Споделете каква козметика за лице ползвате?

  • 11 736
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 362
Като чета всички какво ползват - Шанел, Диор, Ив Сен Лоран, Ланком - просто ме е срам да кажа Mr. Green
Е що бе,кажи си! Wink
Аз ползвам Гарние и Ейвън.
За по-горе изброените просто нямам възможност да си ги купувам.

# 46
  • Мнения: 27 524
Малко е уморително да споделяме едно и също  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 5 317
Сменям постоянно козметиката.В момента се мажа с дневен на Регал и Колидерм и околоочен на Виши и Медобалм.Страшна комбинация. Mr. GreenДекоративната козметика ми е на всякакви марки.

# 48
Дневен крем - Vichy oligo 25,
нощен-Yves Rocher,
около очи-Leocrema Viso
Декоративна козметика-каквато ми хареса.

# 49
  • Мнения: 4 076
В момента ползвам бялата козметика на Weleda
. Чиста е, натурална. Доволна съм, но като свърши не знам в България къде ще намеря...
mam4e_mia би ли споделила нещо повече за Darphin и дали е натурална козметика, ама наистина натурална, а не с 2 натурални съставки за пълнеж Simple Smile  ? ( Май яко ме гони манията)
Моля те ако откриеш някъде Weleda,да споделиш.А тази Darphin какво представлява,каква е?Надявах се Д-р Хаушка да дойдат в БГ,малко ми е неудобно да ангажирам приятели от Германия да ми носят,но няма да стане в близките 2-3г.
Ползвам Апотекер Шелер,Икаров,2-3 червила на Манхатън и Бел и една черна очна линия на Флор Мар.

# 50
  • Мнения: X
Имам проблемна кожа- използвала съм Регал, Орифлейм, Ейвън, Виши нормадерм, Юсерин-за проблемна кожа; сега съм Авен Клинианс К и съм много доволна.Декоративната ми козметика е предимно Мейбъллин. Peace

# 51
  • Мнения: 89
Като чета всички какво ползват - Шанел, Диор, Ив Сен Лоран, Ланком - просто ме е срам да кажа Mr. Green
ТЪЙ са богатитееееееееее Joy
ама ти небой се, не си сама .Ние сме ценители на родното

# 52
  • Мнения: 577
аз използвам хидратиращата серия за лице на Christian Dior
спирала Diorshow,червило Diorkiss,молив crayon eyeliner   и лосион за тяло Eau swelte

# 53
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
В момента ползвам бялата козметика на Weleda
. Чиста е, натурална. Доволна съм, но като свърши не знам в България къде ще намеря...
mam4e_mia би ли споделила нещо повече за Darphin и дали е натурална козметика, ама наистина натурална, а не с 2 натурални съставки за пълнеж Simple Smile  ? ( Май яко ме гони манията)
Моля те ако откриеш някъде Weleda,да споделиш.А тази Darphin какво представлява,каква е?Надявах се Д-р Хаушка да дойдат в БГ,малко ми е неудобно да ангажирам приятели от Германия да ми носят,но няма да стане в близките 2-3г.
Ползвам Апотекер Шелер,Икаров,2-3 червила на Манхатън и Бел и една черна очна линия на Флор Мар.

lilac, Weleda не съм открила все още в Бг. Аз мойте ги бях купила от Франция.

Darphin не знам какво представлява, за това и питах, но за съжаление не получих отговор.

Dr. Hauschka може да си купиш от www.strawberrynet.com. Ако не знаеш как става има доста теми тук за Ягодката, от които можеш да се осведомиш. Аз все още не съм ползвала Dr. Hauschka , но смятам да си поръчам на тази марка. Може ли да споделиш впечатления?

# 54
  • Мнения: 6 624
Почистващи-Виши и  Payot
маски -Елизабет Арден
дневен -Талион
нощен-избелващ гел на Неострата
околоочен -Орлан
 
 
 
 
 
 
 

Общи условия

Активация на акаунт