Препоръчайте ни преса за паста за подарък

  • 466
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 407
Привет.
Искаме да купим ръчна преса за паста за подарък за едни приятели и искаме да е някоя, произведена в Италия и с прилично качество.
За момента сме се спрели на Marcato, но ще се радвам да препоръчате. Ако може наистина да е произведена в Италия, ще е супер!
Искаме нещо, което ще им допадне, че те много обичат паста и ще си я ползват интензивно!

Мерси  Wine Glass

# 1
  • Мнения: 5 164
Не мога да препоръчам марка, тъй като ползваме най-обикновена и си ни върши работа. Мога обаче да дам някой съвет.
- проверете с абсолютна сигурност, че нямат Simple Smile Всички знаят, че сме фенове на италианска кухня и са ни подарявали. Два пъти. Едната е супер скъпарска, с такава правели пастата в Лео. Не сме ги отворили даже Simple Smile
- помислете за екструдер Simple Smile принципно най-добрата паста се прави с бронзови ножове. Повечето преси за домашна употреба са неръждаеми, което е ок, поне аз не съм виждала много бронзови. Екструдер с бронзови приставки обаче има Simple Smile Неприятното е, че трябва различен накрайник за всеки тип паста.

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 616
Аз имам такава преда за паста от поне 3 години.Купих я от Лидл.Много съм доволна от нея.

Общи условия

Активация на акаунт