Инсулинова резистентност и отслабване с НВ-ВМХ, кето - Тема 65

  • 22 161
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 677
Откъде го взимаш?
Защото аз миналата година трябваше кучешки препарат да взимам, па тия дни разбрах, че основната съставка всъщност се продава.
И то в агроаптеки.
Какъв е твоя? Спрей или на капки. Такива гледах.

# 16
  • Мнения: 27 521
Елора,
Скрит текст:
Фиприст комбо за най-големите кучета взех. Гледам дозировката да е като на Фронтлайн комбо кучета 40-60 кг. Обаче понеже беше в неделя и ми беше спешно /то като видиш чудовище на вратата на гардероба и на нивото на главата ти и...🤮 В неделя само един зоомагазин наоколо работеше, иначе си имам много наблизо и ветеринарна аптека. За друг път може и оттам да купя нещо.
Но са мутанти чудовищата тази година, втрещена съм от размера на някои...😬

# 17
  • Мнения: 4 486
Хлебарките не летят 😉

# 18
  • Мнения: 31 677
И аз така знам, сигурно са някакви техни братовчеди, летящи. Или бръмбари черни.

Долче,
Скрит текст:
Аз ще се отбия да купя чист фипронил от аграрна аптека и ще накапя нявсякъде.
То той е основната съставка, която ги мори. Фронтлайна е гнусно скъп. Едно време беше поносимо и го ползвах.

# 19
  • Мнения: 27 521
Хлебарките може и да не летят, но повече от чудесно се придвижват по вертикални повърхности...🤪
Елора, Фиприст комбо е на половината цена на ампула Фронтлайн. Даже и малко по-малко, но зависи откъде го купуваш.

# 20
  • Мнения: 4 486
Хлебарките може и да не летят, но повече от чудесно се придвижват по вертикални повърхности..
Като всички насекоми.

# 21
  • Мнения: 31 677
Долче, а фипронила е още по- евтин.

# 22
  • Мнения: 27 521
Знам, Елора. Но не ми се чакаше до следващия ден.

# 23
  • Мнения: 33 397
При мен от етажната собственост решиха да не пръскат за хлебарки, чак когато дойдат. Още не съм виждала. Направо ще откача, ако плъзнат. Мисля да викам фирма да напръска апартамента.

Да не е спам.


И аз си купих такъв бургер от сьомга. Хубаво казахте за размразяването😂

# 24
  • Мнения: 12 745
Вземи си от ултразвуковите уредчета за контакта, освен комарите прогонват и хлебарки и стоножки също. Хлебарките не са шега работа защото отделят силни алергени като се натръшкат, затова не съм много фен на отравянето им с химикали и слагането на разни капани. Не желая умрели хлебарки вкъщи, предпочитам да си вървят да си мрат другаде. Имай предвид само че ако вече има някакви, първите седмица-две тичат ошашавени насам-натам и се виждат повече. После вече не се връщат.

Тия ви бургери от риба не ги знам, но нормални кюфтета редовно съм мятала директно от фризера в еърфраера. Хем там е свинско, телешко... една сьомга ли няма да се сготви?

# 25
  • Мнения: 4 486
Багажът е готов! Само дето май е по-добре да тръгнем към Пампорово, отколкото към морето. 😆
Днес щях да правя експеримент за обяд, но не ми остана време. Та сготвих набързо постно прясно зеле и изпекох вратни пържоли.
Скрит текст:
Одеве един дядо такава работа ми отвори... Съжалих го само, защото беше възрастен човек. Ама и на такива трябва да им забранят да шофират. Бях да измия за утре колата и на връщане чакам на червен светофар, пред мен дядото. Светна зелено и той тръгва, ама не напред, а назад. Разсвирих се, няма кой да чуе братче и като каза тряяяс. Викам си ай, отидоха фаровете. Този човек дори и не разбра, че ме фрасна. Слязох, отивам до вратата му, викам ко прайш бе човек, той не стопля. Удари ме казвам, дръпни си колата напред. " Съединителя ми нещо проблем има, девойче"
Викам му, ама ти включи задна, вместо първа. "О, така ли съм направил?"
Както и да е, само стойката на номера ми беше счупена, направо я  доизкъртих на място, че номера висеше. Добре, че колата е голяма и тежка, че удържа на удара. Ако беше някоя по-дамска, щеше да се вдлъбне. Айде бегом към Практикер за нова стойка, добре, че имаше. Излязох, изкарах 2 отвертки от багажника, смених стойката, изчуках малко номера да го изправя и го турих. За втори път ми се случва да ме тряснат на заден ход

# 26
  • Мнения: 22 880
Ужас, Шарпи! Дано не станем и ние такива, ако доживеем старини.
Иначе за морето-там климатът е друг и ще е хубаво.Моя позната вчера се ожени там и по снимките съдя, че е топло.
Лек път и ползотворна почивка!♥

# 27
  • Мнения: 745
О Шарпи голямо приключение. Той добре че и тоз дядо добродушен. Че има и такива кривотии.
Времете ще е супер но морската вода още няма да е топла имай го впредвид. Тя стопля по-към края на месеца . Но пък на морето е чудесно аз съм морска и на мен морето ужасно ми липсва тук.
Ей ви и моят обяд който даже незнам ще изям ли 😃
Незнам защо така но гладна съм много, приготвя седна 2 хапки и съм се наяла 😂
Вчера се пъхнах в един панталон 6ойто го взех защото много ми хареса но ми беше много опънат в краката а на корема копчето се се закопчаване. Не съм се теглила скоро но откъм обиколки съм махнала определено. Та вм2ра го слагам закопчавам и той ми пада 😂😂😂

# 28
  • Мнения: 12 745
Браво за отслабването ама това ли само ти е храната дето се чудиш дали ще я изядеш?
Не те знам през останалото време колко ядеш ама пак нищо не е. Ти май беше казала че си спряла глутида или още си на него?

# 29
  • Мнения: 943
Аз пък нещо съм качила 1-2 кила...🙁. А последните 2 следобеда меря КЗ, защото чувствам нещо като лека хипогликемия и стойностите са 4.1 - 4.2. Обикновено се въртя около 5 - 5.5. Не е толкова голяма разликата, а се появява това гадно чувство..

Общи условия

Активация на акаунт