ДЕКЕМВРИйското коремче расте, мама иска вече пол да разбере - ТЕМА 5 (2023)

  • 20 509
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 11 763
Таничка, снаха ми е гастроентеролог, писах и сега да я питам, да видим какво ще каже (едит, каза на проктолог, най-вероятно са вътрешни хемороиди). Стой си при нас и ти па, какви януарки, не те давам при тях!

Ох мен нищо не ме побира вече, приличам на плондер... Дърпам се да купувам дрехи за бременни, че летните са ми поли и широки такива, ама не знам с това не лято как ще караме...

# 31
  • Мнения: 8 876
Мацето, и аз накупих малко нови рокли и мисля панталони да не слагам в следващите месеци Stuck Out Tongue Closed Eyes Не са за бременни, най-нормални с по-широки талии.
Хич не са ми симпатични тези тематичните - материите не ми допадат и повечето са ми като за стоене на дивана или разходка в парка. Пък аз искам и на други места да ходя Bowtie

# 32
  • София
  • Мнения: 11 763
да и аз така искам, ама искам на голо, без чорапогащник, а не с този студ и дъжд... и аз имам поли с ластици, плисирани, широки рокли, точно са идеални... Не искам да инвестирам в дрехи за бременни, искам каквото си купя да си го нося нататък, така направих и със сина ми като бях бременна, имам от тогава една блузка и два клина само, едни дънки дето ги износих и това е. Не си заслужава повече от това.

# 33
  • София, България
  • Мнения: 3 585
Всъщност спокойно може да си купим някакви по-дълги рокли, които другото лято с количките ще си ги носим. Аз поне така мисля да направя и също нямам търпение да се затопли трайно, за да си купя вече и да нося. Даже имам някакви от преди, които ще ми поберат и СиСките Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 1 718
Аз вече инвестирах в два клина, къса лятна дънкова пола с ластик за корема, дънкови панталонки до коляното от същия вид, три дълги рокли с разкроена талия, една средно дълга и миналата седмица - сутиен от бра студиото в Парадайз - мацките се постараха да ми намерят модел по моя мярка, от мн мека материя, но секси (не търпя изкуствени или по-твърди дантели), телесен цвят, закопчава се с втора кръстосана закопчалка за повдигане и съответно има терен за отпускане и удължител като съвсем наедреят. Препоръчвам!

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Таничка, снаха ми е гастроентеролог, писах и сега да я питам, да видим какво ще каже (едит, каза на проктолог, най-вероятно са вътрешни хемороиди). Стой си при нас и ти па, какви януарки, не те давам при тях!

Ох мен нищо не ме побира вече, приличам на плондер... Дърпам се да купувам дрехи за бременни, че летните са ми поли и широки такива, ама не знам с това не лято как ще караме...

Много ти благодаря за инфото! Така и така имам направление за гастро, та ще търся при кой да отида, отделно и с проктолог може да направя консултация.

Аз от колко време си ходя само с бременните дрехи, че другите не ми стават хич. Та така ми е удобно поне. Тук при нас през деня става 28-29 градуса, но сякаш не мога да се престраша още да сложа тънките летни рокли. Сутрин е 12-14 градуса...

Аз вече инвестирах в два клина, къса лятна дънкова пола с ластик за корема, дънкови панталонки до коляното от същия вид, три дълги рокли с разкроена талия, една средно дълга и миналата седмица - сутиен от бра студиото в Парадайз - мацките се постараха да ми намерят модел по моя мярка, от мн мека материя, но секси (не търпя изкуствени или по-твърди дантели), телесен цвят, закопчава се с втора кръстосана закопчалка за повдигане и съответно има терен за отпускане и удължител като съвсем наедреят. Препоръчвам!
я сподели от къде са покупките? И този сутен за кърмене ли е или стандартен?

# 36
  • Мнения: 24
Да се разпиша и аз в новата темичка😊 Днес минахме първата фетална морфология и чувството наистина е неописуемо. Преди феталната ми взеха кръв и за БХС. Докторката каза,че всичко изглежда супер и че ще изчака малко с пола на бебето, макар че била на 90% сигурна какво ще е 😁
Пожелавам на всички прекрасни резултати 🤗

# 37
  • Мнения: 733
Thekitten, от София съм.

Аз си взех един клин за бременни от Синсей. Имам и от предишната бременност малко долни дрехи, но не мисля, че ще ги ползвам лятото. С това допълнително парче около корема, направо ще се сваря. Нямам търпение да дойде истинското лято и да почваме с роклите. Имам доста, които са по-разкроени и си ми стават и без и със корем.

# 38
  • Мнения: 376


Момичетата, мен също много ме вълнува темата с дрехите. Да кажем, че шопингът ми е хоби, но сега по обясними причини, мисля да го огранича. Прикачвам няколко снимки на нещата, които аз си купих и ми носят летен вайб. Размерът е S, само панталоните поръчах в M, но тъй като са с коланче, мога да ги нося и сега. Моята идея е да не купувам неща, които няма да нося след бременността (поне за лятото, зимата няма как). Сбогувах се с късите дънкови панталони, но пък полите ми са ок, тъй като имат висока талия и място при корема(когато се появи). Хубав, цветен ден от мен. И ако някой се интересува, всичко е от About you. 🙂

# 39
  • Мнения: 733
Elface, само имай предвид, че като расте корема, някои рокли, които са по-къси ще се повдигнат още и ще станат ооооще по-къси Joy
И аз пазарувам предимно от about you Blush

Последна редакция: ср, 31 май 2023, 17:29 от Rolly__

# 40
  • София, България
  • Мнения: 3 585
Хаха и аз като ги видях тези къси роклета на elface направо си представих как се вдигат нагоре  и то съвсем скоро ще почнат 🙈 отдолу ще трябва клинче, защото ще станат като туники Grinning

# 41
  • Мнения: 376
Rolly, май си права 🫣😄 Но в Германия лятото започна с пълна пара, средата на август захладнява вече. Така че си представям да ги нося юни и юли, живи и здрави. Аз сега влязох в трети месец. То май коремчето пораства драстично от пети месец, макар да е индивидуално. А и дано следващата седмица на прегледа всичко да е наред и лекарят да ми каже, че мога да пътувам и надалеч. Всичките визии, да бъда честна, са инспирирани от лятната ни дестинация и се надявам да ги нося начало на юли там. 🙂

# 42
  • Мнения: 95
Ох какво ще правя с това лято и тези дрехи и аз не знам. Попринцип не нося много рокли, но пък така като ви чета и ми се прииска и аз да си накупя 😁 Исках да попитам дали може да се ходи бременен на море? Чета много различни мнения по въпроса, а вчера не попитах АГ от притеснение, че за първи път бях при него. Ако може на море то във водата мога ли да влизам? Вие какво смятате?

# 43
  • Мнения: 206
Привет момичета Simple Smile

Ето ме и мен в новата тема. Изпращам цялата си позитивна енергия на всички с плашещите ситуации от тезу дни. Yellow Heart
Ранните скрининги си минават при всички ни напоследък, силно стискам палци да са все така положителни новините от тях както досега. Simple Smile
Всички сте ми страхотна опора, успокоение и вдъхновение, благодаря че споделяте тези толкова специални, но и понякога тревожни моменти за всички нас. Yellow Heart

За дрешките - аз от Zara си взех наскоро едни чино панталони, на които коланът отзад е ластичен, засега са супер решение. Освен това още през април, когато рязко ми поникнаха егати гърдите, си взех сутиени от Oysho, също добро попадение, без банели и много подплата в чашките, но въпреки това поддържат добре. Сега се оглеждам за някакви подходящи рокли и аз. Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 11 763
Ох какво ще правя с това лято и тези дрехи и аз не знам. Попринцип не нося много рокли, но пък така като ви чета и ми се прииска и аз да си накупя 😁 Исках да попитам дали може да се ходи бременен на море? Чета много различни мнения по въпроса, а вчера не попитах АГ от притеснение, че за първи път бях при него. Ако може на море то във водата мога ли да влизам? Вие какво смятате?

Да, можеш, единствено в басейни не е ок да се влиза.

Общи условия

Активация на акаунт