Какво помага при избиване на зъбките?

  • 1 719
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Коларгол за мазане на венци и чай ХИП-успокояващ!
Коларгол и за венци ли има  Thinking Аз мажа с Калгел, но ние още си нямаме зъбче !

# 16
  • Мнения: 5 362
Почти нищо не помага Sad!Аз съм давала по малко Панадол-вечер за да спи спокойно.
И аз.
А гелчетата са повече за успокоение на майката май,отколкото на детето.

# 17
  • София
  • Мнения: 35 950
Моята педиатърка ми препоръчваше да давам големи дози /големи за бебета/ вит.С.
Никога не сме имали проблем със зъбите.
Но за дозата говори с педиатъра.

# 18
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Нищо не помага.Сега купих пак гел за зъби Пенсорал и не знам още дали е ефикасен.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
А гелчетата са повече за успокоение на майката май,отколкото на детето.
Точно това е и моето мнение!  Peace

# 20
  • Мнения: 7 474
Само Панадола ни спасяваше ooooh!

# 21
  • Мнения: 34
И аз ползвам Хамомил  15СН - след ден два започва пълното действие и спи нощно време!Пробвай и успех!

# 22
  • Мнения: 193
И ние имаме тоя проблем в момента...то не е лигавене, то не е хленчене, то не е дъвкане на всичко, което му попадне...
Аз му мажа венците с Дентинокс гел - по принцип вечер преди лягане, но ако се налага и през деня. Панадол още не съм давала, но имам едно шише в готовност Simple Smile

# 23
  • Мнения: 318
Аз вечер освен Калгел с който го мажа, когато е належащо давам и Панадол бебе.

# 24
  • Мнения: 81
Генгигел е много добро, не екато упойка и не изтръпва устата от него - всичко за Димо пробвам първо на себе си Grinning и малко масаж с пръст на растящото зъбче, ние сега изкаарваме кътници и е тегоба всяка нощ...

# 25
  • до канала
  • Мнения: 518
генгигел бебе Peace

# 26
  • Мнения: 2 807
Солкосерил гел

# 27
  • Мнения: 528
Аз мазах с дентинокс и нищо.После с Калгол+нурофен за деца+панадол и ни облекчаваше ама за малко.Нема спасение от тях майка

# 28
  • Мнения: 63
VIBuRCOL- N
хомеопатичен продукт супезитории за бебета и деца при състочнич на нервност и температура

# 29
  • Мнения: 5 026
 Аз ползвам Дентинокс, давам и Панадол, но четох за Пансорал-някакъв гел от аптеките.

Общи условия

Активация на акаунт