Модна къща- сериалът

  • 6 043
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Гледам го. щото май няма друго за гледане по това време..иначе бих го заменила, не е кой знае какво, но става  Peace

# 16
  • Мнения: 410
Става, но да спрат да ми повтарят какво се е случило преди 4 минути.

# 17
  • Мнения: 3 216
А някой може ли да ми каже Ланс кого уби?

# 18
  • Мнения: 156
Детектива,който е наела Глория,за да ги заснеме с нея и тя да може да прати снимките на Мишел

# 19
  • Мнения: 391
И една серия не можах да изгледам .Скучен ми е .А и актьорите са  прекалено захаросани.

# 20
  • Мнения: 7 430
Разтоварващо сериалче,без сюжет,но с красиви актьори!
Мен ми допада,защото си е типично америкън-интриги,секс,лъжи и ми харесва и ,че е за мода.

И аз така...а и като няма друго интересно Wink

# 21
  • Мнения: 2 498
Детектива,който е наела Глория,за да ги заснеме с нея и тя да може да прати снимките на Мишел
Защо пък уби детектива?То май Глория е за убиване-голяма кучка е...

# 22
  • Мнения: 156
Ми питаше го дали Глория го е наела,а той отричаше и Ланс нещо превъртя,а и беше пиян.След това намери сметка за детективска услуга,пишеше името на Глория и отдолу-Платено!

# 23
  • Мнения: 82
Не е лошо сериалчето, става Peace
Предпочитам го пред латиноамериканските сериали- много серии и ясен финал Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 446
В събота повторението най си заслужава!

Всичко се вижда. А кой е Бо Дерек?

# 25
  • Мнения: 952
В събота повторението най си заслужава!

Всичко се вижда. А кой е Бо Дерек?
Мария Джани шефката на модната къща

# 26
  • Мнения: 1 446
Тенк ю, баби!  Hug
Днес си намерих инфото в imdb.com
Повече се интересувах от синчето, но се оказа, че няма много негови снимки в нето, жалко, защото е голЕмо сладурче !

# 27
  • Мнения: 537
Не ме грабна този филм, скучен ми е и объркващ.

# 28
  • Мнения: 1 448
А аз така и не разбрах, този сериал сага ли е тип "Дързост и красота" и ли приключва след 100-200 серии  Laughing

# 29
  • Мнения: 537
Не знам колко серии са закупили, сигурно всичките, то има за сега само 1 сезон от 56 серии. Предпочитам в този часови пояс накоя 30 мин. комедия.

Общи условия

Активация на акаунт