Споделете каква козметика за лице ползвате?

  • 11 727
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 817
За бяла ползвам Дарфен ,Дарфен и пак Дарфен просто съм влюбена в нея....................дори професионалните процедури на които ходя пак са с нея.
За декоративна Шанел и Гарлен Hug

# 16
  • Мнения: 1 727
Предпочитам да ползвам за лице медицинска козметика, тъй като съм с проблемна кожа - Avene, Eucerin, La Roche Posay, Exfoliac, Vichy. Но съм ползвала неща и на L'Oreal, Elea, Талодерма, Neutrogena. От декоративната предимно Manhattan и Seventeen в последно време. За декоративната козметика, гледам продуктите да са в цветова гама, която на мен ми харесва, да не дразнят кожата и да не миришат гадно на химия.

# 17
  • Мнения: 1 014
Chanel precision i трите стъпки на Clinique. Редувам ги.

# 18
  • Мнения: 527
В момента ползвам L'OREAL Refinish /пилинг в 2 стъпки, два пъти седмично/, през останалото време L'OREAL Triple active jour, за почистване на лицето в момента ползвам  Nivea - Nivea augen make-up entferner lotion и Nivea cremige wasch-emulsion. Околоочният ми свърши и в момента съм в процес избор. Декоративна козметика имам каква ли не Буржоа, Нина Ричи, Ревлон, Макс Фактор, Лореал и др.

# 19
  • Мнения: 5 103
Бяла козметика-La Roche Posay/ хидратираш крем + термаална вода/, крем за тяло Clarins.
иначе YSL /  спирали/ , kryolan всикчо друго, не бих ги сменила за нищо на света Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 4 668
Аз пък си ползвам Нивеа Визаж - гел за измиване на лице и крем Нивеа  Peace. Много добре ми понася .
Шампоанът ми е също Нивеа , маската за коса даже не я знам каква марка е ...
Декоративна почти не ползвам , макар че имам доста неща . Слагам си само фон дъо тен Макс фактор и лек гланц за устни ...
Като ви гледам какви сте кокони  Flutter
Аз обаче злоупотребявам с парфюмите ... обожавам да си купувам ... и после не мога да ги използвам  Sick

# 21
  • Мнения: 1 616
Бяла козметика - дневен крем и крем за околоочния контур на Ив Роше, за нощен крем ползвам ревитализиращия балсам за сияйна кожа на Орифлейм.
Декоративна - нямам слабост към определена марка, имам продукти на Живанши, Голдън роуз, Манхатън, Руби роуз, Флормар, Орифлейм и Ейвън.
Шампоани - на Ив Роше и Рьоне Фюртрер.

# 22
  • Мнения: 2 936
бяла-в момента е ЛАНКОМ
декоративна-цпирала Ланком,,страхотна е!червила,сенки,моливи-Буржоа,Манхатън,Мейбълин,Пупа

# 23
  • варна
  • Мнения: 564
аз ползвам измиващ гел на Нивея визаж и продуктите на ЕУЦЕРИН-тоалетно мляко, тоник и матиращ крем. Продуктите на Клиник също са изклучителни, както и всички тези скъпи марки, които изброявате, но са доста скъпи.Вие, мами, можете ли да си го ;позволите всеки месец да заделяте от семейният бюджет една сума от 100-140 лв. само за крем+придружаващите го продукти?Е,ако имате-добре, но аз съм майка на две деца и въпреки че си позволявам много неща, не бих ползвала скъпа козметика.Тези пари бих ги дала за децата си.А и аз сега съм на 26 и нямам такава нужда, но като свикне кожата с по висок клас козметика отсега,след 15 год незнам дали ще мога да си го позволявам.Затова не е срамно да си кажа, че не пол;звам маркова козметика като вас.

# 24
  • Мнения: 812
аз ползвам измиващ гел на Нивея визаж и продуктите на ЕУЦЕРИН-тоалетно мляко, тоник и матиращ крем. Продуктите на Клиник също са изклучителни, както и всички тези скъпи марки, които изброявате, но са доста скъпи.Вие, мами, можете ли да си го ;позволите всеки месец да заделяте от семейният бюджет една сума от 100-140 лв. само за крем+придружаващите го продукти?Е,ако имате-добре, но аз съм майка на две деца и въпреки че си позволявам много неща, не бих ползвала скъпа козметика.Тези пари бих ги дала за децата си.А и аз сега съм на 26 и нямам такава нужда, но като свикне кожата с по висок клас козметика отсега,след 15 год незнам дали ще мога да си го позволявам.Затова не е срамно да си кажа, че не пол;звам маркова козметика като вас.

Съгласна съм Peace

# 25
  • Мнения: 1 167
Бяла козметика-Avon, Oriflame, Талодерма, Рефан
Декоративна -Max Factor, Flormar, Руби Роз,Avon и др.

# 26
  • Мнения: 1 028
Измиваща гел-пяна за лице на "Ейвън",крем за лице не ползвам,защото смених 100 марки,включая и скъпи,така и не намерих крем,който да се справи с комбинираната ми кожа/да не лъщи и да свива порите/,ФДТ ползвам рядко имам на "Ейвън"- матиращ и на "Чикого",пудра,също рядко-и тя е на "Чикого",спиралата е Волюм експрес на "Мейбълин",сенки и моливи не ползвам,за устните-имам 2 гланца на"Нивеа",единия роза,другия череша,и 2 дълготрайни червила на "Ейвън",които са много сполучливи,според мен.Аа и на "Буржоа" имам едно,ама нещо вече не се харесвам с него и тъй си седи.

# 27
  • Мнения: 3 453
лореал пур зон

# 28
  • Мнения: 661
Бяла козметика: BIODERMA (измиващ гел и крем за лице)
Декоративна козметикa: ARTDECO,L'OREAL,MaxFactor,Seventeen,Radiant,Essence,Golden rose,Classics,Maybelline,Oriflame,Bourjois,Rimmel,Manhattan.

Последна редакция: ср, 17 яну 2007, 15:30 от violetov charomat

# 29
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
В момента ползвам бялата козметика на Weleda. Чиста е, натурална. Доволна съм, но като свърши не знам в България къде ще намеря...

mam4e_mia би ли споделила нещо повече за Darphin и дали е натурална козметика, ама наистина натурална, а не с 2 натурални съставки за пълнеж Simple Smile  ? ( Май яко ме гони манията)

От декортивната - влюбена съм в сенките на Chanel ( Les 4 ombres И Ombre irrelle ) !!!

Общи условия

Активация на акаунт