На море в Турция - тема 79

  • 64 593
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 386
Днес сутринта пак беше облачно, но после слънцето огря и отново е истинско лято. Водата в морето първоначално ти се струва студена, но само няколко минути по-късно свикваш и е приятна.
Не знам каква е ситуацията в други хотели, но комплекс Камелия е пълен. Шезлонгите са заети и по плажа, и по басейните, и около аквапарка...
Поздрави от мястото на събитието с една камила, която току-що мина пред мен😁


Последна редакция: нд, 04 юни 2023, 14:09 от Аркадия

# 31
  • Russe, Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 152
Здравейте, някой пътувал ли е за Анталия с Емералд? Моля да сподели часовете на полетите за и от Анталия?

# 32
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
Здравейте, някой пътувал ли е за Анталия с Емералд? Моля да сподели часовете на полетите за и от Анталия?
Имат няколко полета всяка седмица. Часовете са различни и ги има посочени в програмите на сайта им.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Аркадия супер ,че се оправя времето.Гледам ,че водата в морето от 22 градуса тези дни падна малко.Дано вече да огрее това слънце и да се възползваме максимално от почивките.Иначе за Камелиите е нормално да е пълен хотела.Той е един от най резервираните особенно от българи.Интересна ще е съпоставката между него и Вон -Сиде където беше миналото лято.

# 34
  • Мнения: 8 883
Здравейте. Досега не сме почивали в Турция, били сме само в Истанбул и затова много трудно се ориентираме в другите възможности. Интересува ни почивка в приятен хотел, който да НЕ е ориентиран към семейства с деца и шумни анимации. Чудесно би било, ако има възможност за дневни и полудневни екскурзии и въобще да има нещо интересно в околността, което може да се посети. Дали може да препоръчате варианти?

# 35
  • София
  • Мнения: 23 096
Днес в Кушадасъ времето е лято.
Хотелът е порядъчно пълен, но има място за всички. Басейните са топли, морето е добре и го казвам като човек, който не обича да си причинява дискомфорт със студена вода.

# 36
  • Мнения: 415
Аз имам един малко странен и страничен въпрос,но се надявам някой да се е сблъсквал с подобен казус.Понеже ,ще пътуваме с личен автомобил сме си взели HGS стикер,който трябва да залепим на предното стъкло под огледалото,но понеже там са сензорите на автомобила,както и вече залепен стикер за еко категория ,ако залепим и този стикер там буквално ,ще е посредата на стъклото и най-малкото вече дразни.Според вас ,ще бъде ли проблем ако се залепи вертикално отстрани на огледалото?Прикачам и снимка за да стане по ясно какво имам впредвид.


Няма проблем може да го залепите,те вече камерите снимат номера на автомобила

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Живна темата, все повече хора са на почивка. Много слънце пожелавам, хубави отзиви и повечко включвания от мястото на събитието. Благодаря на всички, които споделят от хотелите 🤗

# 38
  • София
  • Мнения: 2 846
Благодаря за подробните отзиви на почиващите в момента. Пожелавам ви хубаво време и незабравими мигове!

# 39
  • Мнения: 795
Аз имам един малко странен и страничен въпрос,но се надявам някой да се е сблъсквал с подобен казус.Понеже ,ще пътуваме с личен автомобил сме си взели HGS стикер,който трябва да залепим на предното стъкло под огледалото,но понеже там са сензорите на автомобила,както и вече залепен стикер за еко категория ,ако залепим и този стикер там буквално ,ще е посредата на стъклото и най-малкото вече дразни.Според вас ,ще бъде ли проблем ако се залепи вертикално отстрани на огледалото?Прикачам и снимка за да стане по ясно какво имам впредвид.


Няма проблем може да го залепите,те вече камерите снимат номера на автомобила
И аз съм в същото положение, ще пътуваме за първи път.
И се чудя след като камерите снимкат номера какъв е смисъла изобщо да се лепи стикера?
Предвидила съм да имам нет и ще ползвам гугъл преводач да питам на място човека, който продава в пощата, дали трябва да го лепя?

# 40
  • Мнения: 563

Няма проблем може да го залепите,те вече камерите снимат номера на автомобила
[/quote]
И аз съм в същото положение, ще пътуваме за първи път.
И се чудя след като камерите снимкат номера какъв е смисъла изобщо да се лепи стикера?
Предвидила съм да имам нет и ще ползвам гугъл преводач да питам на място човека, който продава в пощата, дали трябва да го лепя?
[/quote]

Има поблем не всички снимат номера, //трябва да се мине много бавно и да не е захабен или мръсен номера//, залепете си го отстрани на датчика, но хоризонтално.
Преди време на официалния сайт имаше точно със снимки обяснено къде да се залепи ако имате много датчици.

https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/hgs.jsf

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 516
Желая на всички почиващи слънчево време и приятни емоции!

# 42
  • Мнения: 132
Здравейте, някой с отзиви за Дидим?

# 43
  • Мнения: 4
Galactic Voyager - Редовен потребител
"Но при авария не се дължи компенсация за закъснение на полет."

Техническа неизправност не е основание самолетната компания да не дължи обезщетения и въпросът ми е как е уреден този казус от превозвача, към туроператора - респ. от туроператора към клиента.

Последна редакция: пн, 05 юни 2023, 15:39 от cardinal

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Само да обърна внимание, че в групата за почивка на море и планина има много лош отзив за Камелия Айшен клуб. В случай, че някой го обмисля.

Общи условия

Активация на акаунт