Никога повече HP

  • 1 907
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Потърси фирма Ес енд Ти (S&T), не им знам координатите за София, но по принцип те имат резервни части за НР, водят им се някакъв оторизиран сервиз и поправят и доста по-стара техника Ако си ходила до Стемо нищо чудно, че е бил такъв отговорът. Но наистина многофункционалните у-ва, независимо колко в 1 са 3,4 или 5 са кофти избор. Иначе специално офис техниката на НР е една от най-качествените, просто не сте имали работа с друга, за да видите и там какво става.

# 16
  • Мнения: 1 254
здравейте да споделя и аз скромния си опит: преди известно време имах Канон 3 в 1, който се развали точно след като му изтече гаранцията от 2 години. в сервиза на канон заявиха че е за боклука и нищо повече. зарекох се "никога повече канон" /преди това и един такъв принтер имах със същата история/
след това си купих ХП пак 3 в 1 мисля 1610. абе прилично е за сега (от 1 година е) но пък за сметка на това драйверите са пълна боза. неясно защо всеки път иска да си преинсталирам драйверите за да мога да сканирам нещо.. блях.. ами как да съм доволна от тази машинка?!
в общи линии май всички три в едно не струват ама какво да правим като няма достатъчно място?

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 765
Ние имаме от по-старите модели вече 3 г. Общо взето съм доволна. Печата добре, но понякога го прихваща и задържа страницата 4-5 мин. докато се накани, та се налага преинсталация.
Ние също го взехме за 300 лв. тогава, но сега са по 130лв.
И нас ни предупредиха, че 3 в 1 не е много добър избор, но си работи машинката. Ползваме го доста често.

Малко извън темата, но да попитам нещо
Когато допълните тонер касетата с мастило, после показва ли че е пълна? Нашия продължава да показва, че няма. Thinking
До сега не сме пълнили, купувахме нови само.

# 18
  • Мнения: 183
според Hacker's Dictionary
HP-UX би трябвало да се произнася
HP-PUX, HP-SUX i t.n. :_)

Общи условия

Активация на акаунт