За срещите с бившите ?

  • 2 814
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Гледаме се... и само ние си знаем какво си казваме с поглед Wink  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 10 758
Не се поздравявам с бивши,не са ми приятели!!!Те са история...
Не те кефи Историята ли?А не е ли твоя?

Моя-твоя,история е!Явно не ме кефи,щом се е стигнало до там Mr. Green

Виж сега,ти си късметлия,че ти правят подаръци на детИто и ако кажеш,че ти "утолява" сексуалния глад от време на време Mr. Green

Не от време на време, а постоянно му го утолява Mr. Green

# 32
  • Мнения: 560
Много странно-почти не се засичам с някой от бившите.Чувам се само с един,който беше много несериозен,но много честен и си останахме приятели.Живеев в един блок,но рядко се виждаме.Затова пък ми се обажда и винаги ми е приятно.
Ама 2-3-ма,които не искам и да ги виждам.

# 33
  • Мнения: 2 407
Поздравявала съм се някой, с някой се правиме, че не се виждаме.

# 34
  • Мнения: 5 140
С всички бивши съм в добри отношения и се радвам като ги видя  Laughing....освен ЕДИН, Crossing Armsнего със сигурност бих подминала.

# 35
  • Мнения: 5 713
Не съм ги срещала много отдавна, не ги знам изобщо къде са и какво правят. А и аз живея от 2-3 години в други градове. Но един ще ми е много приятно да го срещна.  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 805
Че аз, к'ато изляза всеки пети ми е бивш. Да не взема сега да се гръмна. Нямам проблем да ги срещам. В спомени прекрасни се потапям. С някои поддържаме доста сериозна куреспонденция.

# 37
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Различно...
С един се подминаваме като трамваи...
С друг си казваме по 2-3 приказки, от любезност някак.
Но с трети пък си пием кафе и спокойно говорим за сегашните си половинки  Laughing

# 38
  • Мнения: 1 520
Не точно по темата, но от няколко месеца ми се ще да се засека с едно лице, ама нъцки - голяма е тая София.

# 39
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073

И ние така,но вътрешно ми е едно такова никакво Embarassed,макар,че отдавна не съм ги виждала Wink

# 40
  • Мнения: 1 941
Наскоро се преместих на две преки от къщата на предишната ми голяма любов. Той вече е женен и с дете и често се виждаме на улицата - той с количката и жената. Казваме си по едно вяло здрасти, колкото да не е без хич и всеки обръща глава на другата страна. Разделихме се много гадно и макар, че вече са минали поне 3-4 години и на двамата ни личи, че все още сме си сърдити. А бяхме голяма любов. Егати пак даже ми стана кофти като се сетих ....  smile3518 Weary smile3506

# 41
  • Мнения: 1 418
Повечето не ги помня.Единствено с бившият си съпруг контактувам по телефона.

# 42
  • Мнения: 92
Аз съм в много добри отношения с бившите си гаджета.Не си заслужава да се караме.

# 43
  • Мнения: 2 952
все едно подминавам дърво Rolling Eyes празна работа

# 44
  • Мнения: 2 891
Да ви кажа, много се радвам да ги видя винаги, но от прекалено гостоприемство и свободомислие, изпаднах в ужасна ситуация. Голямата любов дойде у нас и ме обра Shocked

Общи условия

Активация на акаунт