Знаменитости с близнаци

  • 79 927
  • 313
  •   1
Отговори
# 225
  • Viena
  • Мнения: 3 608
и аз тук

# 226
  • Мнения: 4 309
Цитат
Дженифър Анистън и Джон Майер са поредната двойка, която ще има близнаци, коментираха от сп. Star .
Двойката се събра миналия месец след като 39 годишната Дженифър премина през серия манипулации за плодовитост и сега е бременна с близнаци.

69

Поздравления за успеха им!
 Close Ама много грозно отразено...

# 227
  • Мнения: 342
Много се радвам за Дженифър Анистън, много я харесвам Grinning
Сега се поразрових и не намерих нищо по тази тема, май това са стари слухове от октомври 2008  newsm78

Последна редакция: нд, 23 авг 2009, 14:48 от Люлия

# 228
  • Мнения: 770


Близнаците на Федерер!

# 229
  • Мнения: 7 640
много ми харесват всички на снимката Heart Eyes

# 230
  • Мнения: 387
...Супер са наистина, и аз много се радвам за тях... Heart Eyes Heart Eyes





Момичета, чета ви редовно, но все нямам новини, мнооого сте бързи... Mr. Green

# 231
# 232
  • София
  • Мнения: 12 279
  Определено ми беше много интересно да прочета статията и да изгледам клипчетата.

# 233
# 234
# 235
  • Мнения: 770
http://www.novinar.net/news/bliznatci-nagore-po-notnata-stalbitc … MzAxMjszNw==.html

Ето още известни бг близнаци! Не знаех, че П.Владигеров е имал брат-близнак  Embarassed

# 236
  • Мнения: 4 309
http://www.novinar.net/news/bliznatci-nagore-po-notnata-stalbitc … MzAxMjszNw==.html

Ето още известни бг близнаци! Не знаех, че П.Владигеров е имал брат-близнак  Embarassed

На мен ми го разказа една бабичка в парка. Малко чики беше и много не й се вързах. Тя ми обясняваше, че имали разлика 3 дена.

Д-р Енчев със симетриите също има еднояйчен близнак, гледах ги в "На кафе".

# 237
  • Мнения: 3 638
"На 12 март 1899 г. на бял свят излиза Любен, а цели 18 часа по-късно на 13 март - Панчо. "

Много интересен факт. В наше време никой не би чакал толкова раждането на втория близнак, а тогава просто е нямало друга възможност. И какъв късмет и за майката и бебетата.  Simple Smile

# 238
  • София
  • Мнения: 12 279
  Това не е точно за знаменитости, но е интересно
  Miracle mum brings premature baby son back to life with two hours of loving cuddles after doctors pronounce him dead

   Преждевременно родени близнаци в 27 гс. След два часа борба докторите казват на родителите, че не могат нищо да направят и момченцето не е успяло да се пребори. Майката го взима, разповива ги и два часа го гушка на голо. Започват да се усещат отдевни вдишвания, на които лекарите не обръщат внимани. Тя изцежда капка коластра и я докосва до устичката му, в този момент момченцето отваря очички и започва да диша равномерно. В момента бебетата са на пет месеца и са в добро здравословно състояние.

# 239
  • Мнения: 3 376
Стопли ме тази история  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт