СОЛАРИУМ ппрез зимата

  • 2 286
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 120
знам,че е хубаво преди солариума да се изкъпеш и да си с чиста кожа,за да не се получават петна
аз лично така правя и затова чак на другия ден си къпя цялото тяло.но аз не се потя и грам от солариума.тези,които се потят и на мен не ми е ясно как ще стоят потни до утре  Thinking
но погледнато от биологична гледна точка,наистина не е много добре да се къпеш веднага след това-така поне мисля аз

# 16
  • София
  • Мнения: 1 626
Вчера минах покрай солариума, където ходех лятото и направо се втресох при мисълта да се съблека в този студ cold Може би пролетта ще ходя пак Peace

На мен пък ми действа точно обратното солариума през зимата. Става ми едно такова топличко, много е приятно. А и помещението, в което е солариума все пак е отоплено, я с климатик, я с нещо друго.

# 17
  • Мнения: 8 917
Миналата година ходих, много ми беше приятно.
Бях направила страхотен тен  Peace
но тази година нещо нямам време  Confused

Същата работа. Миналата година намерихме време - дано и тази да стане. Засега е само план Wink

# 18
  • Мнения: 877
Ходя, много съм доволна. Къпя се преди това (т.е. след фитнес, веднъж в седмицата ходя на солариум), след него се мажа с лосион с уреа. Тенът ми е добър, лицето чисто. Но,не прекалявам, че стареенето на кожата хич не ми допада, а от много печене това се получава.

# 19
  • Мнения: 872
По-приятно ми е да ходя зимата ,но около нас няма хубави.
Лятото въобще не ходя.

# 20
  • Мнения: 528
Миналата зима ходих редовно и имах страхотен тен Mr. Green
Тази година още не съм, но май ще се поправя скоро...не се харесвам бяла Rolling Eyes

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Я да попитам тук - трябва ли да се маже кожата със слънцезащитен крем преди солариум?
Аз съм ходила два пъти досега (две последователни седмици) за по 3 и 4 мин. и не забелязвам особен ефект, но и не смея за повече време, защото съм доста бяла. та затова питам за крема...

# 22
  • Мнения: 1 727
Не се ползват кремове със слънцезащитен фактор, но е препоръчително да се мажеш с такива специално за солариум, предпазват кожата от прекомерно изсушаване и подпомагат продобиването на тен. Първите 2-3 пъти се ходи по-начесто през ден -два, иначе си даваш парите на вятъра. В студиото според типа кожа и мощността на солариумите би трябвало да ти направят програма.

# 23
  • Мнения: 606
Вчера минах покрай солариума, където ходех лятото и направо се втресох при мисълта да се съблека в този студ cold Може би пролетта ще ходя пак Peace

На мен пък ми действа точно обратното солариума през зимата. Става ми едно такова топличко, много е приятно. А и помещението, в което е солариума все пак е отоплено, я с климатик, я с нещо друго.
И аз през зимата обожавам да ходя на солариум.Супер топличко ми става Flutter.През лятото понякога ми прилошава от горещината sweatingТо ми стига на вън пека ами и  в солариум.

# 24
колкото по-бавно потъмнява кожата толкова по малко и вреди солариума или слънцето, така че просто бъди постоянна и ще има резултат. Мажи се с масло или крем за солариум поне 10 мин преди да отидеш след това поне 2 часа не се къпи,а след баня се мажи с подхранващ лосион.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Благодаря за отговорите - друго си е да попиташ, където трябва Hug  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 386
Май тук трябваше да си задам въпроса....нищо де,само се абонирам  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт