Отговори
# 60
  • Мнения: 316
Не съм използвала корейска слънцезащита, но с удоволствие бих опитала.

# 61
  • Мнения: 672
Досега не съм използвала корейска слънцезащита, но искам да пробвам. Използвам слънцезащитни продукти, като се доверявам на познати марки.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
Не съм ползвала корейска слънцезащита, чела съм положителни отзиви и много бих искала да ги пробвам. С много бяла и чувствителна кожа съм и ползвам целогодишно 50+ фактор.
Критериите по които избирам кремовете си са на първо място - висок фактор, да не запушват порите, да се нанасят лесно. Понякога избирам оцветен вариант.

# 63
  • Мнения: 152

Използвам корейска козметика от близо година. Много съм доволна. В момента активно използвам слънцезащитен крем на марката Isntree - много лека и приятна текстура. Не оставя бели петна по лицето. При избора на слънцезащита за лице водещ за мен е SPF фактора.

# 64
  • Мнения: 85

Не съм използвала корейска слънцезащита. Обикновено използвам 50 фактор, който съм закупила за детето си. За лице гледам да не омазнява прекалено много, за тяло да е с мокър ефект, т.е. при изпотяване или намокряне да трае върху кожата.

# 65
  • Мнения: 39 735
Да, ползвала съм (и в момента ползвам) корейска слънцезащита.
Моите критерии са висок слънцезащитен фактор, бързо попиване, да не оставя бял финиш, удобна опаковка, а ако има и избелващо действие- още по- добре.

# 66
  • Мнения: 1 024
Не съм ползвала корейска слънцезащита до сега, наскоро прочетох отзиви , че други жени са ползвали и са много доволни. Решила съм , че ще си закупя някой ден .
Когато избирам за себе си слънцезащитен крем, държа да бъде с най-високия фактор , лесно да се нанася , да не оставя петна по дрехите ми и да не прави кожата ми мазна .

# 67
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 840
Не съм ползвала корейска слънцезащита досега, но обмислям да пробвам.
Критериите, по които подбирам слънцезащитните продукти са: фактор, филтър, цена.

# 68
  • Мнения: 1 385
За ежедневието ползвам единствено корейски слънцезащити, а и като цяло корейски продукти. Винаги вземам най-висок фактор и не пропускам да я нанеса под грима. Като цяло от опита ми, корейската слънцезащита се държи много добре под грим, попиват добре и не го свличат, което за мен са основни критерии.

# 69
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Не съм използвала слънцезащитен крем на корейска марка, но съм ползвала други продукти.
Избирам леки, немазни текстури, защото съм със смесена кожа на лицето.
Също така и да е бюджетна слънцезащитата.

Последна редакция: пн, 12 юни 2023, 13:36 от DimiLoca

# 70
  • Мнения: 1 983
Не съм използвала корейска слънцезащита, но бих пробвала с удоволствие.
Слънцезащитата избирам да е максимален фактор, с по-нежни формули, защото сме с чувствителни кожи цялото семейство.

# 71
  • Благоевград
  • Мнения: 514
Използвали ли сте корейска слънцезащита? Разкажете ни повече за вашия опит с подобни продукти или споделете по какви критерии избирате ежедневната си слънцезащита.

Не, не съм ползвала корейска слънцезащитна, но тъкмо вчера си мислех че следващата ми слънцезащита ще е такава. Критериите ми са да е лека и да попива бързо, да не запушва порите и да няма прекалено силен аромат, тъй като кожата ми е мазна и чувствителна.

# 72
  • Мнения: 342
Досега не съм използвала корейска слънцеза щита.Моят критерий при избора на слънцезащитна козметика е да попива добре и да не оставя мазен или бял филм върху кожата.

# 73
  • Мнения: 1 189
Не съм ползвала корейска слънцезащита. Използвала съм за друга корейска козметика с добри отзиви и мнения. Тъй като изгарям бързо от слънцето търся да е висоок защитния фактор.

# 74
  • Мнения: 1 150
Не съм използвала, но много бих искала.

Общи условия

Активация на акаунт