ДЕКЕМВРИйското коремче расте, мама иска вече пол да разбере - ТЕМА 5 (2023)

  • 21 859
  • 730
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 8 903
Маце, всичко ще  наред - пращам ти добра енергия и стискам палци Heartbeat

# 511
  • Мнения: 933
diorgg, вземи си Еспумизан Л на капки. 15-20 капки в лъжичка и си решаваш проблема. После и на бебето против колики могат да се дават 😁 Със сина ми ме спасяваха тия капки и през бременността, и за него после.

Сега смогнах да ви изчета. На момичетата в болница пожелавам бързо да се закрепят и да се приберат вкъщи.
На всички с хубави новини - честито!

Аз се чудя дали да не ида някъде на междинен преглед ей така да видя пак сърчицето. До 20-ти ще откача 😅

# 512
  • Мнения: 496
Ами подувам си се и това е , поне вече газове нямам. Дори и съвсем малко да хапва и стомахът ми се издува. Качвам една снимка от преди малко. Така съм още от обяд , виждате от къде ми започва корема( от под гърдите) а там реално бебе няма , всичко е от стомаха. И с предната бременност бях така за съжаление. Може би хубава диета ще се отрази добре и най-вече да спра белия хляб и въглехидратите , защото от тях ям най-много,но нямам тази воля ...

# 513
  • Мнения: 750


Това трябва да е мотото на нашата декемврийска група с нашите отлепвания и ядове дето брахме хахах ще имаме или кротки бебета или от тук нататък лека бременност дай боже

# 514
  • София, България
  • Мнения: 3 596
виждате от къде ми започва корема( от под гърдите) а там реално бебе няма , всичко е от стомаха.

Същата съм и аз. Просто имам чувството, че всичко е избутано нагоре. И киселини даже ми се образуват, а е едва 3тия месец Flushed

Аз викам вече да нямаме ядове в темата! Всички да си сядат на д-тата и повече никакви проблеми!

Момичета, наистина, пазете се! Факт е, че аз си мислех, че като първата ми бременност беше безпроблемна, значи можех да се отпусна и ей на. Докарах си проблеми. Все бързах, все виках “аз мога да си го вдигна, остави ме”. Яд ме е на себе си, защото докато не му дойде до главата не мирясва човек. Никога не бих си зарязала нали целия живот за тези 9-10 месеца, но просто една идея повечко трябва да се пазим през цялото време. Нито работата ще избяга, нито неизмитите чинии. Лека полека действам вече и за никъде не си давам зор.

# 515
  • Мнения: 70
Маце стискам палци скоро нещата да са наред и да се нормализират,както при теб, така и при останалите с такива праблеми. Изпращам Ви цялата си положителна енергия. ❤️
Не се включвам много често, но Ви чета най-редовно.
Аз вече почнах да се притеснявам дали всичко е наред, постоянно ми повтарят, че съм отслабнала, а реално на кг не съм мръднала. Във почти 15 г.с съм и нямам никакъв корем, което за мен е странно.  Според вас дали е нормално, да не ми личи все още?

# 516
  • Мнения: 750
Фъстъче, Права си, аз не знаех пък какво да очаквам като за 1-ва бременност и също не се спирах, мъкнех торби, с кучето което е 40 кила ме влачи по разходки и така, ще внимаваме вече, аз дори не мога да се отпусна сега след като мина все гледам да посядвам, полягвам, страх ме е да не стане нещо пак ..

Mims имам приятелка беше с нормално телосложение нямаше корем до 8 месец ама никакъв, не се притеснявай, щом при доктора всичко е наред Simple Smile

# 517
  • Мнения: 604
Маце, гуш! Всичко ще бъде наред, чакаме те след 3 дена изписана и в перфектно състояние Heart

# 518
  • Мнения: 212
Много си права Фъстъче. И аз това си казвам,но то като си свикнал все да се юркаш, да вършиш някакви неща. Опитам да си обясня,че сега не трябва всичко да става бързо и на всяка цена, като например моето притичване бързо по стълбите да слизам. Припряна работа.

Maria и моя е така вмомента , ще гръмне. Напълно те разбирам. А не е да кажеш да съм яла много. Закуска - обяд - вечеря. 🤷🏼♀

Боби, благодаря ти , ще взема утре и ще опитам, че няма оправия сума време вече насам.

# 519
  • Мнения: 95
Diorgg, M a r i a и аз съм подута, имам газове и ходя до вц на 3/4 дена веднъж. И на мен тумбачето ми почва от гърдите все едно.
Успокоих се за изследванията.

Маце айде и твоето бебче да се закрепя и да приключваме вече с всички лоши новини 🤗 да ни държиш в течение

 Боби и аз нямам търпение от преглед за преглед, но за жалост мен съдбата все ме кара да ида измежду тях. А като знам, че и по - редки ще стават …

Аз си се отдавам по начало на егоистичен мързел

Мимс благородно ти завиждам хехе

# 520
  • Мнения: 933
За киселините, при който вече са почнали, Гавискон е позволен за бременни и прави чудеса. Няколко глътки газирана вода от тази на Кинли сода също спасяват положението, ако нямате хапчета под ръка.

# 521
  • София
  • Мнения: 1 718
И моят корем започва от по-горе, явно е нормално. И аз се боря със запеци и газове, но след хубава салатка със зехтин се пооправят нещата (не и късно вечер, заради газовете).

# 522
  • Мнения: 31
Момичета, здравейте! Минавам да ви напомня, че съществувам😀 и ви чета тихо тайно😀😀😀 Нямам време да пиша, малкото зверче ми дърпа много от батерията😀 Мина първата ФМ, всичко изглежда наред, пу-пу, разбрахме пола🥰 и сме много щастливи! Бъдете здрави, спокойни, почивайте си, не мислете глупости! Изпращам ви положителна енергия и ви желая лека вечер!❤❤❤

# 523
  • Мнения: 377
Маце, в добри ръце си. Скоро ще се закрепи. Прегръдки ❤️

# 524
  • Мнения: 311
Минерални басейни, сауни и т.н. не са ок за бременни нали? 🥲
Имате ли идея има ли нещо в СПА-то, което може да ползваме?

Общи условия

Активация на акаунт