💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 Моето слънце / Gün Işığım ☀️ /Тема 18/

  • 35 809
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 504
Мики, да ти е жив и здрав малкият рожденик! Flowers Cherry Blossom Tada

Gift Heart

Sunglasses

Wink

Последна редакция: сб, 03 юни 2023, 11:02 от mi_si

# 46
  • Мнения: 2 969
Доста добре стоят един до друг 😉
Прекрасно стоят един до друг Керем и Хафсанур. Пожелавам успех на сериала.


# 47
  • Мнения: 1 335
Привет и поздравление за прекрасната тема!

# 48
  • София
  • Мнения: 2 643
Мики, честит рожден ден на малкото ти порастващо момченце.
Да има весели и изпълнени с много игри дни, да расте здрав, весел, щастлив!  Balloon Birthday Lollipop


и цветя за мама  





Nature Zap
Керем на партито снощи:




Nature Zap
и на мен ми харесват Хафсанур и Керем. До него тя ми изглежда  нежна, крехка, деликатна.  Дано скоро да започнат снимките! Smiley

Последна редакция: сб, 03 юни 2023, 12:21 от Dilemi

# 49
  • Мнения: 4 678
Керем
 

 

 

 





Последна редакция: сб, 03 юни 2023, 13:03 от azisiq

# 50
  • Мнения: 5 193
Мики, честит рожденик. Да ти е здрав, щастлив и много палав.









https://twitter.com/huyde12/status/1664894313614962688?t=oIKXOsF … D8LtoJpvAr4A&s=19

Ханде: Здравей, как си? Е, ние сме много щастливи и работим много приятно. Ти беше вече тук и видя. Много добре върви, надявам се да се отрази и на публиката.
Бурак: Споменах колко усилено работим и как не сме предизвикани (в смисъл, че са работили вече заедно). Което означава, че върви добре. Репортер: Казват (от Бурак Дениз), че работата с вас е невероятна зона на комфорт за г-н Бурак..
Ханде: О, и за мен е, така е. Винаги е много специално за мен. Все пак се познаваме от години, обичаме се, така че ни е много удобно и приятно.
Бурак: Чувстваме се комфортно на снимачната площадка, това ни помогна много.
Ханде: Съжалявам, че се изказах така в твоето интервю, реших да те поздравя.
Репортер: Благодаря ви много, г-жо Ханде, благодаря.

# 51
  • Мнения: 336
Поздравление Cupid, страхотна двойка, много си отиват, наистина са греещи слънца. Nature Sunny
Щастливата усмивка на Керем, и как да не е така с това прекрасно създание до себе си! Gift Heart
Чакат ни приятни и вълнуващи моменти пред екрана. Sparkling Heart
Керем добре си подрежда кариерата, удари в земята конкуренцията, съдбата му поднесе това красиво и сладко изкушение! Flowers Four Leaf Clover
 Успех на сериала и двамата прекрасни актьори. Revolving Hearts

CupidGreen HeartGift Heart

Хубав и прекрасен ден! Flowers Hibiscus

Последна редакция: сб, 03 юни 2023, 14:02 от didi54

# 52
  • Мнения: 10 504
Май само на мен нещо не ми допадат като двойка - Малко ми идва като бг абитуриентка придружавана от доста по-големия си батко Stuck Out Tongue Winking Eye 
Да бяха взели Айча Туран, за да си подхождат, тя е сладурана и щяха да си паснат добре

Керем в Туитър

# 53
  • Мнения: 2 969
Пуснаха нова снимка

# 54
  • Мнения: 336
Закриващото парти  организирано от Ay Yapım за първи път в Истанбул бе най-коментираната тема.  Партито на Academy Day, проведено в The Peninsula Istanbul, беше стилът на известните гости. #MelikeİpekYalova #KubilayAka #KeremÇatay #BerilÇatay #CananErgüder #KenanEce #KaanUrgancıoğlu #HilalAltınbilek #HazarErgüçlü #HaticeAslan #KeremBürsin #HafsanurSancaktutan #SerkanKeskin #MeriçAral.
На партито присъстваха голяма част от турската актьорска гилдия.
Серенай Саръкая също беше на партито



Появата на много известни имена в познатите им стилове ги накара да бъдат неузнаваеми от пръв поглед. Едно от тези имена беше Серенай Сарикая, която е известна със своята елегантност, връщайки се към годините си в Аданали, първият й популярен телевизионен сериал през 2000-те.

Пънар Дениз и Каан Йълдъръм.



по материали от Бирсен Алтунташ

И прекрасният Керем в стайлинг на  Hugo Boss ! Flowers Hibiscus

Последна редакция: сб, 03 юни 2023, 17:11 от didi54

# 55
  • Мнения: 4 678










Май Ханде ще си прави нова татуировка?




Последна редакция: сб, 03 юни 2023, 19:35 от azisiq

# 56
# 57
  • София
  • Мнения: 2 643
Татуировката на Ханде, направена през 2019 г, в Ню Йорк



Скрит текст:
"Да започна да живея живот като теб беше моята трансформация. Толкова безгранична, обгръщаща с любов. Научих смелостта да прекрачвам своите граници и опит от теб. Оценявам печалбите си, научавам за теб, живея живота, който искаш да живея. Каквото и да е останало, което мечтаехме да направим заедно, аз те придружавам от тук, докато плуваш в безкрайното море. Съществувам толкова, колкото мога да бъда в тази вселена като част от душата ти, мила майко." Тази снимка е специална за нас от Мехмет
• Благодаря.. Н. Пр

И Керем Nature Sparkles



Последна редакция: сб, 03 юни 2023, 20:41 от Dilemi

# 58
  • Мнения: 10 504
Ново от Ханде ( от стори на Джанер) :
https://twitter.com/i/status/1665035337213661195

Gift Heart

Я кой е лайкнал новата ром.-ком. двойка Sunglasses

# 59
  • Мнения: 5 193
Не е Ханде. В Туитър видях, че е нейна фенка, която си е направила точно като нейната татуировка.

https://twitter.com/misyalsel/status/1665018310495289351?t=lO2Qi … Lkvu3K54UrrQ&s=19

Общи условия

Активация на акаунт