На море в Турция - тема 79

  • 64 827
  • 742
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 3
Някой можа ли да помогне. Пътувам от кушадасъ до Созопол. Кой ферибот се ползва? Благодаря

# 736
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 747
Някой можа ли да помогне. Пътувам от кушадасъ до Созопол. Кой ферибот се ползва? Благодаря
От кога има такъв?

# 737
  • София
  • Мнения: 1 424
Някой можа ли да помогне. Пътувам от кушадасъ до Созопол. Кой ферибот се ползва? Благодаря
От кога има такъв?

Първо подводница от Кушадасъ до Чанаккале, оттам се прехвърляш на сал до Истанбул, излизаш на Черно море и всеки петък има ферибот до Созопол, ама върти през Одеса. Деба и въпрос не може да зададе човек вече, та затова е такъв отговора. Добре, че тая простотия довечера ще изчезне с новата тема.

# 738
  • sofia
  • Мнения: 700
Някой можа ли да помогне. Пътувам от кушадасъ до Созопол. Кой ферибот се ползва? Благодаря
От кога има такъв?

Първо подводница от Кушадасъ до Чанаккале, оттам се прехвърляш на сал до Истанбул, излизаш на Черно море и всеки петък има ферибот до Созопол, ама върти през Одеса. Деба и въпрос не може да зададе човек вече, та затова е такъв отговора. Добре, че тая простотия довечера ще изчезне с новата тема.
Аааа не, така хубаво описа маршрута, че мисля да го сложа на първа страница Stuck Out Tongue Winking Eye

# 739
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 747
Че аз съвсем сериозно си питам. Щото от години се говори за връзка Бургас - Истанбул и като цяло с удоволствие бих ползвала. Ама и вчера питах приятели-моряци- от Бургас за такова нещо и няма....

# 740
  • Мнения: 2 114
Чета противоположни по смисъл отзиви в Bookng  и в Tripadviser за разни хотели.

Разбирам, че има доста публикации, които са поръчкови и пр., но все пак ми се струват драстични разликите.

# 741
  • Sofia
  • Мнения: 3 809
Лично аз си "сверявам часовника" с Tripadviser. Мненията и снимките там са ми в пъти по-полезни и достоверни от тези в Bookng.

# 742
  • sofia
  • Мнения: 700
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт