Как да кажа " кубче лед" на английски?

  • 1 709
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Sf
  • Мнения: 808
Как ги раждаш тези отвертстия, бе  Heart Eyes дарлинг?!?

 Heart Eyes Не по-луда от обичайното  Crazy

Сенди, хихи, радвам се, че така прие нашето отнасяне от вихъра Simple Smile Те хората го рекли: пръстче му подаваш, пък то те захапе току до лакътя  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 781
Как ги раждаш тези отвертстия, бе  Heart Eyes дарлинг?!?

 Heart Eyes Не по-луда от обичайното  Crazy

Сенди, хихи, радвам се, че така прие нашето отнасяне от вихъра Simple Smile Те хората го рекли: пръстче му подаваш, пък то те захапе току до лакътя  Mr. Green
Хе-хе супер сте момичета

# 17
  • Мнения: 6 167
kubche s led.

# 18
  • Мнения: 1 006

Малеее в какво ме забъркахте


Да бе...ние сме те забъркали. newsm48 Вземи да пуснеш за малко слушалката и ела раздуй до кое отверстие го докарахте, че тук сме само с предположения.А и не ти ли се разтопи вече кубчето лед? Да ти метна некое, ако искаш.Заредила съм фризера само с формички за лед, на кубчета са! bowuu

Като сме я подкарали на поговорки... да бе мирно стояло - не би чудо видяло. smile3502

# 19
  • Sf
  • Мнения: 808
 Heart Eyes SUNFLOWER, шило в торба седи ли  Mr. Green

Като сме тръгнали в този ред на мисли, аз да ви споделя няколко реални случаи от училищните бисери, когато бях на стаж Simple Smile

кокошка - old chicken
Potatoes Lionnaise - съвсем не се оказаха картофи по Лионски, а Лийосани картофи Simple Smile
Smoked Salmon - съвсем не пушена сьомга, а салон за пушачи Simple Smile
И всяка страна си има своя кур. Демек валута: currency Simple Smile

Кубчето май го разнищихме Simple Smile Виж обаче маслинката от коктейла е друго нещо. Само моля, не забравяйте да махнете пластмасовата сабичка от маслинката, че стават поразии с такъвози тънко, ама пробождващо коктейлно пособие  Mr. Green Маслинката може да се събере и на други по-тихи места, казвам тихи, щото ще ядете маслини, не зрял боб с наденица /няма ли кой да ме покани на боб с наденица, мамка му/   chef А после може да начертаете дартц на стената и да се надпръцквате с маслинки. 10-ката печели, но дори и стената, ако уцелите, партньорът ви изпълнява едно еротично желание. /таз игра е опасна - внимавайте с хемороидите/  Mr. Green Ако пък белята стане, ползвайте Мацан Дойч Ц със змийска отрова Simple Smile Немците не им свиди да сложат достатъчно от тази снейк пойзън, ама ако не ви щипе, както си трябва, то помолете свекървата да ви плюне малко изотзадзе  Mr. Green

Боже, с таз уста приказки иначе разказвам.

О, по Диема + дават Лолита с Джеръми... Отивам да му се радувам Simple Smile Дърт пергишин, нъеден  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт