Мляскат ли ви

  • 2 815
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 212
Аз пък не обичам изобщо да ме прегръщат и целуват, дори родителите ми, освен в съответните ситуации и то много много рядко. Винаги съм се дразнила на разните съученички, познати, дето като се видят и хвърчат да се целуват, блях. Прегръщам с желание може би двама души, които не са ми родители или сестра ми. Повече - мня.

Подушвам, че сме от една порода   Wink

# 31
  • Мнения: 5 622
Е, то се предполага, че целуваш, прегръщаш само най-близките си  Thinking Аз нямам подобни проблеми. Който скача да ме целува сме си много близки и това на всички ни е приятно и показва близостта ни.

Аз по принцип съм много любвеобвилен човек, та целувките не са ми никак далечни, но пак казвам, само на близки хора (даже имам приятелки, с които се мляскаме и по устата  Mr. Green  Twisted Evil )

# 32
  • Мнения: 7 837
нали ако протегна само ръка и откажа целувка на свеки, ще последва...

На свеки й обясняваш, че са започнали да ти излизат хепреси и се притесняваш,да не я заразиш... Mr. Green

# 33
  • Мнения: 17 407
Аз пък обичам Grinning И що никога не съм виждала някой някого така да мляска, че чак точене на лиги newsm78 Малко пресилено ми се струва Peace

# 34
# 35
  • Мнения: 3 447
Абе има случаи, в които не е метафора...  Sick

# 36
  • Мнения: 99
нали ако протегна само ръка и откажа целувка на свеки, ще последва...

На свеки й обясняваш, че са започнали да ти излизат хепреси и се притесняваш,да не я заразиш... Mr. Green

Свеки ми, е докторка costumed050  и голям фен на антибиотиците...  а херпес, а торба с хапове dont... мислиш ли, че не съм пробвала всичко amiiii...хмм

# 37
  • Мнения: 15 619
Аз не мразя мляскането, аз се ужасявам от него.
Въображението ми в такива ситуации рисува апокалиптични картини, все свързани с бацилите, които разнася мляскащата ме персона.
Блях, отврат!!! Гнъс!!! Бррррр!!! Ужааас!!!!

# 38
  • Мнения: 2 634
И на мен ми е твърде противно някой друг освен мъжа ми и децата да ме целува.Намирам го едно за гнусно(особено ако е друга жена),и друго за голямо лицемерие #2gunfire

# 39
  • Мнения: 14 654
не ги обичам целувките вместо дибър ден- прегръдка или ръкостискане са достатъчни. мога да преживея в името на любезността някоя целувка, стига да не е системно. на дядо ми , например, не мога да му кажа колко ми е неприятно- ще му стане болно- така че в този случай търпя

# 40
  • Мнения: 4 473
Брех, че сте гнусливи Tired
Обичам сърдечните поздрави. Нещо обаче не мога да свържа думата мляскане с моите действия, но определено не пускам лиги Naughty. По-скоро го определям като леко докосване с върха на устните по двете страни. А да - и червило рядко ползвам, ако това има значение. Сега като се замисля, мен по-често ме мляскат, но нямам спомен да ми е станало хипер неприятно. Rolling Eyes
Тези от вас, които съм си позволила да млясна - да ме извиняват, обещавам да не се повтаря!

# 41
  • Мнения: 5 622
.......Намирам го едно за гнусно(особено ако е друга жена)

И особено ако си представиш, че е лапала нечия  пишка преди това  Laughing


Като ви чета и ви се чудя кви са тез лиги, кви 5 лева..Толкова много целувки съм отнесла през живота си, кои от жени, кои от мъже, една неприятна е нямало! НИто лигава, нито плюнчава, нито нищо...  Wink Как ги нацелвате вие, не знам  Joy

# 42
  • Мнения: 1 216
В нашата фамилия само се прегръщаме и допираме бузи.
Не ми е било никога непритяно, напротив.
С някои дружки леееко си смесваме червилата, но почти незабележимо.
Руснаците се целуват три пъти. Не е зле.
А любовта е по- силна от бацилите.

# 43
  • Мнения: 3 034
Имам приятели, с които се целуваме, но не ми е приятно с всеки. Да не говорим, че наистина има хора, които целуват адски мокро и лигаво...  Sneaky

# 44
  • Мнения: 391
Мразя "мляскането" ,за това се дърпам. Имам една леля ,която предупреждавам от далеч да не ме целува. Иначе си я харесвам .Ако ме изненадат - няма как ,но после при бъдещи срещи с мляскащия винаги съм нащрек.

Общи условия

Активация на акаунт