Мляскат ли ви

  • 2 814
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
По скоро докосване на бузките се получава Laughing, не мляскам никой  Mr. Green
И аз така, ама казвам "Мляс, мляс" Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 537
По скоро докосване на бузките се получава Laughing, не мляскам никой  Mr. Green
И аз така, ама казвам "Мляс, мляс" Mr. Green
Ама с думи ли го казваш,или само издаваш такъв звук? Laughing

# 17
  • Мнения: 3 423
Аз затова и не поканих много хора на сватбата си.
Някои от дете съм ги намразила заради целувките.
А иначе добре, че не живеем във Франция, там и
за добрутро, и за лека нощ, и за здравей, и като се
връщаш или отиваш до магазина, се целуват по 4 пъти.

# 18
  • Мнения: 10 758
По скоро докосване на бузките се получава Laughing, не мляскам никой  Mr. Green
И аз така, ама казвам "Мляс, мляс" Mr. Green
Ама с думи ли го казваш,или само издаваш такъв звук? Laughing
С думи бе, нали за тва казах - казвам.

# 19
  • Мнения: 5 103
Mного мразя, ама се дърпам да покажа, че не ми е приятно Mr. Green

# 20
  • Мнения: 7 186
По скоро докосване на бузките се получава Laughing, не мляскам никой  Mr. Green

И аз така правя. Ако и отсрещния прави същото не ми е неприятно. Приемам го като приятелски жест. Ама да тръгнеш да пускаш лиги е абсолютна простащина. #Cussing out

# 21
  • Мнения: 7 723
Мразя мляскането, особено, като е в областта, около ушите  Sick

# 22
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз като че ли попадам на хора, които само си допират бузите Simple Smile

Иначе с по-възрастни познати, които определено мляскат звучно, ги прегръщам силно, без да дам възможност за мляскане  Mr. Green После ги хващам за раменете, отдалечавам ги леко от мен и казвам: "Изглеждаш чудесно!" После спокойно ги пускам Simple Smile Няма оливане, слюнкообменяне, всичко е под контрол Simple Smile

Иначе племенниците си ги омачквам, отупвам по гърба, ухапвам, ако успея и нагъргорвам зад ушите Simple Smile Кофти, а  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 99
Аз съм от тези дето докосват бузи, обичам да прегърна и целуна ( по този начин) близки хора и приятели... а доколкото виждам и те.
Но свекърва ми е друго нещо.... всеки път като се видим и налита да ме целува, а като я целуна по моя начин и се почва "Цуни ме както трябва, какво гнус ли те е"...... направо  smile3514 smile3515 newsm61, та аз майка ми не целувам по различно и ми идва  Banghead afwitch

# 24
  • Мнения: 2 897
По скоро докосване на бузките се получава Laughing, не мляскам никой  Mr. Green

И аз така.
Не ми е приятно да ме мляскат,а още по-неприятно е да се сдобия с печатче от червило по бузата.УжасТ ooooh!

# 25
  • Мнения: 2 309
Най-обичам мама да ме целува по бузката,мъжа по муцката Flutter
Иначе,някой да "посегне" с наплюмчена уста да ме бацка,давам почти ушото Mr. Green

# 26
  • Мнения: 99
По скоро докосване на бузките се получава Laughing, не мляскам никой  Mr. Green

Не ми е приятно да ме мляскат,а още по-неприятно е да се сдобия с печатче от червило по бузата.УжасТ ooooh!

По повод на печатите една роднина на половинката, така ме Млясна, че после две къпания подред не можех да изтрия червеното й червило от ухото си  Shocked #Crazy newsm78

# 27
  • Мнения: 7 837
Ами, усвоете етикета на поздрава и се дръжте подобаващо. Как пък на мен никой не ми се хвърля да ме целува.
Сега се оплаквате, ама сигурно, като ви мляскат и се хилите разтопено на среща. Ама за това си има друго определение.  Laughing

# 28
  • Мнения: 99
Ами, усвоете етикета на поздрава и се дръжте подобаващо. Как пък на мен никой не ми се хвърля да ме целува.
Сега се оплаквате, ама сигурно, като ви мляскат и се хилите разтопено на среща. Ама за това си има друго определение.  Laughing

Е кой етикет Кейси... нали ако протегна само ръка и откажа целувка на свеки, ще последва  #Shocked smile3511 smile3511 smile3513 Rage Rage Rage argue boo smile3517  helpuu

# 29
  • Мнения: 2 897
Ааа,мойто свеки си спазва етикета Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт