За срещите с бившите ?

  • 2 813
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз пък си нямам бивши. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 677
Не се поздравявам с бивши,не са ми приятели!!!Те са история...
Не те кефи Историята ли?А не е ли твоя?

# 17
  • Мнения: 161
само с едно от бившите ми е трудно да се видя,защото като го видя цялата изтръпвам и загубвам ума и дума(последният път беше преди около 7години).доста неща останаха недоизказани. Embarassed

# 18
  • Мнения: 10 758
само с едно от бившите ми е трудно да се видя,защото като го видя цялата изтръпвам и загубвам ума и дума(последният път беше преди около 7години).доста неща останаха недоизказани. Embarassed
ауууу и аз имам един такъв.Малиии, кат го видя и колената ми омекват Crazy

.
Но последния мухльо /не знам как да го нарека друго/, който все още ми дължи 3000 лв и големият баровец не ми ги връща... Преди се чудех защо предишната му бивша като го видеше го подминаваше. Направо главата не ми го събираше, що за възпитание.
Но сега ако видя, ще го подмина и окото ми няма да мигне.
Що ше го подминаваш...по-добре му избий зъбките.

# 19
  • Мнения: 2 237
Най-странното е че децата ни носят едно и също име  hahaha

Мацко, да не е мъжО ми... newsm78
Както знаеш и щерката е Калина... Wink



Забравяш,че аз не съм от София   Mr. Green
Плюс това пичът си има момче. (Калин)
Та не е мъжО ти,макар че като гледам каква готина жена има,сигурно и той е такъв  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 10 310
Абе... с повечето бивши, като се видим и си се радваме, всеки се хвали я с деца, я с нова работа или къща....с бившия  обаче се видяхме за първи път след 5 години в супермаркета  Mr. Green и се подминахме...

# 21
  • Мнения: 2 309
Не се поздравявам с бивши,не са ми приятели!!!Те са история...
Не те кефи Историята ли?А не е ли твоя?

Моя-твоя,история е!Явно не ме кефи,щом се е стигнало до там Mr. Green

Виж сега,ти си късметлия,че ти правят подаръци на детИто и ако кажеш,че ти "утолява" сексуалния глад от време на време Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 2 437
С някои се виждаме, с някои не сме се чували от Тогава  


# 23
  • Мнения: 677
.. и ако кажеш,че ти "утолява" сексуалния глад от време на време Mr. Green
[/color][/b]
Рожбе,ти издрънча  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 490
Абе кви приятели, кви пет лева!!!

# 25
  • Мнения: 1 233
Поздравяваме се само.

# 26
  • Мнения: 2 897
Абе... с повечето бивши, като се видим и си се радваме, всеки се хвали я с деца, я с нова работа или къща....с бившия  обаче се видяхме за първи път след 5 години в супермаркета  Mr. Green и се подминахме...

И аз имам съмнения,че моя бивш ще ме подмине Thinking (но няма да му се сърдя за което...)
Наде,много сходства,много нещо Laughing

# 27
  • Мнения: 2 159
с някои сме приятели с други не сме се засичали от цяла вечност, но винаги ми е ставало приятно да се срещнем Wink

# 28
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Кефя се, че ги е яд, че са бивши!!! Grinning

# 29
  • Мнения: 2 353
  С много от тях бяхме приятели преди да се омъжа. Вече не мога да лющя бира до пет сутринта със стари севди, но винаги се радвам когато се срещнем случайно. Изключвам гаджета за по два дни, вече сме стари и не се помним. "Ти на кого беше", дето се казва newsm78

Общи условия

Активация на акаунт