Сериалът "От обич".....

  • 28 737
  • 162
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 187
Да се разпиша и аз във фен клубът  Heart Eyes. Бих го гледала с голямо удоволствие, въпреки че го помня едва ли не наизуст  Crazy!

# 16
  • Мнения: 172
Тъкмо вчера с мъжо си говорихме за този сериал или по точно се сетихме за Бранка Летисия де Барош Мота.И аз искам да го гледам. smile3521

# 17
  • Мнения: 281
Тъкмо вчера с мъжо си говорихме за този сериал или по точно се сетихме за Бранка Летисия де Барош Мота.И аз искам да го гледам. smile3521
оооооооо, това име така ми се е набило в главата  Crazy и на Нандо, Милена, Марсело.......ехааа, страхотен сериал  Peace
Момичета , писах до Нова...чакам отговор ...и ще докладвам после ! Laughing
Дано да ни зарадват  Praynig
ДАНО! Много ще се радвам!  Hug

# 18
  • Мнения: 2 085
Момичета , писах до Нова...чакам отговор ...и ще докладвам после ! Laughing
Дано да ни зарадват  Praynig
Бих ги затрупала с имейли за този сериал Hug
А може и да направим една форумска атака Laughing

# 19
  • Мнения: 14 490
Тъкмо вчера с мъжо си говорихме за този сериал или по точно се сетихме за Бранка Летисия де Барош Мота. smile3521

страхотна беше - най ми харесваше все като повтаряше "Ела при русата си баба" hahaha
истина е че бразилските сериали е обидно да ги наричаш сапунки - режисура, сценография, актьорите - всичко е на ниво много по-високо от всички други сериали. отделно дето историите са много интересни, с много истина, мъдрост и много реални неща, а не като дързост и красота дето в целия лос анджелис не си намериха друга жена да ....ами все на брук налита цялото семейство.

# 20
  • Мнения: 795
Сега като ми припомнихте - и аз да се разпиша в чакащите сериала да бъде повторен. Предлагам всички да пишем по едно писмо до Нова, и дано заради големия интерес да го излъчат наново!! Аз ще пиша още днес!
 Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 46

истина е че бразилските сериали е обидно да ги наричаш сапунки - режисура, сценография, актьорите - всичко е на ниво много по-високо от всички други сериали. отделно дето историите са много интересни, с много истина, мъдрост и много реални неща, а не като дързост и красота дето в целия лос анджелис не си намериха друга жена да ....ами все на брук налита цялото семейство.[/color][/b]
Абсолютно подкрепям мнението ти! Наистина няма нищо общо с повечето латино - бози .....И актьорската игра е много силна и режисурата и  сценарият е просто уникален! Този сериал ми беше влязъл под кожата ...
П.П. От "Нова" няма и помен от отговор ...  : Cry
Пробвах до Бтв - ще видим и там дали ще ме отразят....някакви други идеи..? newsm78

# 22
  • Мнения: 5 140
Сериалът ми беше любим и покрай него започнах да се влюбвам в Рио Де Жанейро и Бразилия като цяло.
Аз по принцип харесвам бразилските сериали.

Но " От обич " го даваха по Канал 1, а не по Нова

# 23
  • Мнения: 2 550
Филма не го ли даваха по Канал 1?
Що не пишете на тях.

# 24
  • Мнения: 7 474
Филма не го ли даваха по Канал 1?
Що не пишете на тях.

 newsm10  Там трябва да се пише  Peace

# 25
  • Мнения: 5 140


Но " От обич " го даваха по Канал 1, а не по Нова

Филма не го ли даваха по Канал 1?
Що не пишете на тях.


Точно там. Peace

# 26
  • Мнения: 46
Сега като ми припомнихте - и аз да се разпиша в чакащите сериала да бъде повторен. Предлагам всички да пишем по едно писмо до Нова, и дано заради големия интерес да го излъчат наново!! Аз ще пиша още днес!
 Heart Eyes
Хайде наистина да се мобилизираме и да "атакуваме" медиите , та току виж ни зарадват !!!
Който е съгласен , нека пише до Нова или Бтв .....Колкото повече писма получат , толкова повече ни се увеличава шанса да го гледаме отново! Заедно можем повече ! Naughty

# 27
  • Мнения: 46
Сериалът ми беше любим и покрай него започнах да се влюбвам в Рио Де Жанейро и Бразилия като цяло.
Аз по принцип харесвам бразилските сериали.

Но " От обич " го даваха по Канал 1, а не по Нова
Това променя нещата  Embarassed Ами...да пишем до Канал 1 тогава ... съгласни?

# 28
  • Мнения: 5 140
И по Александра го даваха след това, но май вече я няма в ефир или се е префасонирала в друго тв.

# 29
  • Мнения: 1 546
Ей, знаете ли, че онзи ден се сетих за този сериал и пуснах в Гугъл и ми изкара разни сайтове  и си припомних актьорите...страшно готино филмче... Peace

Общи условия

Активация на акаунт