Отговори
# 45
  • Мнения: 122
И аз да си покажа подутото коремче. Не знам, в 8ма седмица бая подуто, ще видим като напредна как ще е.😀
Скрит текст:

# 46
  • Мнения: 133
Момичета, яли ли сте китайско по време на бременността? Много ми се яде и гледам мъжа ми, как яде, но се притеснявам заради пилешкото и яйцата дали да добре сготвени 😥 като цяло салмонелата прочетох, че може да се предава и от хора, които приготвят храната. Трябва ли да избягваме изобщо да ядем навън?

# 47
  • Мнения: X
ядох вече 200 пъти китайско Simple Smile салмонела може и в домашни яйца да хванеш но като цяло не си вкарвай филми в главата излишни

# 48
  • Мнения: 353
Аз съм чувала,че на бременна като ѝ се прияде нещо,трябва да си хапне ☺️

# 49
  • София
  • Мнения: 853
Аз ядох китайско 2 пъти. Първия път така излъгах диването, да ям месо. Втория път не мина номера, но поне хапнах малко пилешко Grinning

# 50
  • София
  • Мнения: 474
И точно вечерях китайско 😁
Щом ти се хапва, действай. По-лошо е да се въздържаш. Ако се притесняваш поне вкуси малко за да отмине желанието ☺️

# 51
  • Мнения: 133
След всичките ви насоки, мисля да си хапна 😅

# 52
  • София
  • Мнения: 853
По повод коремчетата. Както споделих през деня задържам течности и вечер съм подута. Сутрин съм като дъска. Реших да се претегля. Сутринта със ставането 57кг сега, когато вече съм като преяла 58.700… Егати Grinning

# 53
  • Мнения: 97
аз спрях инжекциите в 9 та седмица , а вагиналните още ги слагам но на 2 съм на поеглед в 11 седмица и ще му кажа на Аг то да ги спира че ми писна вече 😀
На какви инжекции бяхте до 9та седмица?
Пролутекс?
Отведнъж ли ги спряхте или разредихте примерно от 2 на ден на 1 на ден?
Надявам се да съм си задача въпроса правилно 🫣🙂

# 54
  • Мнения: X
да разбрах те с бях на турски прогестан декс . Разредих ги първо на 1 за 7 дена и после спрях и 1 та рязко. Сега переодично забравям т вагиналния , е днес например сутринта го забравих ама не мисля че е фатално

# 55
  • София
  • Мнения: 853
Има ли някоя мама спряла вече лекарствата напълно? Аз от вчера по схема спирам Естрофем, Циклогест и Утрогестан и ми е доста кризисно. Снощи посред нощ имах леки болки. Днес по обяд пак…

# 56
  • Мнения: 23
Здравейте , термина ми е за 3.3.2024 ,но бих искала да се запиша и при вас ако нямате против .
Видях и коремчета на две от мамите (ако не се лъжа сте и в мартенската групичка) ❤ много хубаво сте се заформили❤
Много ме усмихнаха коментарите на мамите в по-Горни седмици . Желая на всички ви безпроблемна и усмихната бременност !

Относно коремчетата…Ето ме и мен 🤣 🤣



Аз не съм спирала да правя упражненията , само спрях да ползвам кегел топчетата ,но на следващия преглед ще попитам и за тях

Последна редакция: сб, 29 юли 2023, 16:11 от arrainbow

# 57
  • Мнения: X
наистина коремите са едно физиологично нещо което просто при всички е различно спрямо структура мускули и свойства на подуване. Аз примерно не ям нищо газообразуващо изобщо. Ей богу вечер все едно съм на бомбардировка ( срам не срам ) тва н

# 58
  • Мнения: 17
Аз!
Вчера бях и ми спряха всичко отраз(естрофем, дуфастон, утрогестан, фраксипарин, аспирин и но шпа). Оставиха ми само витамините и фолиевата. Но шпа при нужда.
Аз обратно на теб реагирах. Голяма радост. Днес цял ден летя. Рязко ми мина и умора и всичко :d

...очевидно ми е избягала и пунктуацията - прощавайте Simple Smile


Има ли някоя мама спряла вече лекарствата напълно? Аз от вчера по схема спирам Естрофем, Циклогест и Утрогестан и ми е доста кризисно. Снощи посред нощ имах леки болки. Днес по обяд пак…

# 59
  • София
  • Мнения: 853
Супер,  хубаво е, че не всеки е кризисен. Ношпа ще взимам само при нужда.
Днес ми дойде палтото за бременни от about you. Поръчах моя размер и едно по-голямо, за да преценя кое ще е ок. Явно наистина трябва да си взимаме нашия размер. Леко уголемено е и с едно допълнително парче към циповете за най-широкия период. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт