Пак за памперсите

  • 2 315
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
И аз поради липсата на Мамиа на пазара минах на други.Иначе от тях си бях много доволна.
Сега сме с Кан-бебе.Не са пропускали и засега съм доволна.

# 16
  • Мнения: 683
Аз ползвам Libero и съм много доволна. Излизат около 27ст на памперс.
само за най-малкия размер,другите са по-скъпи и от памперс.Аз сега пробвах Canbebe и определено съм доволна повече от колкото на Pampers.

И аз ползвах накрая от тях.

# 17
  • Мнения: 962
Ние ползваме "Вижу"-0,25лв/1бр купуваме ги от Санито в Тракия/Пловдив/
"Заки"-0,25лв/1бр от търговийте на Брезовско шосе
Доволни сме!

# 18
  • Мнения: 100
Веднъж се прецаках да взема Libero.Горкото детенце всяка сутрин се събуждаше мокро до шията CloseА пък от мокрите кърпи,които бяха подарък дупето и стана цялото червено.Пак сме на Pampers,и не мисля повече да експериментирам.

# 19
  • Мнения: 7 186
Като беше бебе ползвах и бях най- доволна от Либеро, сега ползвам Памперс.
Веднъж взех да пробвам Молфикс, но ми се видяха ужас- пропускат и нямат ластици горе.
Мамиа са хубави, но наистина трудно се намират.

# 20
  • Мнения: 942
аз съм доволна и от Либеро и Мамиа,но последните наистина ги намирам трудно

# 21
  • Мнения: 887
Много марки съм купувала,но в крайна сметка залагам само на Pampers.

# 22
  • Мнения: 2 897
за мен Памперс са най-добри и вече не експериментирам

И за мен Памперс са най-добри.Никога не сме имали проблеми с тях Peace

# 23
  • Мнения: 1 382
Много съм доволна от Мамиа, намирам ги в пакетите на Момми и са по 26 стотинки, но не във всички партиди са Мамиа. Една продавачка ме отвори на тази далавера Simple Smile

# 24
# 25
  • Мнения: 1 425
С дъщеря ми много експериментирах, какво ли не сме ползвали но само от Мамия бях доволна и разбира се Памперс. Сега за сина ми ползвам само Памперс.
Във Варна има Мамия, дори са с нов дизайн много сладурски.

# 26
  • Мнения: 5 140


"Либеро" и "Дайперс" са ми фаворит, добро съотношени м/у качество и цена  Peace


Huggies също. Peace

# 27
  • Мнения: 155
Ползвам  Libero и съм много доволна, но честно казано досега не съм ги купувала за 27 ст. Къде е това? Големите Мега пакети в Метро  пак излизат над 30ст бройката!

# 28
  • Мнения: 100
И аз съм много доволна от Мамиа, защото имат ластик и цената е много добра (0.28лв за най-големия размер), но не зная дали ще има зареждане скоро. А относно Clever - направих грешката да взема цял пакет (някой ми ги похвали) и ужас.... Подсече се, обрина се....отвън са направени от найлон и запарват много. През деня ползваме Can Bebe, харесвам ги, но през нощта пропускат и сутрин сме целите мокри (същото важи и за Памперс). Убедих се, че за нощно време памперса трябва да е с ластик!

# 29
  • Мнения: 506
Мамията при нас не върши работа - все й е влажно дупето. Бях доволна от Хъджис, но последния път много ми пропускаха. Сега пак съм в чуденка  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт