Чихупинчер

  • 658
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте Simple Smile
Имам кученце от така наречената порода “чихупинчер” - майка пинчер,баща чихуахуа.. на 2 месеца сме,всичко ни е наред,но ушите са ни клепнали.. виждам много други кученца ,които не са чистокръвни на 1/2 месеца с вече изправени уши… четох,че мога с някакъв вид пластир дали ги залепим,но моля за съдействие,как става това .. ако някой е имал подобен казус да сподели, ветеринарката каза,че е рано за добавки,витамини и тн.
Моля за съдействие!

# 1
  • София
  • Мнения: 13 082
Кученцето още е малко. Ще се изправят, стига да не ги пипаш. И да го храниш правилно. И да не е отбито твърде рано от майката.
Може и да не се изправят, защото това не е порода, а кръстоска. Ако не се изправят, ще спреш ли да го обичаш?
На детето си би ли лепнала пластири на ушите?

# 2
  • Мнения: 1 797
Оставете кученцето намира.Няма никакво значение как са му ушите.
Домашния любимец е част ат семейството.

# 3
  • Мнения: 1 797
Ушите на пинчери и подобни не трябва да се пипат докато са малки, иначе се ,,чупят" ( не знам дали си има тона дума),и си остават клепнали. Нашето голямото остана с клепнали уши, но с малкото вече знаехме и сега са му щръкнали.
И моля ви, не му лепене ушите.

# 4
  • Мнения: 482
Дано животинката има късмет...че с такива стопани дето се интересуват от ушите...

# 5
  • Мнения: 1 908
Оставете животинчето на мира . Не го тормозете излишно . Ако е с клепнали уши няма ли пак да го обичате ?

# 6
  • София
  • Мнения: 861
На детето си би ли лепнала пластири на ушите?
Майтапът настрана, ама има такива, т.нар. Отостик, и в аптеката доста родители ни ги търсят... Sweat Smile За кучета не съм виждала - и все пак знам ли какво се предлага по ветеринарите аптеки и зоомагазините. Не пречи да се пита, ако е толкова важно за стопаните.

Общи условия

Активация на акаунт