АВГУСТовски майки хайманосват - бебетата май ще си сватосват!!!:)

  • 7 866
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Пак съм тук,за да направя Проба  Mr. Green!Kaili ,страшна си   bouquet!Благодарско,за разяснението!

dani777k, ама аз мислех, че това го знаеш  Joy  hahaha  мислех, че се чудиш оригиналния цвят какъв е всъщност  Mr. Green много мисля, май  Mr. Green

# 241
  • Мнения: 83
Здравейте и от нас smile3525
 Не се включвам често, защото малката ми е много нервна и все на ръцете ми виси. breastfeeding
И ние започваме да се разболяваме , докито ме посъветва да и мажа ходилата с йоден разтвор ( на решето ) да се загрява. За сега удържаме фронта , да видим. newsm12
 Това за хладните крачета може би е нормално , защото и при нас ходилата са потни и хладни, а докито не е обезпокоена. С пюретата е все така зор. Не мога да я свикна , какво ли не опитах резултатът е  smile3514
Е , пожелавам ви лека вечер и повече сън   love001  love001 целувки на всички.

# 242
  • Мнения: 191
Здравейте и от мен  Simple Smile
Абе вие по разходки не ходите ли в това хубаво време ,че сте изписали толкова много ,човек неможе да ви изчете  smile3503
Да се отчетем бяхме на консултация днес и сме 6700 и 65 см.Прегледаха ни и леко ни е зачервено гърлото и сега Дани ще пие чай от лайка и Хомеожен  - някоя от вас да го е давала  и дали има ефект .Иначе ние от 3 дни ядем по 5 пъти на ден -4 пъти кърма и зеленчуково пюре на обяд .Дани  много ги харесва и си хапва 150 -180 гр.Пюренцата си ги правя в къщи,днес питах доки дали може да слагам червено цвекло и той каза да ,че вече се чудя какво да слагам .Вие какви пюреда давате да обменим малко рецепти .
Май стана много писане  newsm12
Лека и спокойна вечер на всички ,бързо оздравяване на всички   bouquet

# 243
  • София
  • Мнения: 255
Аз пак да попитам дали ходихте на ортопед вече ?
Ние имаме записан час за 26.01 при доктор Драганов във военна б-ца. Струва ми се , че късно ни даде педито направление, та ако може кажете при кого сте ходили ,моля. Flutter
И ние ядем млечно-зеленчуково пюре на обед по около 150гр, аз правя от картоф, картоф и морков, картоф, морков и ябълка...ще пробвам с тиква, вместо ябълка, а после ще сложа и цвекло...Следобед хапваме плодово пюренцебез значение какво по около 40 гр

# 244
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Ели аз досега съм давала - ранни моркови и морков с картоф на ХИП, морков с картоф мое производство също. От няколко дена го пробвам с тиква, а сега даже варя картоф, за да го смеся с тиквата утре. В крайна сметка нищо не харесва. Най-много да изяде 30грама. От плодовите също само купешки съм давала Куша на Гербер и Ябълка на ХИП.

# 245
  • Мнения: 330
Здравейте Party
   Най- накрая се приспахме.Изпробвах метода с позитивното мислене Winkи днес бебока не е толкова сърдит,само дето късно заспива.А като се изкъпахме такъв рев му удари #Crazyне мога да го успокоя.Измих му очечките със светена вода и млъкна.Незнам вече на какво да вярвам Thinking
   Взех си пюренце с картоф,моркови ябълка.Мисля с него да го пробвам,че е по сладичкопък дано му хареса.
   Хайде лека и розови сънища Laughing  love001

# 246
  • Мнения: 93
ЗДРАВЕЙТЕ МАЙЧЕТА-МАЦКИ!

БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОЗДРАВЛЕНИЯТА ДНЕС ЗА МЕСЕЧИНКАТА НА ВИКТОР.
Макар че е малко късно и може би повечето са заспали вече ще почерпя по-добре късно, отколкото никога
 
