Отговори
  • Мнения: 353
Здравейте! Това е третата ни тема на бъдещи мами през февруари догодина.

Последна редакция: нд, 06 авг 2023, 13:18 от Mira❤️❤️❤️

# 1
  • Мнения: 2 242
Присъединявам се! Благодаря за номата темичка!

# 2
  • Мнения: 353
Ако искате да добавим списък с никовете ни и термин и пол,който знае,можете да ми пишете съобщение. Ще опитам да ги добавя.

# 3
  • Мнения: X
днеска аз умирам от мигрена , щото от 100 градуса стана 20 😫

# 4
  • Мнения: 475
Другата седмица е първата ми ФМ и се надявам вече да знаем пола ☺ Относно зодиите по-голяма част от семейството ми сме края на годината, та сега ще си имаме член и по в началото живот и здраве. Въобще ни ги разбирам водолей, козирог, смисъл не съм запозната, тай че няма значение за мен ☺

# 5
  • Мнения: 1 323
И аз благодаря за темата! Предстои и моята фетална морфология на 14.08. Вече съм в 10+3 и нямам почти никакви неразположения, като изключим това, че на микробиологията излезе бактерия и от днес започвам антибиотик..
Предната ми бременност приключи 2 месеца по-рано заради инфекция и съм решила този път да се изследвам всеки месец превантивно, като следващия ще пуснем и Фемофлор.

# 6
  • Мнения: 1 938
днеска аз умирам от мигрена , щото от 100 градуса стана 20 😫
И аз така.. ужасно е и пих Панадол.

# 7
  • Мнения: 122
На мен пък супер ми се отрази това разхлаждане. Не,че е нормална такава разлика, но самия хлад направо все едно ми намести чакрите.

# 8
  • Мнения: 514
Ако искате да добавим списък с никовете ни и термин и пол,който знае,можете да ми пишете съобщение. Ще опитам да ги добавя.

Опитах да ти пиша, но ми излиза, че не е намерен такъв потребител. 🤷🏻♀

# 9
  • Мнения: 481
И аз не успях да се свържа на лично-термина ми е на 5.02,момиченце.

# 10
  • Мнения: 50
Имаме ли група във фейсбук?

# 11
  • Мнения: 3 640
Ох! Сигурно ви отегчих с мене, но...
Това нормално ли е?
Скрит текст:

Това съм аз вчера, след тренировка. Ужасно подута! Така съм по цял ден! Утре влизам в трети месец и това едва ли е матката или бебето. Нямам газове, може би само лек запек (съжалявам...за подробностите). Не знам какво да правя. От една страна хем не е приятно, от друга едвам крия вече.

А и това, което е още по фрапиращо, че буквално дни преди забременяването, бях с доста хубава и видима коремна преса и сега.. балон. 😀

# 12
  • Мнения: 356
На мен ми прилича на съвсем нормално за времето си бременно коремче ❤️

# 13
  • Мнения: 2 242
Анастасия, Аз съм същата. 😅

# 14
  • Мнения: 122
И аз вчера си задавах същия въпрос след фитнес. Даже имам чувството,че след тренировка се изду така.  Смятам,че даже хапвам по-внимателно от преди. Ще снимам  и аз да се оплача.. Малко ми е прекалено, не знам защо е така.😀

Общи условия

Активация на акаунт