Отговори
# 165
  • Мнения: 616
И аз имах някакви втвърдявания предните дни и лекарката ми изписа 4х1 магнерот. Каза ми, че до 10 на ден е нормално, но ако усетя нещо и ме притеснява да отида до болницата, където веднага ще ми влеят на банка магнезий, който действал много по-бързо.
Отделно мисля, че единия ден втвърдяването всъщност е било обръщането на бебето, защото сега пак е седалищно. Та коремът ми беше за 1-2мин в странна поза и мисля, че е било това.

Аз пък забелязах на два три пъти, че имам леко подмокрено бельо, не знам дали е от изпускане, дори не усещам как се случва. Не е като да е контролирано от мен или да усещам, че ми се ходи до тоалетна. Мисля, че и други имаха подобен опит 😕

# 166
  • Мнения: 58
Момичета днес мина моята трета фетална морфология. Коремчето на бебето изостава с 3 -4 седмици. Кръвотокът към него е добър, доплер - перфектен.
Изписаха ми протеин на прах и Натаспин Н за всеки случай и след 3 седмици пак на контрола.
Има ли сред вас такива като мен?

# 167
  • Мнения: 281
Здравейте бъдещи мами , моята принцеса се роди април и имам дрешки , памперси и козметика които бих искала да дам на някоя мама в нужда или просто на някоя която ги иска Simple Smile Нямам фейсбук а разбрах, че там има някаква група ако тук мога да помогна с нещо с удоволствие.  Успех на всички и пожелавам само хубави неща за вас и вашите бебчета❤️❤️❤️

# 168
  • Мнения: 393
Да, именно това втвърдяване. При мен досега не се беше случвало. Ок, значи не е драма, поуспокоих се. Благодаря! Heart
Аз пия Алеракт, Но-Шпа и Магнерот за това втвърдяване на корема. Преди това пиех Магнерич, но сега приемам Магнерот и днес нямам такива болки долу вдясно, но пък имам втвърдяване. И аз трябва да седна и да си почина, ако ми се случи, когато съм навън. Много е неприятно и мен честно казано ме притеснява. Не знам дали е опасно. Може би трябва да лежа и да почивам повече.
На теб предписали ли са ти нещо?

# 169
  • Мнения: 238
Аз пия Магнерот (3×2) от вече три месеца сигурно и изцяло лежа. Това ме притесни, че при пълно лежане, така започна да се стяга.

Да, именно това втвърдяване. При мен досега не се беше случвало. Ок, значи не е драма, поуспокоих се. Благодаря! Heart
Аз пия Алеракт, Но-Шпа и Магнерот за това втвърдяване на корема. Преди това пиех Магнерич, но сега приемам Магнерот и днес нямам такива болки долу вдясно, но пък имам втвърдяване. И аз трябва да седна и да си почина, ако ми се случи, когато съм навън. Много е неприятно и мен честно казано ме притеснява. Не знам дали е опасно. Може би трябва да лежа и да почивам повече.
На теб предписали ли са ти нещо?

# 170
  • Мнения: 94
Аз от 2 дни съм с подобни на менструални болки в кръста. Като цяло по цял ден лежа и като стана дори само до кухнята да си направя нещо за ядене и усещам ужасни болки. Вчера едва се прибрахме пеша от градината на детето (която е на 7-8мин от вкъщи). Едва 7ми месец, а се надявам да има поне още 2 пълни до раждането. Не знам как ще се случат нещата. Вечер пия магнезий по 400мг. Вчера и днес взех и по 1 папаверин (но-шпа не ми действа).

Утре съм на изследвания и се надявам всичко да е наред.

# 171
  • Мнения: 424
Колко кг. качихте до сега? .. Аз от месец стоя на едни и същи кг.. Преди да забременея бях 60 кг.. сега съм 65 кг. в 29+3 г.с.
Калкулаторът, който използвам казва, че килограмите ми са под нормата за определената седмица.. 😳😳😳 При условие, че съм с ГД и повишени околоплодни води..

# 172
  • Мнения: 58
Аз също съм с ГД и не качвам нищо. От самото начало съм с 4-5кг качени. Днес на феталната се вида, че бебчето изостава в коремчето и ми изписаха протеин на прах. Ще увелича сега храната, че след 3 седмици имам контрола.

Колко кг. качихте до сега? .. Аз от месец стоя на едни и същи кг.. Преди да забременея бях 60 кг.. сега съм 65 кг. в 29+3 г.с.
Калкулаторът, който използвам казва, че килограмите ми са под нормата за определената седмица.. 😳😳😳 При условие, че съм с ГД и повишени околоплодни води..

# 173
  • Мнения: 281
Моля , дамата която ми писа за нещата  да си оправи настройките за лични съобщения за да мога да и отговоря и пратя неща Simple Smile
Благодаря предварително .

# 174
  • Мнения: 1 890
4 кг съм качила до момента, ако бебчето се развива нормално няма проблем с нашите килограми.

# 175
  • Мнения: 318
Аз съм качила 10кг до момента 😀 в началото много ми се ядеше хляб ии от там нещата излязоха извън контрол, вече не ям ноо все така 10 кг си ги държа 😀


Някой поръчвал ли е от jukki, след колко време идва поръчката?

# 176
  • Мнения: 424
Вчера поръчах легло тип “гнездо” и две муселинови пелени. Пише, че ще се доставят от 2-4 дни, но аз съм в Германия 😃 .. (Полша ни е по-наблизо 😃)
Сега погледнах в Бг сайта и там пише:
Доставка и връщане
Цени за доставка за България:
Поръчки над 100 лв. – БЕЗПЛАТНО, 4-7 дни доставка!
Поръчки под 100 лв. + 15 лв., 4-7 дни доставка.

Аз съм качила 10кг до момента 😀 в началото много ми се ядеше хляб ии от там нещата излязоха извън контрол, вече не ям ноо все така 10 кг си ги държа 😀


Някой поръчвал ли е от jukki, след колко време идва поръчката?

Последна редакция: ср, 07 юни 2023, 00:12 от Xelly7

# 177
  • Мнения: 318
Вчера поръчах легло тип “гнездо” и две муселинови пелени. Пише, че ще се доставят от 2-4 дни, но аз съм в Германия 😃 .. (Полша ни е по-наблизо 😃)
Сега погледнах в Бг сайта и там пише:
Доставка и връщане
Цени за доставка за България:
Поръчки над 100 лв. – БЕЗПЛАТНО, 4-7 дни доставка!
Поръчки под 100 лв. + 15 лв., 4-7 дни доставка.

Аз съм качила 10кг до момента 😀 в началото много ми се ядеше хляб ии от там нещата излязоха извън контрол, вече не ям ноо все така 10 кг си ги държа 😀


Някой поръчвал ли е от jukki, след колко време идва поръчката?

Много красиво гнездо.
Аз поръчах чаршафчета с ластик и комплект спално бельо на 1ви Юни, надявам се до края на седмицата да пристигне.

# 178
  • Мнения: 81
Аз съм 32 седмица и +13 кг като не мисля, че е ненормално, но като чета за вашите 5 кила благородно завиждам 🤭 После ще го мисля. Сега определено си хапвам доста. Не ми се получава самоконтрола, но здраве да е хаха

# 179
  • Мнения: 393
Момичета, тези от вас, които писахте, че сте били или че ще ходите на море или някъде другаде в България, в болничен ли сте или взимате отпуск, за да пътувате?

Последна редакция: чт, 08 юни 2023, 00:50 от Love💗sea

Общи условия

Активация на акаунт