Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 135 - юни 2023)

  • 95 909
  • 1 259
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 2 013
и при мен са 2 накрайника, днес си взех пратката. Не знам защо, но очаквах друго под " професионални комплекти за декориране-пошове, метални накрайници... ". Мислех, че ще е някакъв комплект с повече накрайници, а не 3 еднократни пликчета и 2 насипни накрайника. Не се оплаквам много де, пак ще влязат в употреба, но все пак съм леко разочарована

# 1 246
  • София
  • Мнения: 13 151
В Орео сигурно има някакъв бъг. Раздали са вече 606 тениски.

# 1 247
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Аз като прочетох, че всички тениски са раздадени, се втурнах да рег. На профила на ММ и хоп, тениска...

# 1 248
  • Мнения: 3 137
Няма никакъв бъг в Oreo - остава 1 тениска

# 1 249
  • София
  • Мнения: 13 151
Няма никакъв бъг в Oreo - остава 1 тениска
Нали трябва да са 600? Така пише в правилата. Вече са раздадени 606.

# 1 250
  • Мнения: 3 137
Няма никакъв бъг в Oreo - остава 1 тениска
Нали трябва да са 600? Така пише в правилата. Вече са раздадени 606.
Предполагам търсите от търсачката в страницата и използвате XXX - в правилата на играта понеже са на едно има също дадени такива символи XXX , остава 1 тениска

# 1 251
  • Мнения: 777
Някой да е спечелил хавлия от Самърсби?

# 1 252
  • Мнения: 1 903
Някой да е спечелил хавлия от Самърсби?
В Самърсби регистрирах 27 кода досега, нито кърпа, нито стол.

# 1 253
  • Мнения: 1 333
Мен ме е срам да кажа колко кода съм регнала Joy

# 1 254
  • Мнения: 1 200
Някой да е спечелил хавлия от Самърсби?
Спечелих хавлията, но още не е пристигнала.

# 1 255
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Къде пишете на Узо Пломари да им пиша и аз, че това вече не е нормално. Имам чувството, че половината от регистрираните бележки са с измислени номера. Наистина ли вече толкова много хора мамят в игрите, от къде дойде тази наглост и алчност .... ?
Не зная кой мами, но аз регистрирах бележка и спечелих табла. Бележката беше с 11 цифри. Таблата пристигна с куриер, който ми искаше бележката и аз му я дадох! Спечелих също така:
  
  от Орео фланелка в която съответно не можах да се намърдам и отиде за подарък на племенничката
  от Карлсберг фланелка на Ливърпуп (която няма да дам на никой Grinning )

Последна редакция: сб, 01 юли 2023, 08:42 от emokey

# 1 256
  • Мнения: 154
Някой питаше за натура 2000. Миналата игра смс-и те се забавиха около месец(ако не и повече) , може и сега да е така 🤷. И аз видях инициали и област като моите, но още нямам смс

# 1 257
  • софия
  • Мнения: 2 913
Вчера ми се обадиха от Жая, че печеля часовник била съм резерва, печелившият не си е запазил касовата бележка.

# 1 258
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673

# 1 259
  • Мнения: 985
Вчера ми се обадиха от Жая, че печеля часовник била съм резерва, печелившият не си е запазил касовата бележка.
Страхотна награда, да ти е честита! Така и трябва да бъде, в правилата ясно си пише да се пази касовата. Първо публикуват името или първо се обаждат и тогава го публикуват, имаш ли наблюдения?

Общи условия

Активация на акаунт