Какво ще купя отново - 7

  • 94 970
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 868
В Била тяхната марка масло е на 3,99 лв. до сряда включително. Маслото е хубаво.
   https://mysupermarket.bg/product/mlechni-i-yajca-ma … sp;    

# 721
  • Мнения: 2 902
Кое точно брашно наричате силно? Благодаря.
С високо белтъчно съдържание. Над 10% - 12, 13, 15%. Колкото е по-висок процента на белтъчини, толкова по-силно е едно брашно. Глутена в такова брашно прави здрави, дълги и жилави нишки.

# 722
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Доволна съм от това краве масло:

Купувам го на бомбички от по 500гр. Цената му е 17.40лв. за кг.
Пише "мандраджийско", но си е чисто краве масло без типичния и специфичен аромат за "мандраджийското масло".
У нас много се харесва, мирише на масло, държи се като масло, топи се като масло и е вкусно. Grinning
От къде го купувате?

# 723
  • Мнения: 1 711
В Била тяхната марка масло е на 3,99 лв. до сряда включително. Маслото е хубаво.
   https://mysupermarket.bg/product/mlechni-i-yajca-ma … sp;    

На мен адски ми бие на маргарин. Веднъж се излъгах.

# 724
  • Мнения: 24 636
Миналата седмица маслото Монарх в Била беше 5лв.  Следете промоциите. По- добре дайте 1лв повече, но си вземете масло, не по-евтин боклук

# 725
  • Мнения: 9 592
маслото в жълтата опаковка на била е добро и въобще не  е боклук. много пъти съм го ползвала, монарх от била пък не ми харесва особено.

# 726
  • София
  • Мнения: 3 877
И аз не харесах Монарх-а.

# 727
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 868
В Била тяхната марка масло е на 3,99 лв. до сряда включително. Маслото е хубаво.
   https://mysupermarket.bg/product/mlechni-i-yajca-ma … sp;    

На мен адски ми бие на маргарин. Веднъж се излъгах.

Странно, на мен досега не ми се е случвало.

# 728
  • In transit
  • Мнения: 11 983
Миналата седмица маслото Монарх в Била беше 5лв.  Следете промоциите. По- добре дайте 1лв повече, но си вземете масло, не по-евтин боклук
Монарх се препакетират у нас. За мен е на едно ниво с масовите немски масла, които пакетират тук, т.е ниско. 

И аз предпочитам маслото на Била, пред Монарх.

# 729
  • Мнения: 15 412
Маслото Мероне купувам от квартален супер във Варна, но предполагам го има и другаде.

# 730
  • Мнения: 1 224
Аз също бях доволна от маслото на Била, но преди коледните празници попаднах на много лошо . Не мисля да го купувам занапред. Монарх също спрях да купувам. Харесвам едно Ирландско от Лидл.

# 731
  • Мнения: 116
Препоръчвам този препарат за съдове с две ръце. Уникален е!

# 732
  • София
  • Мнения: 507
Аз препоръчах суджук (телешки) на Тагара. Магазинът е срещу входа на 93.СУ.

# 733
  • Мнения: 12 236
Препоръчвам този препарат за съдове с две ръце. Уникален е!


Точно от него пък аз съм на противоположно мнение. Никаква не я върши. Със съдомиялна съм и ползвам препарат точно за два тефлонови тигана и няколко ножа, не може да се справи с мазното е тва е.

# 734
  • Мнения: 3 148

Много ми хареса.От Метро,но сигурно и другаде се продава.

Общи условия

Активация на акаунт