Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 135 - юни 2023)

  • 96 099
  • 1 259
  •   2
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 182
Здравейте,
Някой дали получи обаждане, имейл, СМС или някаква обратна връзка от играта на Натура 2000. Имаше инициали като моите, но към момента нямам нищо получено и вече се съмнявам, дали съм аз.

# 1 231
  • Мнения: 994
Днес дойдоха слушалките от Чупа-чупс със Спиди, много са сладки, вече ги и пробвах. Радвам им се, въпреки че не са маркови, тъй като за първи път имам такива. Simple Smile Със Спиди пристигнаха.

# 1 232
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Нова кампания в изипей. 

# 1 233
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Не разбирам особено от Инстаграм, но съм тагната в това, предполагам, че не е истина, нали?

# 1 234
  • Мнения: 3 804
Аааа истина е аз вече си получих моите над 30 айфона и си ги използвам редовно Simple Smile

# 1 235
  • Мнения: 324
Докладваш за спам и блокираш
Не разбирам особено от Инстаграм, но съм тагната в това, предполагам, че не е истина, нали?


# 1 236
  • Мнения: 398
Къде пишете на Узо Пломари да им пиша и аз, че това вече не е нормално. Имам чувството, че половината от регистрираните бележки са с измислени номера. Наистина ли вече толкова много хора мамят в игрите, от къде дойде тази наглост и алчност .... ?

# 1 237
  • Мнения: 36 730
Аз пък имам имейл, че печеля 1 000 000 долара, но случайно е попаднал в папка спам и изтървах наградата...

# 1 238
  • Мнения: 1 939
От 01.07. до 31.07.

# 1 239
  • Мнения: 1 176
Аз я получих днес. Това е комплекта.
Аз ги дебнах, дебнах и не можах да намеря къде излъчват на живо, накрая само сторито с победителката видях.
Още си чакам от My day наградата, никой ли не е получил още?
В моя комплект накрайниците са 2

# 1 240
# 1 241
  • София
  • Мнения: 13 259
Имам едно участие в Орео в началото на играта, с което не спечелих тениска. Ако искам да участвам за ваучер, трябва ли и двете участия да са в една седмица? Дали първата ми касова бележка е "запомнена"? Уж четох правилата, но така и не разбрах дали двете участия могат да са в различни седмици. Sad
Самоцитирам се. Joy

Специално отидох за бисквити Орео, за да станат две бележки и да участвам за ваучер. С моя късмет уцелих последната тениска. Joy И хем видях, че са раздадени 599 броя, но реших, че последната ще се падне късно вечерта. Сега пак няма да участвам за ваучер. Simple Smile

# 1 242
  • Мнения: 427
Подарявам неограничени минути към А1

# 1 243
  • Мнения: 3 154
Нови летни награди в приложението Coca-Cola App - от 3-ти юли - Плажни кърпи - 80бр. ( 5 кода ) , Тонколонка JBL Flip 6 - 30бр. ( 10 кода ) , Единичен VIP билет за фестивал Lollapalooza Berlin 2023 ( 25 кода ) 🎁

*В Търговските обекти - Слънчеви очила 💥

Последна редакция: пт, 30 юни 2023, 19:46 от Станимир Иванов 641942

# 1 244
  • Мнения: 6 831
Успях да се включа в bear fruits маските в Кауфланд.
Ходих в нашия филиал, но нямаше. Ходих в друг и купих. Явно не във всеки магазин ги има.
Гледам има доста участници, някои снимки ми се струват от интернет свалени, ще видим дали ще има дисквалифицирани..
Някои пък са си снимали и касовата бележка на снимката, което за мен не е ок, защото като се изгегли снимката и като се обработи може да се направи манипулация от човек, който не е закупил продукти.

Общи условия

Активация на акаунт