От кога възглавничка за спане?

  • 1 043
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 360
Все още спи без възглавничка.Има една в леглото,но нея я гушка като играчка и така заспива Wink

# 16
  • Мнения: 1 043
Още спи без възглавница.Препоръчително е да не се използва до годинката,за да не се задуши бебето и да се предпази от евентуални изкривявания на гръбнака.Може леко да повдигнеш матрака Peace

# 17
  • Мнения: 166
Ползваме възглавничка от средата на лятото.До преди това спеше без каквото и да било,само на приповдигнат дюшек.

# 18
  • София
  • Мнения: 35 954
До 7-8 месеца с много тънка възглавница /1 пръст дебела/

# 19
  • Мнения: 1 485
Моята дъщеря пожела сама едва на 2г и 2м.-до тогава не искаше и да чуе за възглавница.А сега спи  на доста висока за нея и една малка бебешка в ръцете си,с нея се приспива.

# 20
  • Мнения: 8 242
Не мисля, че е нужна поне до 2-3 годинки.. А аз още спя без възглавница  Mr. Green
Тони спи при мен на спалнята и се търкаля на доста голямо пространство, та не знам колко голяма трябва да е тая възглавница  Crazy

# 21
  • Мнения: 316
Бебо спи на една много тънка възглвночка, колкото да не е направо на матрака.
Peace
И беба така.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 679
Все още спи без възглавница и не мисля, че скоро ще сложа.Сина ми предпочита да спи по корем

# 23
На нас педито ни каза да слагаме много тънка възглавница като слагаме и раменцата - пълна е само с памук и може би е бил на 10-12 дена и си спи на нея. Hug

# 24
  • Мнения: 2 271
Аз преди 2-3 месеца и сложих от най-тънките бебешките.Заспива на нея и после я намирам във всевъзможни пози в леглото,но не и на възглавницата!

# 25
  • Мнения: 2 498
Още спи без възглавница и не мисля скоро да слагам....

# 26
  • Мнения: 2 309
Винаги е спал с възглавница!

# 27
  • Мнения: 1 294
Още не съм сложила newsm78Не се сещам за това, защото аз спя без възглавница.

Общи условия

Активация на акаунт