ДЕКЕМВРИйското коремче расте, мама иска вече пол да разбере - ТЕМА 5 (2023)

  • 20 463
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 95
Смоуки аз бих се възползвала защото ще ги приемам още 3 седмици, а моята опаковка е наполовина.

Аз имам така останали Prefert Gel Вагинален гел за зачеване - 6 от 8 но не знам къде и дали е удачно да ги пусна в някоя тема.

От девойките от Пловдив при Бабаков някоя би ли ми дала повече информация тя как е минала ФМ?

Ох аз като ви гледам тук 12/13 седмица повечето и имам чувството, че се движа с години назад 😁 е тва е то термин в края на месеца ..

Роли ти от кой град си?

# 16
  • София
  • Мнения: 11 755
Запис в новата тема. Днес ни беше вълнуващ ден, момчето ми завърши първи клас. Днес и утре сме по половин ден отпуска.

Фъстъче супер че спира вече, сигурно минимум три дни ще те държат по пътека.Дано утре вече си вкъщи 🥰

# 17
  • Мнения: 197
Момичета, сякаш беше коментирано назад, за БХС пречи ли да се приема Акард предната вечер? Няма кого да питам в момента.

# 18
  • София
  • Мнения: 11 755
Момичета, сякаш беше коментирано назад, за БХС пречи ли да се приема Акард предната вечер? Няма кого да питам в момента.

Не пречи

# 19
  • Мнения: 604
Peanut, стискай още малко, скоро си вкъщи!

Момичета, аз днес минах първата фетална, бебчо е супер, през цялото време се плезеше и се движеше, дори ми изпратиха 4D клипче по мейла, заедно със снимки. Имам задна-ниска плацента, за което разбрах, че е лек риск, но потенциално ще се вдигне с времето. За жалост ми излезе висок риск за прееклампсия, но ме праща първо да повторя Анти-фосфолипидните антитела в референтната лаборатория. Според лекарката, само ако те са все още положителни, трябва да продължа НМХ, а спрямо мутациите ми, няма нужда. Малко съм в шах.
За сега ще зачакаме с аспирина,  че все още си има хематом и да не докараме кървене.

Ето малко бебешки спам:
Скрит текст:

# 20
  • Мнения: 923
Valerita, къде беше на фетална?

# 21
  • Мнения: 604
Бях при др. Славяна Галева в Шейново. Прави и в нейния център Евита, но имаше останали часове само за Шейново. Останах доста доволна от прегледа, беше си доста подробен и имат нова апаратура.

# 22
  • Мнения: 101
Момичета, моят мъж ме простуди снощи и съм с хрема. Понеже все още нямам официално следящ АГ, а тази при, която ходя не ми вдига какво бихте ми препоръчали за хремата?

# 23
  • Мнения: 134
Момичета, да ви кажа какво стана на моята фм, особено за тези от вас, които са от малък град би било полезно.
Отидох в Плевен, всичко е наред, но ми обясни гинеколожката, че няма как бхс отделно от фм, защото ако се правят отделно както при мен точността на бхс е 60%(защото се мерят само 2 показателя), а когато се мине с фм е 95% точност. Също така ще се види и риск от прееклампсия,  която ми каза, че е задължителна, докато на първото бхс нямаше изобщо такова.

Така че, всичко е наред, чакам другата седмица резултатите от БХС, но поне вече ще знам. Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 1 718
Справят Zyme е най-лек и напълно безопасен. Ако не става с него, спрей синулан форте експрес, също е ок.
Валерита, страхотна ти е госпожицата! Това са уникални емоции, чакам петък 😻
Момичета, моят мъж ме простуди снощи и съм с хрема. Понеже все още нямам официално следящ АГ, а тази при, която ходя не ми вдига какво бихте ми препоръчали за хремата?

# 25
  • Мнения: 8 868
Смоуки аз бих се възползвала защото ще ги приемам още 3 седмици, а моята опаковка е наполовина.
Благодаря ти за интереса, буквално преди час го пуснах към друго момиче, което ми писа.
Ще едитна предходната публикация, за да не е объркващо.

# 26
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета! Може ли и мен да запишете - термин 9.12.2023г .

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Tinydevil, той нали не е препоръчителен преди 12 г.с. Заради кървенето, предполагам че след 13-14 няма проблем, когато плацентата се е образувала и бебето вече се е захванали хубаво Simple Smile
Аз си го приемам още от трансфера. Много често го изписват на тези, които са на хормонална терапия, защото хормоните сгъстяват кръвта.
А за Хориомона дето са ти изписали е хубаво, това е чхг и само може да ти помогне.

Тъкмо ходих да прибирам аз малката третокласничка, че днес бяха на екскурзия за завършването. Утре ще раздават дипломите и после ваканция здравей, ще ми се изправят косите както бачкам от вкъщи, ще стане малко тегаво Simple Smile

Чета ви за ФМ и нямам търпение за моята, а е чак след 2 седмици, кофти е да си накрая на месеца. Записах се и в темата на януарките, но не са много активни и говорят още за първи преглед и втори преглед и сърце, там и там не ми пасва Simple Smile Ама тук си ми е по-готино, все пак от началото сме си заедно.
В понеделник отиваме и за пренаталния, нямам търпение вече и за там.

Днес ходих и взех направление за ендокринолог, а уж ми казаха на проктолог, че трябвало да отида за хемороиди. Проктолозите ендокринолози ли са и има ли въобще направление за проктолог. Никога не ми се е налагало да ходя на такъв специалист.

Последна редакция: ср, 31 май 2023, 15:43 от *Таничка* МГ 2/5

# 28
  • Мнения: 165
и моята ФМ и пренатален тест ще са на 14.06 .... до тогава ще мръдна ще съм 11 г.с + 5 дни . чакането определено не ми е силната страна в този случай да не говорим, че днес почти не ми е ставало лошо и съответно взех да се притеснявам всичко наред ли е .

# 29
  • Мнения: 257
И аз на 12.06 се записах за пренатален. Представител от Вижън ще дойде до моя град за да ми вземе проба. Много съм доволна от отношението им за сега, въпреки че само по телефона сме си комуникирали. Нямам търпение вече да минава всичко и някак да ми стане по-леко и спокойно на душата и вече да имаме повече поводи за радости.

Общи условия

Активация на акаунт