Най-тъпите реклами

  • 24 567
  • 484
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
..............гълтай КАЛОРЕКС   Mr. Green

..............или пък ОБЛЕЧИ ТОВА Mr. Green

Последна редакция: пт, 12 яну 2007, 20:04 от mylenka

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Един билборд на магистрала Тракия ми стана любим по празниците. Продуктът е олио Бисер. Едно ковчеже с бижута и сред тях - какво? - олиооооо. Слоугън: "Бижу за всяка домакиня" (или нещо от сорта). Благодаря казвам аз на таквоз бижу  Stop
Другото е от един линк, който Сопранов беше пуснал. Пак за олио - май беше Плиска. Рекламно лице - Веселин Маринов, седнал във фотьойл сред слънчогледови поля. Слоугън: "Обречен на щастие с олио Плиска". Въй  ooooh!
И с толкова нещастна физиономия, все едно са го карали да го гълта това олио от бутилката...

# 17
  • Мнения: 2 716
Тъпи са ми тия, които не ти оставят следа за рекламирания продукт. Гледаме реклама с някакви коне.
Аз: Много я харесвам тази реклама. Май беше на някаква ракия?
Съпругът: Не. Май на GSM-оператор?
А тя се оказа на Еврофутбол  Joy

# 18
  • Мнения: 245
мене много ме дразни рекламата за разделно събиране на боклука-сещате ли се #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 19
  • Мнения: 3 447
И с толкова нещастна физиономия, все едно са го карали да го гълта това олио от бутилката...
Тя си му е такава по дифолт  Mr. Green

Тъпи са ми тия, които не ти оставят следа за рекламирания продукт.

Даа, това е една от клопките, в които попадат рекламистите... Правят много добър клип (този с конете е такъв), но запомняш клипа, а не продукта. Аз имам любими клипове - на една марка черна техника (с едни подскачащи цветни топчета) и на една марка бира (с един клуб, в който всички започват да се гърчат заразително), но така и не мога да запомня марките, които рекламират  Crazy

# 20
  • Мнения: 5 622
мене много ме дразни рекламата за разделно събиране на боклука-сещате ли се #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Хехе, какво съвпадение- тъкмо пуснах тема за тази реклама...

# 21
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Айде пак в темата за рекламите да се набутам Laughing.
"Обречен на щастие с олио "Плиска" е култова просто. Държи първенството по простотия.

ПП. Тази с топчетата ми е любима, на Сони е:)

# 22
  • Мнения: 2 716
Тази с гърчещите се на бира на мен ми е любима. Ама и аз не мога да запомня бирата  Twisted Evil
А се сещам за дразнещото: "Просто бъди мъж!"

# 23
  • Мнения: 1 520
Другото е от един линк, който Сопранов беше пуснал. Пак за олио - май беше Плиска. Рекламно лице - Веселин Маринов, седнал във фотьойл сред слънчогледови поля. Слоугън: "Обречен на щастие с олио Плиска". Въй  ooooh!

 hahaha hahaha hahaha

# 24
  • Мнения: 669
Гърчат се в рекламата на Хайникен. Супер!
Най-гнусна- Продукт от щастливи прасета и талантлив продуцент #2gunfire #2gunfire И фона е на култовата песен от гениалният мюзикъл "Ах, този джаз!"-" Bay,bay live"!!!
Новата на Мтел - където ловец стреля и падат две патици (това е бонус 2 за 1) и той се кефи!!! #Cussing out

# 25
  • Мнения: 7 723
Току- що, ушите ме доловиха звук, откъм телевизора:
"Ммм.ММММММММММмммммммм- мммМММММММММ..........."
... или нещо подобно  Shocked
Като се погледнах- СОЛАНО- без захар   Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 897
Другото е от един линк, който Сопранов беше пуснал. Пак за олио - май беше Плиска. Рекламно лице - Веселин Маринов, седнал във фотьойл сред слънчогледови поля. Слоугън: "Обречен на щастие с олио Плиска". Въй  ooooh!

 hahaha hahaha hahaha

 Joy

# 27
  • Мнения: 410
  Много ме дразни тази на нещо за простата. Е как пък като му се допикае ма мъжа ми нощем да не светна лампата и да му направя физиономия от рода на "как си?"

Последна редакция: нд, 14 яну 2007, 20:59 от galq

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 961
Дразнят ме шопите с мацката в багажника и мобилния телефон. Простотия.

# 29
  • Мнения: 14 654
не помня на коя бира беше рекламата, но седи един чичко пийва малко с гадната си уста и каза, "но това... е най-важното!"

Общи условия

Активация на акаунт