчицето ❤ даже има вече и краченца и ръчички. Отговаря си по размер на седмиците. При сами преглед с ехографа доктора нищо не каза, само че е добре. След това стана въпрос за фолиевата киселина и витамините, изписа ми ПреМама дуо. Аз го попитах дали да продължавам с утрогестана, който ми беше изписал изначално, при което дойде и мокрия парцал за мен- “да, недей го спира, виж какво е сплескано сакчето, а трябва да е кръгло. Това значи че матката е неспокойна, но не се притеснявай”. Естествено аз вече съм притеснена и се чудя дали да чета из интернет какво пише, за сега се въздържам. Как изглеждаха вашите сакчета в 8г.с и вижда ли Ви се моето ок 😞

# 674
  • Мнения: X
ок си е , не съм виждала аз нито едно от всичките ми ултразвуци кръгло 😀спокойно виж какво е сладко

Общи условия

Активация на акаунт