и за мезенце  

Последна редакция: ср, 17 яну 2007, 00:28 от milena12

# 247
  • Мнения: 93
Пак съм аз. Голям зор докато ги сложа тия снимки ooooh!, но мисля, че се справих не съм била толкова тъпа май.
Ели,  въпреки че не съм много напред в захранването и няма да му приготвям пюретата, освен картофа, тиквата и ябълка гледам рецептите от тук

Нори, аз водих детето на ортопед вече 2 пъти - 1-вия и 4-тия месец. Втория път при Драганов и съм много доволна. Някой не го харесват - бил ексцентричен - но при нас не си я прояви / освен с вратовръзката си - лилава рисувана коприна hahaha/. Беше внимателен, обяснителен и според мен изчерпателен.

# 248
Здравейте скъпи августинки,
След такава мила покана няма начин как да не се престраша и да не помоля да ме приемете сред вас. Казвам се Нели и имам син Злати , роден на 29.07 и дъщеря Снежана - на 4 годинки. Чета ви почти от самото начало и това страшно ми помагаше, защото имах проблемна бременност. Сега всичко при нас е наред, Злати е много спокойно бебенце, само спинка и папка. Още сме на кърма и се захранихме скоро с каша на Nestle- ориз и рошкови и много ни харесва. Сега се пробваме и с пюре от тиква и нея я хареса. Толкова от нас за сега, за да не ви досадим от първия път. Още веднъж ви благодаря за поканата и за приятната компания! Целувки на  вашите сладки бебчовци от нас! Пожелавам на всички, които са болнички по-скоро да оздравяват!

# 249
  • Мнения: 191
Добре дошла на мама Nelski и на бебе Злати

# 250
  • Мнения: 330

          Честит имен ден на Тони на kaili
   и на всички празнуващи!

   :welcome:Nelski

# 251
  • Мнения: 172
И ние сме тук!!!

Стига с тези грипове и настинки. Оздравявайте по-бързичко!
Добре дошла на Nelski!!!
За сега сме добре, макар че започнахме да кихаме. Да се надяваме, че ще ни се размине.
Мъчат ни и нас зъбите, но излезем ли на разходка се успокоява Владимирчо и му дръпваме един сън около 30-40 мин.
Ама много пищим. Направо ушите ми започват да пискат след това.
Айде това е от нас. Да си лягам вече!
Цунки на малчовците!

# 252
  • Мнения: 1 619
Днес е АНТОНОВ ДЕН!

Да почерпя за моя малък сладък именник!   party023  food002 kaffeetrmker_2 cook

Честит имен ден на  anni78 и на всички именници! Да са живи и здрави! newsm51

# 253
  • гр.София
  • Мнения: 4 176
Честито на именниците Flowers Sunflower

 bye-Добре дошла,Nelski! За кашата на Nestle, ориз и моркови ли имаш предвид, че трябва да почвам някак,преди София да е станала като Крали Марко,дето сукал незнам колко си години...
Аз реших да ставам ранобудна и да не си доспивам,след като пратим сина на школо.Двата часа сън със бебето ми се виждат загубено време и гледам,докато тя спи,да kaffeetrmker_2 newsm28 1ironing wash 
А следобед,към 4часа,вече едвам гледам.

# 254
  • София
  • Мнения: 5 795
Добро утро и от мен! Hug
Честита месечинка на Гого и другите месечковци! Честит имен ден на Тони на Кайли, на Анни78 и всички други празнуващи!   bouquet Да са здравички, усмихнати и много да ви радват! Heart Eyes
Нелски, добре дошла! Дано ти е приятно тук! Hug И аз мисля да дам тиква след кашата, ще споделяме опит! Wink
Бланк, кашата е с рошкови Peace А това за съня - как го реши! При мен 2ч сън са си злато, не са никак изгубени, а работата няма да избяга, но ти си знаеш най-добре! Simple Smile
Нори, аз го водих точно при Драганов, като беше на 2м. Странен е наистина. А някой може ле да ми даде обяснение защо се ходи в 4м пак? newsm78 Ние го пропуснахме. Но мисля, живот и здраве, като проходи, да идем пак.
Чао засега!  bouquet Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт